• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Aha tak kde já čučela :confused: Myslela jsem,že už něco koupím a prd.Ach jo než se tam zase dostanu :rolling_eyes: .Nebo budu muset lozit někde tady v tom počasí se mi nechce :confounded:
15. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
AJOj sluni :grinning: :grinning: jo kukaj maji nektery svoje oblibeny jinac na telku moc nekukaj jen na ty dvd :grinning: :grinning:
15. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
:grinning: Úplně si vzpomínám na sebe a bráchu.Když naši koupili video :slight_smile: .Jeli jsme jenom na pohádkách a to mi bydrželo dodnes :grinning:
15. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
je tak to u nas moc dvd nejedou ani tv spis knizky a hracky :wink: lepsi nez porad lezet u tv
15. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
kde ste kdo? :grinning:
15. únor 2009 ve 21:39  • Odpověz
Já pořád tady :slight_smile: Koukala jsem na Ty domečky a ten jeden z těch desek je fakt kráásný :dizzy_face:
15. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
uz vis kterej obchod s tema perinama to je?
15. únor 2009 ve 21:40  • Odpověz
No neviděla jsem ho :frowning2: Asi jsem čučela kdo ví kde.Než tam zas pojedu to bude doba.Zkusím mrknout tady.I když se mi moc nechce,ale co mi zbývá :confounded: Chtěla bych i peřinu.Dívala jsem se v Ikei a nic moc
15. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
ja pojedu do Ikei a do toho shopping parku urcite a jak to mas z domu daleko do Ikei ty?
15. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz
No moc daleko to nemám asi čtvrt hod.autem,ale tramvají se mi tam nechce štrachat.Jak bych to taky vezla že :grinning: Zítra zkusím mrknout tady a pokud nic nebude tak zkusím říct chlapovi,ať přujde dřív z práce a skočíme tam.Ty tam budeš taky kupovat polštář?
15. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz
no ja se tam chci kuknout v ramci navstevy ikei pac musim neco do ni vratit a jeste nakoupit pro mimco a chci se kuknout na kocarek v tom shoppingu nebyla jsi ta ted nekdy co tam maji a jak drahe?
15. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
byli jsme jenom v Ikei,elektrow.a hypernově.Ani jsem nevěděla,že tam jsou kočárky :sweat_smile: Jinak v hyper.mají dost slevy na oblečení pro děcka,alespoň co jsem tak zběžně mrkla,ale neprocházela jsem to.Jenom co jsou ty stojany uprostřed.Koupila jsem prckovi dvoje šustky :slight_smile:
15. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
a za kolik treba?ja mam na malou hodne hader prave se snazim prodavat co uz neuzije pac to nemam kde skladovat
15. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
To právě vím,jinak jsem se nedívala.Stály 49Kč,tak fakt dost levné :wink:
15. únor 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak to je dobra cena :sunglasses:
15. únor 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jj je,ale byly spíše malé věci nebo moc velké.Našla jsem jenom dvoje a to ještě asi po 10min.už je to nejspíš hodně probrané
15. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
a malej je hodnej v obchode kdyz nakupujes?
15. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz
Většinou jo.Sedí ve vozíku a všude čučí.Většinou něco chce a žmoulá to v ruce :grinning: Ale zase nemůže to být nějak hrozně dlouho.To chce ven a šmáruje si to po svých :grinning: Ale je šikovný,když mu řeknu,že to nesmí brát,tak fakt nebere,ale jde na něm vidět,že by nejraději všechno rozházel :grinning:
15. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
to mas zlate ta nase mala porad vsecko ochmatava taha bere a nebavi ju to a chce utikat :grinning:
15. únor 2009 ve 22:47  • Odpověz
k chození do obchodu, začíná to být čím dál horší, baví ji jen v obchodě s botama :dizzy_face: jenže chce běhat a ne sedět v košíku, donedávna jsme brali kočár,ale už je velká, tak ho nepotřebuje a je to teda očistec a zásadně jí jen sýrové rohlíky-sýr zezhora :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
holky já se taky chystám do Ikey, bohužel to mám dost z ruky, chci jet budto do prahy nebo do brna, ještě nevím kam.tak by mě zajímalo jestli se mi to vůbec vyplatí, chi si domů koupit nějaký svíčky a polštářky
16. únor 2009 v 10:08  • Odpověz
Ahoj
syl prcek jí úplně stejně vždycky ožužlá jenom sýr a ten zbytek mi dá ať to dojím :rolling_eyes: :grinning:
apo uvidím ejak to bude později :grinning:
fire-v Ikei je toho hodně určitě si vybereš :wink: Myslím,že se to vyplatí.Já tam jedu pro určitou věc a nakoupím všechno možné :grinning:
16. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
ahoj, byly jsme na prochajdě, malá už hajinká, já si jdu dát svíčkovou od včera, bez masa, maso=fuj

fire, Ikea je super, taky tam odsud dovezu vždycky mraky věcí :wink:
16. únor 2009 v 11:42  • Odpověz
syl-nepapáš maso?Taky jsem ho nejedla dokud jsem nebyla těhotná.Pak jsem začala jíst,aby měl prek co potřebuje :wink:
16. únor 2009 v 11:44  • Odpověz
ahojik zdravim tak alik byl pro adelku dopoledne jsme byli ve meste kuknout a za chvili padim do prace :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj andry a co jste koupili?Nebo jste byli jen na procházce?
16. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
nazdar bazar mala uz lezi tak si neco poctu na netu na aukci a premyslim jak upect srdce na narozeniny male pac si vybrala dort a prijede cela rodina za ni prababicka strejdove tak se tesime bude to super musim ji udelat balonky vyzdobu a takove ty capiny jen si myslim,ze nevykrojim dort podle sablony jeste srdce navic :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kupovat to kvuli tomu se mi nechce

nazdar andy a co ve meste nakoupili ste neco?ja pujdu zitra po kontrole za tatinkem karlovi ex :grinning: on dela zednicke prace a ma nejake profi vysavace tak si chci pujcit a byli jsme kukat na novou televizi ,ale sehnat na to stolek to je parada tv ma 40kg :astonished: :astonished: :astonished: a co adelka tesi se na spani ve skolce?porad breci i dneska rano bulela jak zelva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
sylvi ty ses tehu ne? :grinning: ja mam z prace koprovku s vejcem a knedlik na veceri s malou
16. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
apo a kdy má malá narozky?A z čeho pečeš ten dort?Taky bych upekla až bude mít prďoš.
andry to je mi líto,že malá pláče.Když jsem ještě byla malá,tak sousedka chodila do školky taky s pláčem každé ráno.dokud nezačala chodit do školy :pensive:
16. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz
já moc maso nejím, nechutná mi.a těhu nejsem, to fakt ne, teda po včerejšku možná jo :sunglasses:
já k druhým narozkám dort nechám udělat, pač k prvním jsem dělala piškotovej,aby ho malá mohla, stejně ho nechtěla ani ochutnat, takže na druhé nechám udělat krásnej a normální nějakej :slight_smile: se těším...ale blíží se to a já jdu od května do práce, to je snad ještě horší, než že malé budou dva roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.