• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sluni ja budu pect orechovej dort s kremem dve vrstvy a nahore se dava cokolada celej politej a ozdobeny jahudkama a hoblinama vypada luxusne pak najdu ten casak a ofotim ti to a ani neni tezky na upeceni
16. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
syl já jsem měla kupovaný při prvním roku a malý ho taky nechtěl.Teda byla jsem ráda,ale ani nedlubl.Myslím,že právě,když bude mít dva roky tak už zkusí.Ty budeš už pracovat normálně?Každý den?
16. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
A po včerejšku možná ano :confused: :grinning:
16. únor 2009 ve 12:32  • Odpověz
sluni :grinning: po včerejšku možná ano :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kecám :grinning: :wink:
jo, od května denně
16. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
sluni mala ma 4.brezna

to rikam,ze je tehotna :grinning:
16. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
jé zase mi děláte chutě s těma dortama, to abych taky zkusila něco upíct i když žádný mrně nemám,

jinak máte pravdu, už sem v ikey byla několikrát a vždycky sem nakoupila víc než sem měla :slight_smile:
tak asi vyrazím příští měsíc, až se trochu umoudří počasí a pojedu busem, takže nesmím moc nakupovat, abych to taky pobrala :unamused:

aponchie-já mám 10.března tak to jsem kousek od tvý malý :slight_smile:
16. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
fire do ikei si zajed ja tam utratim pokazde majlant sem hodne na svicky mame jich hodne doma a blbinky a hlavne co mohu doporucit a ted sem to dala i do hospody je takova sada nerez metlicka2x myslim za smesnych 39kc tak nejak a je naprosto dokonala uz rok ji mame doma a vydrzela vsecko,povleceni tam uz nekupuju pac maji jine rozmery na polstare hlavne,ale jinak z tama mame skoro vsecko mala celej pokojik a loznici a chystame se na dalsi :grinning:

10.brezna jsem mela puvodne s ni termin porodu :grinning: tak nejaky dort zkus upect ja mam na to vsecko jen to udelat jenze ty jahody jak znam zivot v tomto pocasi budou pekne hnusne :astonished:
16. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
apo-no to jo jahody ted asi hnus, já koupila minulý týden ředkvičky a taky stály za to :rolling_eyes:
koukám že si do svíček asi taky dost zapálená, já teda dost a naštěstí i přítel, pořád je zapaluje když jsme doma a koukáme třeba na telku , takmi to přijde takový hezký , navíc ted v zimě

no tak s tou metličkou si mě potěšila, něco takovýho totiž sháním a většinou to maj všude dražší, tak se mi to nechce kupovat, ptz až zas tak nutně to nepotřebuju.

taky se mi z ikey docela líbí kuchyně, chci odsud nějakou do baráku-někdy, maj to levný a dá se to třeba vyměnit nebo prostě různě přestavit atak.
taky se mi líbí kuchyně z oresi, taky nejsou nějak extra drahý
16. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
poslu ti par odkazu a kuknes a ta kuchyn mame vybranou fagerland je uzasna mmt najdu to
16. únor 2009 v 15:46  • Odpověz
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/10092928 tohle mam na tef panev a super
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90083251 super kvalita mame uz pres rok
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40014340 nejen na mouku,ale i cukr !!paradni
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/50093172 toto je ta sada doporucuji 2x koupit!!
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/00077160 me se libi tato barva kuchyne v moridle antik
16. únor 2009 v 15:50  • Odpověz
jj díky
16. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
tak nez pojedes si to projed na netu at mas prehled :sunglasses:
16. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
tak určitě si vezmu ty obracečky, maj to levný a taky tu metlu, jinak barva kuchyně taky pěkná.super, dík za odkazy
16. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
no nic ja valim do hospody na kontrolu a jestli neco nezbylo od obeda jeste :grinning:
16. únor 2009 v 16:04  • Odpověz
U nás se už spinká :dizzy_face: Byli jsme odpol.venku a koupila jsem ten polštář i peřinu.jsem úplně nadšená.Dokonce na to měli zrovna akci takže jsem ušetřila 400,-fakt super :dizzy_face:
syl-tak se pochlub :grinning:
apo-přesně takovou kuchyň mám vybranou :dizzy_face: Už od té doby co jsem ji poprvé viděla.Ale jedině až budu mít ten barák :grinning: Ale jinou nechci :grinning:
fire tak svíčky tak mají fakt naprosto skvělé,jsem z nich taky unešená :wink:
16. únor 2009 v 19:22  • Odpověz
svíčky v Ikee-vrchol blaha, ty miluju a kupuju je dost, třeba ta čokoládová a vanilková, ty jsou :dizzy_face:
s čímpak se mám pochlubit?????my máme 2kk a hypotéku=těhu nelze
16. únor 2009 v 19:27  • Odpověz
Jj syl vždycky bych nejraději koupila všechny,tak nááádherně to tam voní :dizzy_face:
To je blbé už jsem myslela,že se nám to tady rozroste :grinning: :zipper_mouth:
16. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
sluni, jedině ty :wink:
16. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
sylvi =jen nech bejt :grinning: andy bydli 5lidi v 1+1 a jak se jim to libi :grinning: :sunglasses: ja taky ty svicky miluju ted mo dosly do svicnu co sem dostala k narozkam mam obrovskej 5ramenej ruzne vysky stojaci na zem fakt mi udelal radost sme se precpali koprovky a jeste sem upekla ty spizy nalozene a deme na zpravy :grinning:
16. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
syl jj já do toho půjdu pokud bude vše O.K. :wink: No vidíš vem si příklad z andry :grinning:
16. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
apí, ne ne, my v otm máme jasno :slight_smile: a já musím chodit do práce, jinak by mě kleplo :sunglasses:
tolik nás opravdu ve dvou místnostech být nemůže :sunglasses:
16. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
apo to musí být krásné,ten svícen,ale to by mi ho prcek zdemoloval a sebe přizabil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
ne ne, já musím živit rodinu :grinning: .......nám jeden nervák stačí bohatě,teda mojim nervům :pensive:
svícen musí být bomba, já miluju jakékoli svíčky a když voní po čoketce a vanilce či karamelu, to je nádhera :dizzy_face:
16. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
tak to jo :grinning: ,ale nechceš mít jedináčka,že ne?
16. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
chcem :wink:
16. únor 2009 v 19:41  • Odpověz
:grinning: jsi jako sestřenka.Ta taky nechce o druhém ani slyšet.prý jedině by si adoptovala.Ale myslím tak nějakého dospělého :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
jo třeba Brada, tak to jo,ale furt je to chlap :sunglasses:
já bych klidně rodila,ale nenosila, to bylo strašný, neustále problémy, jestli rodím či ještě vydržím o týden(v 27tt)fakt stresy jako prase, takže už ne :pensive:
16. únor 2009 v 19:46  • Odpověz
Tak to musí být hrozné :pensive: To věřím takový stres,byla bych taky v dupě :cry: Já zase přenášela 10dnů,byla jsem na vyvolání.Zase jsem si přála,aby už to bylo.A to malému ještě při porodu přestávalo bít srdíčko,takže taky docela mazec.No hlavně,že nám to dobře dopadlo :dizzy_face: :wink:
16. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
sluni, je fakt, že jediné, co je fajn, že to dobře dopadlo(nám všem), mě prdla voda v 35+6 a v 36 se malá narodila a tablety na vyvollání mi taky dávali :pensive:
16. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
A jak na tom malá byla?Jestli Ti nevadí o tom mluvit.
16. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.