• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Jé to by se mi taky líbilo takový velký byt :dizzy_face: Já taky nemám ráda moc nábytku.Ale počkám si a třeba se jednou nastěhuju na barák :dizzy_face: :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
ja mam barak taky v merku ,ale jak sem rikala starsi na opraveni postupne nez novej :confounded: to su same rychlokvasky pokud to nemas stavene cihla po cihle poradne
14. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
No to máš pravdu.Teď se staví hrozně :confounded: Za měsíc barák stojí.Takový bych nechtěla.Ono se dá sehnat,ale musí Ti být jedno,kde to bude.Já mám vybranou lokalitu a to je horší.Vždycky objevím akorát něco za 6melounů :frowning2:
14. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
to je fakt ja mam lokalitu Zlin vybranou a ta je celkem velka takze nadeje je dobra neco sehnat co chceme ,ale kdybych mela tady tak nevim nevim
14. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
A Tobě je jedno kde ve Zlíně?Já chci tady kolem ostravy směrem na Opavu a to je fakt na prd :angry: .A když náhodou něco je tak vždycky přijdu pozdě.a to čučím snad furt :angry:
14. únor 2009 ve 13:10  • Odpověz
jj me je to jedno ja to znam cele tam a nasi bydli 10km od zlina a to jsou nejlepsi lokality jezdi tam bus vlak nejlpe po trase priluk vizovice to je super,ale klidne i na druhou stranu jak0o v centru to nezaplatis to by nam ta hospa musela zacit hodne vydelavat :grinning:
14. únor 2009 ve 13:15  • Odpověz
:grinning: Jak jsem na to tak mkoukala tak myslím,že nebudete mít problém :sunglasses: A Tvůj chlap je taky ze Zlína?Nebo je mu to jedno kam půjde.
14. únor 2009 ve 13:17  • Odpověz
mu je to jedno nene on je z tadyma,ale vic se mu libi ve zline ve vsech smerech a navic tam ma mala babicku a hlidani takze prevazuje prakticka stranka a co se tyce podnikani jsou tam lepsi podminky a odbyt a celkove je to proste vetsi velky vyber vseho a zaroven muzes bejt na vesnici ..jeho rodina ho tady vubec nedrzi pac s ni nekomunikujeme takze se tesime tam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak to je dobře,teda ne to,že si s rodinou nerozumí :sweat_smile: ,ale že jste za jedno :sunglasses: Abych řekla pravdu ani nevím.,kde Zlín je :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz
Prcek je vzhůru tak já letím pa
14. únor 2009 ve 13:26  • Odpověz
zlin je jak se jede na hranice bud prs otrokovice anebo jedes na novy jicin valmez vsetin vizovice zlin jasne utikej ja jdu jist s malou a kukat na shreka
14. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz
ahojik zdravoim holky\ jak jste se meli my prijeli az dneska ty brdo api alik jel ve ctvrtek k ty doktorce a vecer se vratil za nama :sweat_smile: pred chvili jsem vybalila vyprala pradlo decka kukaji na dvd mama mia :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
ahoj andy no ja jsem videla auto doma ale nemel jet ve stredu k doktorce jsi rikala? :grinning: zase mama mia?no teda ,ze vas to porad bavi :grinning: :grinning: no a jak dopadl u doktorky ?a co fotky od segry mate?
14. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
ajoj api mel jet ve ctvrtek a jel alik ve ctvrtek rano od segry a vratil se zase vecer od segry jo dobry u doktorky fotky dodam
14. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
jo oni furt na to kukaji banda jedna je to pekny bo se tam zpivaji pisnicky od abbby :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 19:14  • Odpověz
a co u vas kukala jsem na fotecky super mala na tech lyzich :grinning: :grinning: a malovali jste ze jsem si vsimla jak jsem docitala :grinning: :grinning:
14. únor 2009 v 19:16  • Odpověz
u nas dobre jo malujeme na etapy ,ale je to krasne i topeni je nalakovane a kolem oken a skrine v kuchyni proste at je to nachystane nez se prcek narodi :sunglasses:
14. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojte
andry jak bylo?Užili jste si? :slight_smile:
apo tak to není daleko.A na kdy to tak plánujete?Už po něčem koukáš?
14. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
jeste ne pac manzel rozjizdi pobocky firmy v ostrave na jaro tak az to bude zajete tak do toho jdem :sunglasses:
14. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
Myslíš pobočky firmy,v které pracuje? :confused:
14. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
14. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj holky připojuji se k vaší diskuzi, je mi 23 , děti nemám, jen přítele, jsem rozvedená a bydlím v jihlavě
14. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Ahoj tak Tě vítám :wink: Jsi rozvedená,docela brzo :confused: Ale neva já taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A taky brzo :wink: Tak něco o sobě pověz jak žiješ? Mám pr´dolu a přítele.Chlap robí od nevidím do nevidím.Tak jsem většinou sama s pr´dolou. :cry: :slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
ahoj sluníčko 552 a všichni ostatní.

rozvedená jsem docela brzo, to je fakt, nějak to nedopadlo,

jinak něco o sobě, jak sem psala mám přítele, jsme spolu skoro rok, a pracuje půlku měsíce v zahraničí, takže sem taky občas sama doma, vlastně každých 14 dní.nějak mi to nevadí zatím, dokud nejsou děti tak to jde, navíc dělám na směny krátký dlouhý týden, takže sem některý dny celý v práci, ale jinak to jde.

ted jsem taky sama, přítel je v práci-v cizině :slight_smile:
odkud jste holky? není tu někdo z vysočiny??????? :confused:

jinak sem ráda že někdo založil takhle diskuzi, ptz ty ostatní jsou většinou o dětech a maminkách, tak sem ráda že jsou tady i netěhotný :slight_smile:
15. únor 2009 v 08:11  • Odpověz
ahojik dobry ranko vitam te fire85 :grinning: :grinning: ja teda rozvedena nejsem mam manzilka a tri lumpiky k tomu :grinning: :grinning: akorat varim obidek delam kureci rizecky a brambory a kompot k tomu a polivku zeleninovou :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 09:42  • Odpověz
nazdar bazar ja varim lososa a bramb.kasi a polevku nemame dneska az mozna vecer,venku je celkem zima pac fouka,ale jinak dobre,rano sme jeli do kseftu na kontrolu pak zavest tatku do prace a budeme vegetit doma,nachystame se na skolku(koupel,strihani vlasku nehtu atd :grinning: )musim zehlit,ale kuchyn je uklizena pomalovani tak uz jen dva pokoje nas cekaji snad ve stredu nejaky stihneme a andy co u segry povidej
15. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
ajoj api jo super sice kdyz jsme prijeli k ni v sobotu dobry ale v nedeli jsem dostala silenou zimnici cely den jsem prolezela i noic ty brdo az v pondeli odpoledne se mne ulevilo a jeste jsem to ve stredu dostala takze super jo decka pobllbli s honzikem a evickou byli venku povozili se na traktoru co maji takovy masly no superr tam je fajn a ja si tam fajn odpocinu :grinning: :grinning: zitra jdu na odpoledni alik byl rano nakoupit u nas tak se byl zeptat takze jste malovali kuchyn a loznici :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 11:09  • Odpověz
jo malovali pac to od tech oken jeste nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
joo to usi bejt ale budete to mit aspon pekny a jakou mate kuchynku bilou loznici myslim modrou ze jestli jsem dobre cetla :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
jj loznice je modra trosku vic nez byla a bilej strop a kuchyn je oranzovomerunkova krasna a decak bude zlutej a obyvak okr a oranz asi
15. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.