• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no praaave ja na to mam to koupit a manzelovi by to nevadilo ani za mak mu je to fuk co koupim ,ale on stejne vi,ze bych to neudelala proste mi to prijde ujete dat tolik penez za to ikdyz jsou..nevim asi mam jine mysleni,ale radsi to uziju ty penize u more nebo nejakym vyletem anebo koupim satek a budeme i nosit :sunglasses: jen musim na dalsi prednasce v tehu kurzu zjistit kurzy uvazu..u male sem mela Tako kocarek a pak sem mela chicco ct04golface a naprosta spokojenost u obou ikdyz se tako dost hani ja nemela co vytknout me vyhovoval :dizzy_face:
8. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
No tak chlap trochu pyskoval,že chcu takový kočár,ale stejně věděl,že bych nekoupila.My jsme měli taky šátek a můžu jedině doporučit.Vlastně ho mám ještě doma.Úvazy jsou v poho naučíš se hned.A spokojenost oboustranná.Prcek v nem usnul asi za 2sekundy :grinning: .Jenom mi dělalo trochu ze začátku problém jak každý čučel :grinning: Ale neřešila jsem to :sunglasses:
8. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
jo tak to je to posledni co resim kdo jak cumi :grinning: jen mam strach z tech uvazu prave jestli to sama zvladnu a chyta me ve snech hruza,ze mi dite z toho vypadne za chuze :sweat_smile: :grinning:
8. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
:grinning: Neboj :grinning: To zvládneš.Já jsem to zvládla jen z brožurky.Když to uvážeš dáš tam prcka tak sama cítíš,že není možné,aby vypadl.Ale kup si větší,nekupuj krátký,tam není moc úvazů.Já vím,že to bylo to nejlepší co jsem koupila :wink:
8. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
no a jak dlouhej mas ?pres ty 3metry?
8. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Mám 4metry a je krátký určo bych teď koupila min.4,5m.Delší je lepší,můžeš střídat úvazy a nebolí pak záda.Mi vyjdou myslím 4úvazy,už si to tak nepamatuju.Když je mimčo ještě malé tak to jde,ale jak roste a je těžší,je lepší to střídat.Mi už pak vyšel jen jeden úvaz a to už jsem nedala,musela jsem přestat.
8. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
me se na prvni dny libi ta kolebka na brisko (vlastne jinak to ani nejde )a pak na zadech pac to mi dela dobre na zada,ale jak dostanes maleho na zada??? :grinning:
8. únor 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jj kolíbku jsem taky vázala bylo to super :dizzy_face: Na záda-šátek rozložíš na postel nebo stůl,položíš tam mimčo,chytneš šátek po stranách ať je jako v kolíbce,otočíš se zády a šup a je tam :grinning:
8. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
nj a co kdyz ma to dite 10kg to je taky sup? :grinning:
8. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz
No to je už těžší šup :grinning: Ale zase 10kg to už je větší prcek,to už se Tě určo chytne,když sedíš na posteli a půjde to raz dva.Jinak,když je prďoš zvyklý tak bude spolupracovat hezky :wink: Ten šátek je dobrý,já mám levnější indický,ale byla jsem spokojená :slight_smile:
8. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
a kde jsi ho kupovala teda pac ja nevim ani n o tom teda nektere sou drahe jak cert nektere levne tak nevim v cem je rozdil ..asi matros?
8. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jj je to v materiálu.Kupovala jsem ho přes net.babyšátky p.Kubánová :confused: myslím.Je z režné látkymtakže není lesklý jako ten na tom Tvém odkazu,ale matroš super,nepouští,nevytahuje se měkký byli jsem fakt spokojení.Jak tak na to čučím,tak zase tak levný nebyl :grinning: Čtyř metrovka 1,500i s poštovným :sweat_smile: a myslím,že 4,5byl jenom o stovku dražší.
8. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
aha takze na co si mam dat pozor pri tom vyberu?
8. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Záleží na tom co chceš,hlavně ta délka je důležitá a pokud to dávají i s úvazy.Matroš si vyber jaký chceš,jestli leskly nebo ne.Viděla jsem hodně holek s těmi šátky od Kubanové.Všude píšou,že nejlepší je Vatanai nebo jak se to píše,ale já myslím,že je zbytečně dost drahý :fearful:
8. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
no prave ..ja zkusim pohledat na netu co pises teda,ja nepotrebuju lesklej matros hlavne aby pruzil a nevytahoval se zejo?jeste sem si ted hledala dulu k porodu a stoji to 3tacy :astonished: mazec co?
8. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Zkus mrknout,ale určo to bude drahší.Chceš dulu?Dost jsem o tom četla,musí to být fajn :sunglasses: Tři tácy je docela síla.Do toho bych nešla :confounded: Ale pokud chceš tak do toho jdi.A chlapa si bereš?
8. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
jj chlapa si beru na 100%a taky uz vim co chci a muzu dostat at ze me nekdo nedela blba asi tu dulu brat nebudu mozna u prvniho porodu jo,ale ted uz vim co a jak
8. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Malý se vzbudil s hrozným řevem asi se mu něco zdálo :frowning2: .Taky si myslím,že když už jsi zkušená matka tak je to zbytečné :grinning:
8. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jdu chrnět,hezky se vyspi.Pak napiš jestli sis nějaký vybrala pa pa :wink:
8. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
ahoj sluni ja uz usnula vcera a manzel dosel z roboty ted sme vstali akorat :grinning: mala s epocurala jak hrom do postele smrdi to jak bolava noha ble tak omejt nachystat a do 10min letime na injekci encefalitidy ted sem tam volala tak su zvedava jak bude jecet pac ona ma brutalni strach z injekci,ale jde s nama tatka snad to bude lepsi a pak mame injekci hned pro tatku v kapse a v ramci usmireni ji reknu pod tatinkovi pichneme taky at ma :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj o půl deváté :grinning: hezké.Jé asi se jí něco zdálo,že se počurkala.Jak to dopadlo u doktorky?Ty se očkovat asi nesmíš,když jsi těhotná,že?Já jsem usla s malým asi na 10min.,tak teď piju kafčo ať se trochu zmátořím :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
9. únor 2009 ve 12:54 • lupka853
ja nesmim tak jen manzel sel a mala uz je ani moc nebulela..pripravila sem loznici a manzel dojde a hned s ena to vrhne a vymaluje to pac po oknech jeste nemame vymalovano a uz sem mu nadala,ze na to sere :grinning: takze jdu natahnout igelit a popohnat ho je v cekarne u lekare porad a nechci at to maluje po tme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
ahoj žínky :grinning:

dopo jsem byla u zubařky - 1000 ani jsem nemrkla a nenechala jsem si ani dáseň umrtvit, no, jdu tam za měsíc a asi se přemůžu pro tu injekci, malinko to bolelo.
jinak jsem v práci, zřejmě do večerních hodin, ono týden absence se ukáže vždy záhy :pensive:
9. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz
Tak my jsme byli u sestřenky a malý spadl na topení má šílenou podlitinu.Hrču nalitou krví.Valili jsme na pohotovost a pak na rentgen.Naštěstí je to v pohodě :dizzy_face: .Na rentgenu se na mě ten doktor díval jak na histerku :angry: .Chtěla bych vidět ho hňupa,kdyby to bylo jeho děcko a nebyl doktor :angry: :angry: .
Jé nevíte co bylo v tom příspěvku? :sweat_smile:
apo malujete,ale kolem oken to je hned :wink: To je dobře,že to malá už zvládá.A to jste měli poslední?
syl-co Ti dělali?My jdeme v březnu tak snad nic nebudem mít. :sweat_smile:
9. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
ahoj sylvi teda ,ale hlavne v klidu a neprepinat se pac jeste telo neni ready po nemoci at se to nevrati a nejake vitaminy a actimel aspon nebo acidof.mleko na zaludek po ATB

sluni sou to magori ja jedu radsi pokazde ikdyz je to kolikrat zbytecne a mohl by se na me nekdo jednou podivat jak na hysterku a rekla bych mu neco pac dokud jezdis "za hysterku"smeji se a shazuji to a jak se jednou neco posere a nekdo nedojede tak uz su vseci hajzlici co kaslou na decko takze ja je prdim,chlad mu to a bud rada,ze to ma v poradku asi to bude chtit nurofen od bolesti a pul paralenu detskeho a usnout co nejdriv.malujeme celej byt pac oni zdili kolem oken a my mame treba loznici modrou a v obyvaku 2ruzne barvy a oni zaprasili vsecko kolem dokola takze hruza a chtela sem i strop udelat coz manza s nevoli a jeste radiatory budeme delat zitra :sunglasses: chci to mit v cajku nez porodim tak na to nemel cas od leta tak ted ma smulu sem rekla aspon postupne kazdej pokoj pac mala tady u toho lita chce malovat a nesmi pochopitelne hlidani ted neni az zitra tak se to musi dodelat a to jeste milion veci zapomene koupit kdyz zacne malovat pac si neprohlidne co doma vlastne ma tak mame milion plachet na zakryti a chybel nam valecek :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
apo však já na ně seru,jela bych i kdyby se měli posrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebudu to riskovat,přesně jak píšeš,kdyby se něco stalo a já nejela,tak to by bylo,jaká já jsem matka.Řeknu Ti byla jsem víc vyklepaná než malý,ale jsem ráda,že to nic není.Už spinká tak snad budem mít klidnou noc :pensive:
Celý byt?To bude špatně schnout v zimě.Ale chlapi jsou takoví,místo,aby to udělal v létě a bylo by to raz dva.Se Ti nedivím,že to chceš.Já v těhotemství chtěla taky všechno mít než porodím a chlapa to samozřejmě taky nechal na poslední chvíli.A ještě pyskoval co to po něm všechno chcu :rolling_eyes:
9. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Jinak s tím válečkem to je dobré :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.