• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sylvi tak to musis bejt vic nez chripka kdyz mas atb :astonished: to zabere do nedele urcite bude lip ..
sluni on je pozornej to jo, :grinning:
6. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
no mám naběhlé uzliny v krku :unamused:
6. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz
ahojik holky tak jsem dorazila z prace pred hodkou peru pradlo a k ty\ segre jedeme uz zitra bo mam volno budeme tam az do stredy puvodne jsme chteli jet az ve ctvrtek a do nedele tak za chvili budu balit vecicky do tasek :grinning: :grinning: adel si tu hraje adysek je uz tez donma ze skoly si cte ze slabikare anet je jeste ve skole ma aerobik nacvicuji nakou pohadku :grinning: :grinning:
6. únor 2009 ve 14:03  • Odpověz
nazdar tak to se mate hned bych nekam jela parit ,ale pit uz nemuzu :grinning: a proc musite bejt doma do stredy ci co?sem byla doted u kamosky na kaficko a pujcila nam hodne knizek na cteni fakt krasne od Zmatlikove Amalka atd zadne bludy americke zlute tluste :grinning: skocila sem si pro pizzu ke Karlosovi a cpeme se ,mala ma dezert s nutelou po veceri a pak se dam na uklid bo je tu bordel jak v tanku od rana sem nic neudelala :grinning: :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
ahojik tak mam sbaleno adel se koupe s anet alik sel do karate s adou musime se vratit ve sttedu bo alik jde ve ctvrktek k ty doktorce jak jsem psala segra uz se nemuze dockat nam psala i decka uz se tesi jejii :grinning: :grinning:
6. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
a on je nemocnej? :confused:
6. únor 2009 v 18:00  • Odpověz
ne ale chodi ke komisi kvuli duchodu co tak musi dyky ke svoji doktorce a to ho posle jeste k neurologosce a pak si ho pozve komise a zrovna jde toho 12 ve ctvrtek :grinning:
6. únor 2009 v 18:05  • Odpověz
jo taaak toz to jo ..znamemu ted odnali ten duchod a to nema prsty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 18:06  • Odpověz
to je desny teda ti reknuu :cry: :cry:
6. únor 2009 v 18:08  • Odpověz
vis co je desny spis to,ze treba ja po 2operacich zad sem ani jednou nedostala lazne a po borelioze bych musela bejt ochrnuta a stejne by nedali ani n a nekdo chodi beha nic mu neni pracuje normalne je zdravotne v pohode a dostane to spis si myslim,ze je to o znamostech a hlavne o vybehavani si a simulovani a stezovani si a na to ja nemam nervy se nekoho doprosovat
6. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
reknu ti je to bordel to je faktt :angry: :angry: tak decka vykoupany jeste ja si musim umyt hlavu :sweat_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 19:20  • Odpověz
a v kolik vyrazite? :grinning: ja du cistit troubu kou[pila sem nejakej sajrajt na to a uz to pusobi hodku tak at to nezaschne a mam desnou zizen na neco dobreho a nevim na co .mam jen sirup sakra :astonished:
6. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahojte já jsem byla včera pařit :grinning: Dneska mi je nic moc,teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale je ta´tka není v práci,tak jsem se vyspala :slight_smile:
S tím důchodem je to teda fakt bordel.Znám jednu 25let,nic ji není a má důchod.můžete hádat co je zač :rolling_eyes: .Taťka po mozkovce ve třiceti letech,ochrnutý na půlku těla,borelku problémy s páteří,infarkt a snad všechno možné a důchod dostal teprve minulý měsíc :angry: ,ale naštěstí už ho má :dizzy_face:
7. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
sluni presne..kdekdo ma duchod a nezaslouzi si ho a nekdo komu by patril ma h....me prijde,ze kdyz ma nekdo duchod na spatne zada akorat a normalne funguje je to vysmech pac to ma problemy se zadama kazdej druhej takrikajic :stuck_out_tongue_closed_eyes: sem byla ve ksefte to zkontrolovat tatku mame v praci venku je jak na jare parada na nachlazeni akorat,mala nespi obed sme si dali v baru tak ted snime pernikovou chaloupku co mi dala kamoska co to pece uz nemame strechu a jdeme odpocivat :grinning:
7. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
Venku je fakt super :dizzy_face: dneska sice foukal vítr,ale dalo se.Prcek spadl přímo do kaluže :confounded: byl jak čuně.A ještě jsme šli kolem pískoviště,tak tam vletěl :rolling_eyes: .No šli jsme domů,jako úplní špinavci.Lidi čučeli :confused: :grinning:
