• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
fakt?ja nikde nebyla pac sem malem zmrzla rano sem si zapomela svetrik :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem uklidila kde co na zitrejsi navstevu
2. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
tak si to hezky uzijj jo faktt apii :grinning: :grinning: tak jdu vytahnout decka z vany :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
ja se du kukat na zpravy zatim cus :sunglasses:
2. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
my jdeme tez kukst na telku cusikk :grinning: :grinning:
2. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
tak zpravy nuda,mala se sama oblikla do pyzamka cisti si zoubky ja to jen pudu docistit a prectu pohadku dneska chce smolicka pacholicka sem to uz malem zapomela :grinning:
2. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahojte jenom koukám a jdu chrnět.
apo-malá je šikula.Prcek si taky čistí zuby.Kartáček nekouše,ale nejraději by snědl celou pastu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
ahoj sluni ja jeste cekam na Karlose uz vali dom a dame si cajik spolu mam chute a drzim se mela jsem jen hrst orisku dneska a dva platky makoveho zavinu ten zboznuju a ted slidim co si dam asi kiwi a pomeranc
2. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojte nikdo tady :confounded:
Dneska prcek vstával 5,30hod. :cry: Hrůůůza.Ale nebyl celý den vůbec protivný,tak to šlo :slight_smile:
apo-Ty jsi včera jedla jenom oříšky a ovoce? :astonished:
3. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
ahoj neee ja jedla normalne mela jsem svickovou na minutku a brambor a pak tohle a jeste vecer sem mela chleba s povidlama a ovoce ted delam kruti jatra na cibulce a ryzi za chvilku dojede babicka a strejda tak letim pro malou at to stihnu
3. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
Jé apo už jsem se zlekla :grinning: Jak dopadla návštěva?My jsme dneska malovali vodovkami :grinning: .Prcek celou vodu vylil na papír a maloval :grinning: :grinning:
3. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
nazdar babicka i strejda uz sou doma pac najeli 250km jen tak to mas do Trince sem a pak domu .dovezli male penizky a darecky pojedli sme posedeli a padili :slight_smile: mala si maluje vodovkama porad i ted vymalovava omalovanky a uz ji prevlecu a pujde hajat bo ja mam dneska pouta a musim vyzehlit uterky do hospody
3. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
To je teda fakt daleko.Tak dlouho sedět v autě :confounded: Jj malá už je velká :slight_smile: Prcka to moc dlouho nebaví,zatím.Tak žehli,taky musím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
3. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
tak mala uz lezi a cte si tak ja letim na to zehleni pac se mi zaviraji oci at to dodelam..sakra porad nemam udelane klice pro kuchare tak musime vstavat na 7a zavest malou do skolky a trada jim otevrit,ale mame dva dny tatku doma konecne tak ho hned zneuziju k nejake praci :grinning:
3. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
ahojik zdravim tak ted mne odesla segra upekla jsem babovku a za chvili padim pro decka do skoly a pak jdeme na karate adel si tu hraje na doktorku operuje panenky :grinning: :grinning: tatku mame v pracii :sweat_smile: ja bych mela tez zehlit budu muset az oprijdeme z karate :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2009 ve 13:58  • Odpověz
tak ukoly napsany decka kukaji nadvd pat a mat a za chvili padime na to karate :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
nazdar ted sme dosli dom..kurna vy furt cucite na pat a mat :grinning: ja koupila hello kitty na dvd ted a mala je unesena je to krasne :grinning:
4. únor 2009 v 16:10  • Odpověz
jo my mame vice dilu vis decka se to libi vis jak to jee komedie to jsouu :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 16:18  • Odpověz
Ahojte my jsme dneska lítali po samých návštěvách.Malý usnul až v jednu a teď o půl osmé :confused: Asi se mu to už posouvá.Já jdu žehlit :cry: Tak dorazím až to budu mít,pokud to nebude o půlnoci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
Ahojte koukám,že to tu nějak vázne :rolling_eyes: Copak děláte?
