• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
mycka zapnuta stetce se namaceji a premyslim co sezrat a uz nic nemam :grinning: desne me boli zada z tech prsou sou mega velke a tezke a podprda me sere to se tesim jak to pokazde vyslecu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
heeej oni se tam o me bavi na te diskuzi lovela sem ted cetla :grinning: :grinning: nechapu co to ma znamenat posledni dve stranky cosi o tom at se hlasim kdyz sme rodina ci co :grinning:
11. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
No a jak si myslíš,že jsem přišla na to,že tam jsi? :grinning: Tě tam viděly asi :grinning:
Jo prsa ani nemluv,když si na to vzpoměnu,měla jsem kozy jak balóny.A po porodu,druhý den jedno prso tak 4kg-mlíka pro tři dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
ahaa no vidis me nez to sepne kolikrat :grinning: no ja mela po prvni kozy jak vozy a jeste asi rok potom a kojila sem tu malou nasosku rok a pul a pak splaskly ty melouny moje a ted se zase nalivaji jak hrom a mam strach,ze budu po kojeni vypadat jakobych kojila vodniky z mostu,ale na plastiku nejdu ani za nic
11. únor 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já jsem kojila rok a měsíc a ještě teď mám mlíko :confused: Mi už to snad ani víc vytahat nepůjde :grinning: Na plastiku bych taky nešla chce to asi cvičit :confused: :grinning:
11. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
to nevycvicis pac prso je samej tuk jen pod prsem je prsni sval vic vic,ale rozhodne to neuskodi..manzel posiloval driv tak mi rikal
11. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jj vím,ale určo to jde,ale je to moooc těžké.Podívej se na kulturistky,i když hnus,ale kozy samý sval
11. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
ale houbelec posilis leda ten sval co mas pod prsem a ony nemaji zadne prsa a sou buhvi jak upravene buhvi jak kojili atd ,ale neposilis vesaky na pevne dvojky to ani nahodou
11. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
Hele nebuď hnusná nech mi nějakou naději :angry: :grinning: Přece nemůžu stakovýma koza někde chodit :sweat_smile: i když chlapovi se líbí,tak to prdím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Nebo mě jen tak uklidńuje,i když já to nijak neřeším :sunglasses:
11. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
tomu mojemu prej taky :grinning:
11. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
No vidíš tak jsme v klidu :wink: Ještěže existujou dobré podprdy :grinning:
11. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
presne tak :grinning: jdu cekat na chlapa tak zatim pa a zitra :dizzy_face:
11. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
Taky valím chrnět jsem úplně hotová papa :wink:
11. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
dobre ranko tak sme vzhuru opet sme spali do ted :grinning: Karlos jel neco zavest do kseftu a pak pro nas prijede a ficime,venku je zima jak v rusku a nesnezi uz takze malinko snehu je :confounded:
12. únor 2009 v 08:21  • Odpověz
apon: jsem ti mrkla do alba..a slintám jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
jako půl hodiny běhala v počůraných punčochách a bylo jí to úplně jedno, zase ječí, tak je na chvilku zavřená v pokojíku,až se uklidní, vypustím ji, to je strašný, je tak vzteklá :angry:
12. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
hehe siss neslintej a udelej si doma to zvladnes je to jen flak masa :grinning:

hehe prej vypustim ji....to zni jako divou zver :grinning:
12. únor 2009 v 08:50  • Odpověz
řve možná i hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 09:01  • Odpověz
to zname ..amok jak prase nechat bejt vyvztekat v pokojicku,ale nezavirala sem dvere jen sem ji tam odvedla a byl klid do 5min
12. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
u nás zabírá postýlka, šooupnout tam a uklidní se, jenže teď má vyndaný šprušle a v nasrání jí je tam tak rychle nenandám...
no nic,jdu stavět věž z kostek :sunglasses:
12. únor 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojte tak pcka si naši odvezli až teď :rolling_eyes: U nás se už obědvá v tuhle dobu a pak se jde chrnět.Tak to jsem zvědavá,jak to tam bude :confounded:
syl to znám :grinning: ,ale taky nezavírám,to by se prcek uřval k smrti :grinning:
apo napiš co je tam hezkého až přijedete,ať můžu toužit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2009 v 10:36  • Odpověz
večer máme jednání na družstvu ohledně té plísně, jdu pohledat nějaké chytré věty, abych na ně mohla vystřelilt a oni padli na prdel :grinning:
12. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
:grinning: Tak doufám,že něco najdeš.Je to fakt a musí s tím něco dělat.A máte zateplený barák?
apo čučela jsem,že jsi měla diskuzi na polštáře.Chtěla bych koupit ten kuličkový nemáte ho někdo?A kde jste ho kupovaly?Jste spokojené?
12. únor 2009 v 11:45  • Odpověz
Nazdár ženský, já už tady takovou dobu nebyla :astonished: co tady nového?
12. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj kal-teda nebyla jsi tu celou věčnost :grinning: Co nového ani nevím :grinning: Naši si vzali prcka jedu tam večer.Apo jede na hory v pátek a syl má dneska volno :sunglasses: Co u Tebe?
12. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
sluni u mě nic nového. Vše při starým. :sunglasses:
12. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
Tak to se toho moc neděje :grinning: Co prcek?Už lítá?
12. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
sluni, něco už mám,ale je otázka, jestli mi to k něčemu bude :unamused:

jo,a malá má golfky nové, úplně jednoduché a hned v nich včera jela od auta domů :grinning: to už v kočárku být nechce, nevím, coo ji to popadlo, se jí líbí, že je nový :grinning:
12. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz
syl tak něco s tím snad dělat musí,ne?A jak jsi psala,že se chcete stěhovat,chcete jít do baráku?Nebo jiný byt.
To je dobré asi to bude tím,že jsou nové :grinning:
12. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.