• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nene sluni schne to paradne jedna vrstva je uz sucha a bude stacit pac sme premalovavali modrou na modro takze super a radiator je suchej kdyz ho zapnes za chvilku :sunglasses: on ma fakt hodne prace ma beznou praci kde vari a jeste ted tu hospodu co jsme si vzali takze je porad v praci a vlete delal 3mesice v kuse bez dna volna takze to ho omlouva ale jasne,ze se mu moc nechce kdyz je unavenej a on to delal v americe 3roky maloval a umi krasne
9. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak to jo :dizzy_face: Jé já myslela,že už v té práci není,když jste otevřeli.Tak to je frajer :sunglasses: A maloval profesionálně.Teda Tvůj chlap je všeuměl :dizzy_face: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
jj on ma tu restauraci napul se sefem z te prace kde dela a tam je podminka,ze tam zustane pracovat a to ma v lete byt sefem nov epobocky v Ostrave +tohle podnikani me picne,ale ma dostat auto laptop sluzebni a nejake veci plus plat mnohem vyssi tak mu to preju a hlavne vim,ze je jeho sen mit svoji hospodu tak sem rada,ze se mu to plni aspon bude klidnejsi..vseumel on je hlavne opravar pracek je uzasnej :grinning: :grinning: :grinning: asi stokrat sem strhla gumu na pracce tu manzetu pac sem tam narvala polstar a to nevydrzelo a on to pokazde nasadi,ale kurvuje u toho nadava je spocenej a pokazde to opravi pac poprve sme na to violali nejakeho opravare a ten se s tim drbal 2hodky a porad nadaval jak indesit neni pracka a ja nevim co az ho manzel vyhodil a udelal si to sam :grinning: :grinning: du do sprchy a na kute sem death a to mel mit zitra volno a musi nalehave do prace pac jim nekdo odpadl ,ale prej jen do 3hodin a pak si bere ct a patek volno aspon
9. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Tak to jo chlap je taky opravář praček,jednu mi opravoval a spravil ji tak,že jsme museli koupit novou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak hlavně a´t se chlapovi daří.Není nad spokojeného chlapa :dizzy_face: :grinning: Tak se hezky vyspi pa pa :wink:
9. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
ahojky tak ja dneska mela fofr a jeste asi mit budu,ani nestiham pozorovat pohyby ty brdo az vecer padnu tak to zacne kopat o tristapadesat :grinning: loznice je v susu a ma krasnou modrou barvicku bilej strop a jeste se natre radiator na modro takze to bude krasne..uz sem vytrela uklidila prevlikla a umyla co se dalo a Karlos vecer natre radiator a jeste zasilikonuje spary u oken poradne a spime dneska tam bo su rozlamana jak hrom z toho spani v obyvaku,mala v noci plakala ze snu tak sem sla spat za ni,ale tahala z eme perinu toz sem se vratila za manzou :grinning: male jsem nakoupila omalovanek tak si hraje za chvilku jde k sousedce na hlidani a karlos hned jak dojde tak ficime na nakup do globusu do hospody na zitra a musime zaomitat v kuchyni zed kousek bo sem to skrabala a odpadl kus az na beton :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli sme v knihovne a v obchode konecne dosla almuzna z pracaku alias rodicak :grinning:
10. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ahojte včera mi nešel net,ale koukám,že se tu moc nedělo :confused: :grinning:
Prcek mi včera v noci zase zvracel.Myslela jsem,že má otřes mozku z toho pádu.Letětli jsme k doktorce,ale prý nějaká střevní chřipka.Dneska v noci už v poho.I celý den dobré :dizzy_face: .Tak jsem ráda.Pořád peru a žehlím,měli jsme všechno pozvracené :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad už je to za námi.