Včera jsme byli u sestřenky,prcek viděl malou jak se vyčůrala a šla vylít nočník.Od té doby si pořád sedá na nočník oblečený :angry: a čůrá a letí to vylít.A hned si znova sedne a pořád dokola :confounded:
5. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
ahojik holky zdravim tak jsem pred chvili dosla z prace adel si hraje za chvili jdem pro adyska anet ma dneska anglictinu krouzek tatku mame v praci :grinning: :grinning: no vidis sluni jaky je sikulinka malejj :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
nazdarek vubec nestiham.od rana vyrizujeme jezdime po nakupech mezitim pro malou a zpatky pak nas tatka vzal do cukrarny a do obchodu si trochu ulevit:slight_smile:))no a zpatky do prace maji poradu personalu pac se mu nelibi jak co kterej kuchar dela tak to sjednotit a pak domu ho spolecnik doveze bo uz sme jeli domu mala byla tam otravna jinak vecer musim pracovat mam napsat menicka a ruzne formality ale to uz je na hodku a mam pouta hlavne:slight_smile:))uvarim omacku a maso na veceri a budeme se valet v pelechu u tv :grinning:
5. únor 2009 v 16:24  • Odpověz
tak jsem dozehlila zehlila jsem az dneska a delam francouzsky brambory :grinning: :grinning:
5. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
chudacku moc se neprepinej apii :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
sem uplne grogy jdeme jist veceri a pak si dam vanu a pouta uz to mam napsane vsecko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
Ahoj dneska jsem dělala zapečené brambory :dizzy_face: Řežou nám tady stromy,prcek byl z toho úplně hotový.Stal u okna půl hodiny :grinning: Teď chrní :slight_smile:
apo ty máš pořád co dělat,hlavně to nepřeháněj :fearful:
andry šikovný on je,hlavně na blbiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Koukám,že děcka mají plno zájmů,to je dobře :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
ahoj, zdravím, stále mi není dobře,ale dnes už je lépe :stuck_out_tongue_closed_eyes: o malinko, sem i vytřela podlahu, na kterou od pondělka nikdo nešáhl :angry: to byl jako hnus, omlouvá mě jedině, že jsem umírala a to vše se Sofi na krku, Petrovi nedali dovču, takže jezdil domů jen o hodinu dřív, než normálně a já tu umírala...Sofi nechápala, proč si s ní nehraju :cry: :cry: :cry: mě to bylo tak líto, tak dnes jsem se při jejím poskakování po mém břiše i smála,aby měla radost
beru antibiotika, nemám chuť na jídlo, od pondělí jsem snědla 1rohlík, 2banány, 3plátky bebe sušenek, jablko, 2mandarinky :confounded: :confounded: :confounded: je mi furt blbě
včera tu byla mamka, která má čerstvě po chřipce a dovezla Sofi plnou tašku krásných oblečků na léto, to bude kočenka :dizzy_face:
sluni, malá chodí místo v 9 spát v 8 a místo v 8 vstává v 7, to je mor, zrovna teď teda, mám neustále teplotu, pořád se potím, kdy ty atb jako zaberou???
6. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
syl jak dlouho jsi nemocná?Už nějak dlouho ne? :confused: Nechceš zajít k dokt.,že Ti to nezabírá?A nic nejíš,vím,že člověk nemá chuť,když je nemocný :rolling_eyes: A co vitamíny?Ještě,že to zatím nechytla malá :wink:
6. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahojky sylvi teda to je humus a co na to beres?znam to moc dobre kdyz ses nemocna a nema ti kdo pohlidat dite,ale co nadelas aspon nejsme zadne sragory :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja jsem ted doletela jeste sem byla nakoupit do hospody politat po meste vyrizovani zaukolovat to tam a pro malou ta ted odpociva a cte si ja sem musela otevrit vsecky okna bo je tam jak na jare.Karlos mi rano koupil kytici narcisu sem teda koukala prej citi jaro :grinning: v praci sem si vzala veceri na dnesek videnskou rostenku s ryzi tak nemusim nic chystat a odpoledne pujdeme na prochazku je nadherne,mame nachystane lyze na pristi tyden tak sem zvedava jestli bude nekde na kopcich snih at nemusime az na Praded,ale urco pojedeme mala se tesi :dizzy_face:

sylvi ja uz kupuju male na jaro platene bundicky nadherne ruzove to bude jak cunatko :grinning:
6. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
apo teda kytičku,to je pozorný :dizzy_face: Já jsem dostala kytku naposledy k svátku od našich :sweat_smile:
6. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
apí, mám antibiotika, byla jsem u dr.beru je od středy...tak snad to už poleví

mamka dovezla bílé a růžové tepláčky, to bude Sofi stejná jako Terka :grinning:
6. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.