• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
tak to musis mit super asi jak mame my obyvak nee :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
nene tak jak jsme meli puvodne o ton tmavsi to mame namichane dulux barvy na miru :sunglasses: nebo vy taky?
15. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
tak sme se najedli uz a mala snad pujde odpocivat..nemas nahodou fotmu na dort ve tvaru srdce?
15. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojte tak prcek už spí.Děcka se vzbudily ve dvanáct a nechtělyspát :confused: Neteř nespala do 4hod :sweat_smile: a pak za náma přišla o půl sedmé :rolling_eyes: Docela šílená :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
no to sou deti sluni :grinning: mala k nam prisla 2x v noci a manza ju odnasel a ja se ji rano ptam proc to udelala a ona ,ze nas ma rada proto za nama chodi
15. únor 2009 v 11:55  • Odpověz
Jé to je hezké :dizzy_face: Já jsem teda spala asi od jedné,ale sestřenka jenom 2,5hod :sweat_smile:
15. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
sme sli spat taky v 1rano sme si dali vinko a kecali a nechtelo se nam moc chrapat pak sme se jeste muchlovali asi do 2 a rano v 8budicek :grinning: :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
Taky jsme chlompali víno.Ale nemuchlovali jsme se :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 ve 12:04  • Odpověz
tak mala uz lezi,ale spat prej nebude tak si cte knizecky a ja si dachnu na chvilku sem se nacpala jak cune a budu prohlizet katalog kam bychom sjeli ve stredu na vylet zatim me zaujal termalni bazen losiny nebo priesnitz tak kuknu jak to vyjde cenove a jak je to daleko a pak budu umyvat skrin v loznici to bude zazitek pac je pres 2,5m vysoka :grinning:
15. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
api ne formu nemam ve tvaru srdicka bohuzel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne my jsme to nemeli namichany :sweat_smile: my tu ted meli tchynu alik sel s deckama na chvili na kopec sankovat :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
tak buchta uz se pece nevim co to je za recept nasla sem to v knizce nejake testa plnene marmeladou a nahoru se dava zloutkova poleva tak uvidim jake to bude,mala pokucava tak lezi s cajem a cumi na toma a jerryho ja mam uz loznici umytou a prdim na to dneska v utery jdu na poradnu a glukozovy test br uz ted je mi z nej spatne
15. únor 2009 v 16:12  • Odpověz
tak byli venku asi hodku pojezdili ted vylezli z vany a kukaji na dvd mrazik tez jsem chtela neco upict ale kasku uz se mne nechce uvidim zitra :grinning: :grinning: urco to bude dobryy :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 17:38  • Odpověz
no je to prej vytecne,ale me to tradicne moc nechutna bo je to suchsiho razu nicmene je to polo.mouka,3bilky100g mletych orechu,100g cukru,250g hery nebo masla umichat udelat dva palty z toho jeden na plech pomazat marmeladou dat na to druhej a pect do upeceni pak horke potrit 3zloutky s cukrem a prej jim to chutna :grinning:
15. únor 2009 v 17:42  • Odpověz
to muze to byt dobry hlavne at jim chutna cooo a jak je tobe a co mimisek v briskuu :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 17:52  • Odpověz
no jasne at to sezerou ja snedla trosku,ale mam moc jablek musim udelat neco z nich.lyzujou decka??anetka a adamek treba?nebo alik?ve stredu pokud ji bude dobre jedeme na lyze nekam ..ja se mam dobre,ale porad v zaprahu ani nestiham sledovat mimi pres den az vecer padnu tak pozoruju kopani jinak pohoda
15. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
ne decka nelyzujou a alik kdysi lyzoval :grinning: :grinning: jooo zaprah to znam moc dobre ty brdoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
tak sem umyla dalsi dvere a vypada to dobre..a proc nelyzujou?to ani anetka ve skole nejezdi na lyzak?
15. únor 2009 v 18:10  • Odpověz
ty anet mela maly lyze jeste jak jsme bydleli v kuncicich ale ty se rozbili byli jeste po alikovi kdyz byl malej jim staci bobovani ne anet jeste nema lyzak ve skole :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2009 v 18:12  • Odpověz
a v kolikate tride to je?ja mam pocit,ze v 7..hele ono to moc nestoji to pujcovne asi 70kc na den v pujcovne a decka se aspon nauci a nebudou kopyta :grinning: ja chci at mala umi sportovat a neni trdlo vis jak jednou se ji to bude hodit a tech 70kc je mala dan :sunglasses:
15. únor 2009 v 18:15  • Odpověz
ty my to meli v sedmy tride takze asi v sedmy tak to neni drahy to je fakt :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
no prave,ze je to zadarmo za ty penize tak to zkuste a uvidis co na to decka,ja bych lyzovala hned ,ale s bruchem nemozu
15. únor 2009 v 18:18  • Odpověz
toz to nemuzes to je faktt :grinning: :grinning: a kde jste byli na pradeduu :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
tak jsem si namazala rohlik s pomazankovym maslem a vysocinou :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 18:37  • Odpověz
ja sem cumela na obcanske judo a co ales jak dopadl?ukecal invalidak jeste? :sunglasses:
15. únor 2009 v 19:17  • Odpověz
ty on byl jen u neorologosky ne u komise jeste :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
jo a co tam bylo zajimavyho tez na to nekdy kukam :sweat_smile: :sweat_smile:
15. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
Tak pr´dola spinká :dizzy_face: Byli jsme v hypernově tak jsme počučeli koupili DVDčko a nějaké jídlo.Koukala jsem po těch peřinách a nenašla je :frowning2: apo kde to přesně je?
Ahoj andry u vás jedou pořád pohádky :grinning: To je super :wink:
15. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
sluni je to vedle ikei jak vlezes dovnitr tak za C&A je nejaky koutek s obcerstvenim a za nim to je
15. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
ahoj tak jsem se vrátila z práce a úplně mi děláte chutě s tím dnešním obědem, kuřecí řízky atd. dala bych si hned , asi si udělám rybí prsty a brambory, nic jinýho pomalu doma nemám :frowning2: musím zítra nakoupit
15. únor 2009 v 19:51  • Odpověz
ahoj, my byli na karnevalu, fota jsou v albu, měli jsme princeznu
15. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.