• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ne nekoupili blaznis za litr...ale ja bych si pohrala asi vic jak mala ta dostala chouchou panenku na vanoce a vubec si s ni nehraje
11. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
ja mam vecicek moc po male ,ale vsecko prevazne ruzove :grinning:
11. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
No měla jsi tam smějícího smajlíka,tak jsem myslela,že je to v klidu :grinning: Každý to máme jinak :slight_smile: Já bych to taky nekoupila,ale jsou lidi,kteří koupí.Jj já mám zase všechno na kluka.Už víš co máš?To není možná,že Ti to neřeknou :confounded: :grinning:
11. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
ty jo nekoupila bych to ani za nic pac vim,ze by to lezelo v koute mala strasne rada maluje a cte a rano hrali s tatkou na kytaru a zpivali to se ji moc libi takze na anrozky dostane kupu knizek puzzle a malovaci veci a dostala pokojicek preci k tomu jeste :grinning:
11. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
A kdy má narozky?To je jasné kupovat něco,s čím si stejně nebude hrát je blbost.Prďoš má nejradši balóny a ještě ty skládací hračky.Taky čteme,ale ho moc dlouho nic nebaví.Leda tak shazovat věci balónem z poliček :angry: to je fakt zábava :rolling_eyes:
11. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
Jo tak jsem se ptala a pracuje na obou stranách toho mostu :grinning:
11. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
hehe na obou stranach jo tak to ho nahanet nebudu ,ale dneska sem jela do Globusu a neco tam delali,ale nezavidim v tom necase teda...mala ma narozky 4.brezna ..hele tu panenku koupil amati me je to sumak ja vim jaka mala je tak bych to enkoupila a znamej co tu byl na stedry den(rozvedenej zije sam)tak ji donesl barbie motyli vilu ci co to je za kreaturu a nehraje si s nicim absolutne jen ty knihy a pastelky a milion omalovanek
11. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
sem vyhrala aukci za 4Kc par veci na miminko hehe sem si ukojila vasen prihazovaci a mam dusicku v peri :grinning:
11. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
Jj,chodí domů úplně zmrzlý,nemá ani den volno.Já bych to nedělala,ještě,že jsem baba.V tomhle chlapům fakt nezávidím.No dělat to někdo musí,kdyby byli všichni študovaní,kde by jsme byli,že? :sweat_smile:
Chlap si myslel,že udělá Tvojí malé radost a přitom prd.Já se raději zeptám,než něco koupím.Je to lepší než,aby to pak leželo v koutě. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý pastelkama šroubuje židle :confused: :grinning: Ale snad to přijde a začne s nima kreslit.Zatím máme jeden obrázek na ledničce :grinning:
11. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
hehe mame obrazek na chodbe na stene a schvalne to nepremalovavam me se to libi namalovala nas na dovolene :grinning: pak si pokreslila stolicku a tim to hasne jinak nic,ale si pamatuju zive jak svagrova kdysi rikala,ze deti co maluji nekde jinde nez na papir sou nevychovane a myslela to smrtelne vazne ona dokonce povazuje za vrchol hnusu mit v pokojicku nebo v obyvaku hrnec na curani kdyz dite potrebuje prej to ma byt uklizene na wc nebo v koupelne prej to neni hygienicke a sme cunata :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
tak já mám počmáranou ještě sedačku centrofixem :sweat_smile: a plovoučku,ale prdím to.Nejde to dolů,nevím čím bych to dala pryč.