7. únor 2009 v 17:59  • Odpověz
ahojky..tak sme spali do 8 pac madam vcera usnula po obede a spala do 5hodin a nebylo mozne ji obudit tak tady litala to 23hodin nez dosel tatka a pak sme si malovali vseci a usnuli spolecne v loznici :grinning: ani nevim,ze ji odnasel k sobe pak a rano jakoby nic v 8uz prisla a rvala z dalky at ji precteme knizku :grinning: :grinning: ted sem se vratila z obeda dali sme si rizek a hranolky a bramboracku a mala lezi a nespi!!nastesti :grinning:
8. únor 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj tak my jsme měli hroznou noc :frowning2: Prcek asi 6x zvracel.Většinou na mě.V 5ráno už jsem prala,ale naštěstí mám dobrou pračku,takže žádná stížnost :sunglasses: Bobek malý bylo mi ho tak líto :cry:
apo to je teda šikula :sweat_smile: Nevím jestli bych vydržela tak dlouho vzhůru :confused: :grinning:
8. únor 2009 ve 14:11  • Odpověz
a co mu je?viroza neo spatne jidlo treba?mala vydrzi teda hodne to koukam ja usinala a manzel taky ,ale to je jednou za rok takova sesion :grinning:
8. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
Odpol.snědl mrkev.Zvracel jenom ji asi mu nesedla na žaludek.Pak ještě jedl i večeři normálně a nic jenom ta mrkev :frowning2:
Doufám,že nás to nepotká,asi bych spala a malý by řádil :grinning: a ještě tak brzo vstane :sweat_smile:
8. únor 2009 v 15:10  • Odpověz
Ahoj, rodinu jsem vyhnala ven a čučím do počítače a koukala jsem na fad cap.
zrovna jsem přečetla, jak gedren porodila doma holčičku, já bych měla strach, že se něco stane, nepovede, nevím...ale je to super, jsou všichni od začátku pohromadě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
jj cetla sem to a jak ti je? :sunglasses: ja bych doma nerodila ani nahodou sem straspytel a pri mem stesti nebo smule bych tu pomoc jak naschval potrebova;a
8. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
Taky jsem četla.A taky bych to neriskla.Ale určo to muselo být krááásné :dizzy_face:
8. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
tak co delate spinkate?mala uz lezi a usina ja sem surfovala na MMB co bych koupila miminku a nekoupim zatim nic ani kocarek nemam vybranej nic :grinning:
8. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
U nás spinká jen prcek :grinning: :dizzy_face: No vidíš škoda,že ten kočárek,co sis minule vybrala tam není teď.Ale určo ještě něco vybereš :wink:
8. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
ja jsem nasla u nas v bazaru ve meste kocarek co se mi libi a pani ho tam prodava za 9tacu jetej :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenze ten samej prodava na MMB za 3000 ona ta sama pani divne ne?
8. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
No tak to je dost divné :astonished: To bych radeji neriskovala.A jaký chceš?Hoď foto
8. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
Teda ten je fakt pěkný :dizzy_face: ,ale ta cena taky :confounded: Já mám super kočárek,ale je těžký jak sviňa.Do tramvaje hrůza :rolling_eyes: .Teď už chodíme bez kočáru.Kupovat sporťák se mi už nechce,malý tam stejně nechce sedět.
Chceš nový nebo starší?
8. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
no ja ho nechci novej to bych se na to vyprdla ..ikdyz ja clovek co uprednostnuje materialnost pred duchovnem jak sem tady cetla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neee to nema cenu pac mala byla v kocarku rok pak sla do golfacu a ve 2letech uz davno nechodila s kocarem spis v roce a pul bez..takze pro nas je bezpredmetne mit kocar za 20tacu treba :stuck_out_tongue_closed_eyes: to radsi pojedeme na dovcu v lete :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
:grinning: :grinning: bratranec nebo spíše ta jeho si koupila nový za 16táců.Ten jsem vždycky chtěla,ale ty prachy bych nedala.Přesně jak říkáš raději na dovču :sunglasses: My jsme taky bez kočárku.Jenom když jdu do alberta tak ho beru.Je to od nás dál,tak se mi nechce tahat nákup v rukách :grinning:
venku sněží jak sviňa a já myslela,že už bude jaro :cry:
8. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.