Teda apo já myslela,že se máš šetřit :confused: Makáš jak šroub.Tobě chodí nějak jinak rodičák než mi,Já ho čekám až kolem 20-tého.Ale aspoň to budete mít všechno hotové a pak klid :sunglasses:
11. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
ahojky no a nechces zajit k lekari?ikdyz me to prijde na tu radici chripku teda presne jak rikas,fuj to nesnasim kdyz mala blije to pokazde manzel musi uklidit mu to nevadi ty brdo ja jsem strasna,ale on i po male hovinka v hrnci vynasel pac me to nadavuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ad rodicak uz ho mam od vcera ale chodi jak se zachce teda nekdy 6 nekdy 12 nekdy az 15nechapu :astonished:
11. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
ahojky, byly jsme s malou ve spořce, pak si pohrát s kamarádama, teď spí,já zapékám brambory se zeleninou a sýrovoou omáčkou
včera malá po dlouhé době jedla-hermelín od mc donalda, kousek zdlábla, sem jásala, že jí :grinning: i cheesburgra bych jí dala kdyby ho snědla
odpo jedem pro kočárek
a story ze včera, Petra hned po ránu nabourala nějaká paní, zrušila nám auto, to odtáhla odtahovka, Petr nebyl připoutanej, takže se bouchnul do hlavy a jak letěl dopředu, tak rukama narazil o sklo, tak ho trochu bolí ruce a hlava, naštěstí se nic nestalo nikomu, jen ty auta zrušený...no půjčili mu auto(zadara od pojišťovny té paní,pač za nehodu může), je to fabie, jako tak vyklepaný auto, to je hrozný, zlatý naše hyundai autíčko 3roky starý, tohle je herka ,pomalu 200 nalítáno,ale jede, no ale dál jak do prahy si s tím teda netroufnem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže jsme odpo muselil zajet z práce na mc donalda
ale to další k pobavení...Petr jde z práce, volá mi a že prej tam nemá to půjčený auto-odtáhli mu ho :grinning: :grinning: :grinning:
mám dnes volno, až v pátek jdu a hlídá kámoška, tak uvidíme, co Sofi na to
11. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
apo byla jsem a říkala,že kdyby něco mám zase přijít,ale už je to v pohodě,tak ho hlídám.Snad to bude dobré.Mi to nevadí ale chlap je něco podobného co Ty :grinning: ,ale než jsem prcka umyla a sebe a převlékla už to bylo svlečené,taky bylk z toho vyděšený.Moc toho teď nenaspíme.
syl to je radost. :angry: Alespoň vám půjčili auto,i když nechat si ho odtáhnout :grinning: :grinning: A ty starosti s opravou ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
hehe sylvi tak to je mazec teda :grinning: no ale baba to zaplati ne?z pojistky vsecko..a nepripoutanej jo???no teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sme po obede meli sme kruti rolku a ryzi male to moc nejelo nema rada suche jidla takze trosku pojedla a konec ja jsem potajnu sezrala malou nutelu arasidovou aby me nevidela sem fakt hrozna :grinning: nechci se delit..dam ju odpocivat,ale neverim,ze pujde pac spala do 8.30 a zitra jedeme do Polska na nakup pac uz nam vsecko dochazi a maji mega akce na maso a jine veci tak zrovna vemem i do kseftu a maji prasek persil 3kg za 120kc to je dobra cena?je to persil sensitive prave pro mimi
11. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
apí, no mazec :grinning: ale ten odtah mě fakt dostal :grinning: :grinning: :grinning:
persil sensitive mám ráda :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
jinac dam posledni nater na radiator v loznici a manzel rano dotre takovej pruh nad oknem a skoncili sme a muzu vesele umejt okna a skrine na ne se chystam od podzimu a navrta mi tam tycku na zavesy at mimisek pak tam muze spat a radiator v kuchyni se mi povedl je uzasnej jak novej tak mam radost a to bude delat pristi tyden postupne a pak ho donutim si udelat poradek ve svem bordeliu viz sroubky kufriky vrtacky a jine cipoviny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
http://www.auchan.pl/promocje-auchan.html sylvi kukni na ty ceny a nasob to vsecko 6,2kc
11. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
parkoval kde nemel?a kolik to stoji ten odtah a jak si muzes vzit auto zpatky hned?
11. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
Taky bych jela do Polska,ale jedině tak vlakem :stuck_out_tongue_closed_eyes: chlap robí až do večera.Persil je dobrý.Taky ho chci koupit.Používá ho sestřenka.Měla jsem Lovelu a stojí za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. únor 2009 ve 12:17  • Odpověz
sluni a nechces jet s nama?ze by jsi dojela k nam? :grinning: a proc ti nenecha auto aby jsi mohla jet sama?
11. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
Pracuje v Opavě,tak jezdí autem :unamused: A že bych přijela k vám :grinning:
11. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
jezisi a kde dela??ja ti ho skontroluju :grinning:
11. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
te muze vzit rano jak jede a pak vyzvednout ne? :grinning:
11. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
:grinning: Nevím to přesně,staví tam někde nějaký most.Ukazoval mi to na fotkách,ale jenom ten most,tak nevím kde to je.
11. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
apí, no půjčili mu auto a on zaparkoval zřejmě, kde se to nemá a oni mu ho odtáhli :grinning: a vrátili za 1500,- +bude pokuta 500,- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naše auto předběžně 100000,ale to jde z pojistky té ženské, takže to je nám jedno
11. únor 2009 ve 12:23  • Odpověz
no jo stavi nam to za barakem od kauflandu a povede to az ke globusu ,ale na kterem je konci? :grinning: ty vogo tak si jeste rozflakejte sklo at to navysite :grinning:
11. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Jé apo to my ještě s prckem spíme :sweat_smile: :grinning: ,uvidíme třeba bude mít někdy sobotu volno :confused:
syl za dvojku to je lepší než za těch sto táců.Ale i tak zbytečné peníze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
no nez jim to opravi to bude taky trvat ne?
11. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
Apo to nevím,ale můžu to zjistit :grinning: Malý je vzhůru tak já letím :wink:
11. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak my jsme byli na chvilku venku,fuj tam je hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra si berou naši malého,přijedu k nim až večer.Tak jsem zvědavá jak to zvládnou.Ještě ho neměli :confused: a co vy?Jak jste strávili odpoledne? :slight_smile:
11. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
jak hnusne???ja jsem rada,ze snezi :grinning: a doufam,ze do rana bude poradna kalamita at z toho neco ma mala :grinning: :grinning: :grinning: sme nikde nebyly pac sem uklizela a chystala veci na zitrek at rano vyrazime brzo,Karlos jeste volal,ze musi neco akutne jim koupit rano na menicka a pak uz vyrazime a kukneme na kocarky primo tam a pak ma mala za odmenu Mekac tak dostane happy meal a pak Auchan a domu a v patek na lyze jedeme :sunglasses:
11. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
Jé kdyby aspoň sněžilo,ale tady sněžopršelo,odpoledne.Nevím jak teď.Nic tam nevidím. :sweat_smile: Už by jste rovnou kočárek koupili?
11. únor 2009 v 19:06  • Odpověz
sluni tady taky rano ,ale uz prituhuje tudiz to drzi a snezi dal tak doufam v bile rano :grinning: ne nekoupili to je moc brzo ,ale aspon chci kuknout kolik to tam stoji a jake vlastne maji je tam jeden obchod znackovej a teda nadherne veci hracky co sem ani tady nevidela snad..posledne sem ucuravala na teletubisem hodne velkym co mel na brisku obrazovku a po zmacknuti to hralo video a zpivalo no nadhera za litr neber to :grinning:
11. únor 2009 v 19:09  • Odpověz
Nekecej,tak to jsem tady neviděla,ale možná proto,že po takových věcech ještě nekoukám :grinning: A to jste to koupili?Byli jsme v Polsku naposledy,když jsem byla těhule,taky jsme tam dost nakoupili.Když člověk ví kam jít tak to je super :dizzy_face:
11. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.