To máš teda super švagrovou.Tak to jsme taky prasata a mám hrozně nevychované dítě :grinning: A jak to dělala,když měla malé děti?to hned uměly malovat na papír? :confused:
11. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
hehe sluni nestykame se uz delsi dobu vubec takze uz je to super,ale zazila sem si sve jednou sem dala malou curat nemela vic jak dva roky kdyz sme lezeli na trave na bazenu venku a mezi nama byla thuje a mala chtela moc curat tak honem sem ju dala k te tuji asi pul metru od damicky a ona fuuuuuuuuj ty si hrozna to ji nemuzes dat curat nekam jinam to nam budes curat pod nos jako???rikam mlc a neser se do toho az ta tvoje mala bude chodit bez plen das ji curat kam budes moc hned v tu situaci a rekla sem ji jestli se stiti panenske moci a sklapla ona je desna damicka ale nahore huj a dole fuj..ja se tomu smeju pac ona je blba ja cikanske vidle :grinning:
11. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
svagrova ma o rok mladsi holku a kdyz jednou byl manzel u ni tak mala si nesmela vytahnout ani knizecku na zem prej ..rikala ji Kristynko necht o bejt nedelej mi tady neporadek a durazne pedantsky to prej rekla,manzel nechapal a rikal,ze je fakt prdla a mala je nastesti kam ji das tam ji najdes tak ji poslechne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
Tak to je hnus,chudák děcko.dobře jsi ji to řekla.A jak to dělá,když jde sama na záchod? :confused: :grinning: To pošle jenom pipku? :grinning: Hele Ty jsi s malou na lovele?Dala jsem Ti hlas(jestli to jsi Ty :sweat_smile: )
11. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
ja uz nevim uz pres rok se nevidame,ale v te dobe to tak bylo a celkem me to sokovalo ja jsem na proadek pedant to spis ona pochazi z bordelarske rodiny a jeji manzel je spis na poradek nez ona tak me to na ni nesedi,ale ona se rada pred lidima dela jina nez ve skutecnosti je dobre ji tak az ji mala ten nocnik vylije na kebulu jednou... :grinning:

jeee sem ,ale nemam poradnou fotku teda mam ,ale nemam scanner abych to tam dala a myslis ,ze kdyz si natahnu do PC novou fotecku tak ji muzu zmenit nebo musi bejt tato co tam mam?dikes
11. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jé tak to nevím,já tam nejsem,ale zkusit to můžeš.jenom někdy hlasuju holkám,ať mají radost.Tak budu hlasovat Tobě :wink: Třeba si Tě pak koupím na přášku a můžu frajeřit,že Tě znám :grinning:
11. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz
jezisi no s touto fotkou bych tam byt fakt nechtela :grinning: :grinning: mam naprosto krasne s T jak byla miminecko,ale na klasicke fotce ,ale me je to sumak ja tam skoro nechodim jen sem to zkusila :grinning: jo a lovelu neberu na prani beztak :grinning:
11. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
:grinning: To neva schválně bych si ji koupila :grinning: A poslali Ti něco,bylo tam napsané,že každé účastnici pošlou už nevím co.Já jestli tam mám taky poslat fotku,aby to stálo za to :grinning:
11. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
jo daji ti baleni prasku 120ml,ale musis si vystisknout ten poukaz a je to nekde v ostrave tusim v makru to vydavaji :grinning:
11. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jé tak to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslela jsem,že mi něco pošlou domů :grinning: Stejně je tam bab jak sviňa,to vyhraje některé co má plno známých :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
presne tak :grinning: ja na to nemam nervy vsem vypisovat mailovat a prosit o hlasy tzv
11. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
No to bych taky nedělala.A tady v té diskuzi taky nejsi,že?Koukala jsem a neviděla jsem Tě.Já jen tak hlasnu sem tam.Čučela jsem je jich tam přes 1000 :confused:
11. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
v jake diskuzi nejsu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted sem cumela na Moravkovou Hadej kdo jsem ona je fakt super jak vsecko uhadne
11. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tady na koníkovi je lovela :wink: Taky na to čučím,ona je fakt chytrá.Na to se ráda dívám.Mám ji ráda :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:41  • Odpověz
jo tak tam nechodim co o tom chces debatovat? :grinning: zase to uhodla a na poprve to je mazec :grinning:
11. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Oni si hlasujou,moc nedebatujou :grinning: Já čučím je fakt dobrá :grinning:
V kolik v pátek vyrážíte?Zůstáváte tam na víkend?
11. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
nene Karlos musi do prace takze jen na jeden den jedeme aha oni si hlasuji tak to uz chapu ted se kamaradi a pak jak pujde do tuheho budou rivalove..jdu zapnout mycku a umyt stetce od toho malovani nebo me starej pretrhne :grinning:
11. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
No aspoň si užijete :wink: my jedem k našim tak taky nějaká změna :dizzy_face: Prcek miluje taťku mojeho.Je z něho ůplně hotový,to ani mě nepotřebuje :grinning: Říká mu tak krásně děda a mamce baba :sweat_smile: :grinning:
to nevím jak to bude,nejsou tam jenom holky odsud.Je jich tam přes tisíc.To je fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
aha tak to ja neresim ja nemam cas na vsecky diskuze a jeste je sledovat :grinning: kurna cekam na chlapa a uz se mi otvira pusa a jeste hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jé to já taky ne.Jenom jsem hlasovala a tam přímo na jejich stránkách je zaregistrováno tolik lidí :grinning: .Tak hoď nějaké téma a´t neusneš :grinning:
11. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.