• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
byla v poho, sama dýchala, nic jí nebylo, jen zežloutla třetí den, jinak pohoda, takže super
16. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
Tak to je dobře :dizzy_face: Člověk si ani neuvědomí co všechno se může stát. :pensive:
Koukám na nějaký stůl a židli pro malého.Už nechce být židličce tak snad něco vyberu.Ale moc toho nemají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
malá jí už asi 2měsíce s náma u stolu, židli jsme už vrátili a vlastně nikdy v ní být nechtěla, jdu jukat na tv a užívat přítele, za chvíli padnem jak mrtví,tak aspoň čaj si spolu dáme
dobrou
16. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
tak dneska sme cetli Kytici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to dite je divne chtela precist svatebni kosili a vodnika :grinning:
16. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
syl jenže prcek nechce na mě sedět,chce sedět sám na židli a pak nedosáhne na stůl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak chci něco v menším stavu :wink: Jinak dobrou :slight_smile:
apo takové hrůzy na noc :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nesnáším-kytici je naprosto tragická :rolling_eyes:
Ale našla jsem toto http://www.superprodukt.eu/stranka-detsky-dreveny-nabytek-20
16. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz
ja mam kytici rada :grinning: mame ji i na videu :grinning: :grinning:
16. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz
:astonished: Tak se pak nediv,že je malá divná :grinning: Celá po Tobě :zipper_mouth: :grinning: Já jsem po ní měla vždycky hrozné sny.Mám moc bujnou fantazii.Vůbec nemůžu žádné děsné filmy.Jak tam je,že je to nevhodné pro děti okamžitě přepínám :grinning: :sweat_smile:
16. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
mala je inteligentni az moc a chytra jak prase a neboji se toho vybrala si to sama :grinning: jeee tak to me nevadi zadne filmy me se o tom vubec nezda prave posledne sem cumela na hanibala a cerveneho draka muj oblibenej film :grinning:
16. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
:grinning: Tak to bych nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem hrozný strašpytel.V noci se probudím a poslouchám kde co šustne :rolling_eyes: Jsem jako malá :grinning: Třeba 2hod.nespím a to se fakt snažím.Takže už se na to nedívám a mám klid :sunglasses:
16. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
jezisi teda to ses straspytel :grinning: :grinning: ja jdu napustit vanu a provest udrzbu pac rano jdu na kontrolu na tu glukozu a pod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
To jsem :confounded: Ale už jsem si zvykla :grinning: Jé Ty jdeš zítra na tu glukózu?Tak hodně štěstí a vydrž to.Nezapoměń časák :wink:
16. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
ahoj tak zas další den před náma, a u nás sněží jako blázen

aponchie-tak at ti to dobře dopadne, akorát moc nevím co to je za vyšetření, ale já sem u doktorů strašpytel, včera sem byla na gyndě a sem ráda že mám na půl roku klid :slight_smile:

ty vanilkový svíčky kupuju taky v Dm drogerii, jsou myslím 4 v balení a krásně vooní, a taky za Sparu, ale tam je mají zbytečně drahý, nějak se mi to tam zdá všechno předražený

co budete dělat dneska k obídku holky? já mám v mrazáku špenát, tak asi s volským vokem a br. knedlíkem
17. únor 2009 v 09:37  • Odpověz
nazdarek uz sem doma,test nevim jak dopadl prej vysledky budou az v patek mam si zavolat,bylo to hnusne sladke a hlavne na lacno to vypit behem chvilky je humus pak sem malem blila ,ale za 20min uz to bylo dobre,kontrola je v poradku a vsecko je jak ma bejt :sunglasses: jeste zitra jdu na alergologii s astma at mi napise silnejsi leky bo uz se mi zle dycha a nejake doporuceni k porodu mi musi vypsat..

fire je to glukozovy zatezovy test vypijes pullitr sladke vody predtim ti veme krev a potom za dve hodky znova a vysetri jestli nemas tehu cukrovku

na obed mam jeste spizy ze vcera a polevku s nudlema a na veceri si zajdu na kasi se sekanou asi
17. únor 2009 v 10:22  • Odpověz
ahoj, po spaní malé tu budu mít další dvě stejně staré děti, to bude premiéra :sunglasses: se těším
byla jsem se Sofi nakoupit maxíkovi kočkolit a jídlo a nechala jsem tam 300 a jídlo je tak na 2dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a nefunguje myš, tak musím touch padem a to je opruz
17. únor 2009 v 11:25  • Odpověz
hehe princatko dostalo pridel na 2dny pak bude chytat mysi :grinning: :grinning: teda se mas hlidat bandu deti a to sama? :grinning: taky nesnasim touch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz neumim psat na normalni klavesnici vubec 5let pisu na americke bez num locku a mam seskrabane pismenka z nekterejch tlacitek a je to takove hezke jednolite ta klaveska a kdyz nekam prijdu tak furt delam preklepy opravy a jine :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj tak my byli dopol.venku a malý skoro celou prořval,že se chce nosit :angry: :rolling_eyes: Snopel mu tekl skoro až po bradě :sweat_smile:
apo tak to máš za sebou :slight_smile: Jak to,že to budou vědět tak pozdě? :astonished: Mi to řekli hned.
fire máme mrkev s hráškem :wink: Tady taky furt sněží a zrovna mám službu na úklid chodníku před vchodem :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale úrcek je z toho nadšený :grinning:
syl budeš sama na 3děti?Nebo máš posilu.Mi stačí,když přijde sestřenka s malou,pak ještě dva dny uklízím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jj dneska je všechno drahé jak sviňa :angry:
17. únor 2009 v 11:31  • Odpověz
koukám na miminečko, jůů,to je krásný :dizzy_face:
17. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
Jé a kolik má?
17. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
kolik ma kdo co?jestli mimi tak to nevim :grinning: nemeri nevazi zatim asi az priste on by to aj udelal ,ale je hrozne saskovni ten dokturek pokazde dobehne 8.10h uriceny pisisvor malej s brejlama a ma nachystane od sestry minonky pomerance a kaficko a jak se hrne mezi ty nohy pokazde ja malem prskam smichy :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
musim do skolky za chvilku su tu a od 1.brezna spime ve skolce huraa konecne se vychrapu po obede :grinning:
17. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
my máme na oběd kolínka se sýrovou omáčkou, nic jiného nejí, teda poslední dny jen banány a mlíko, no žádnán změna,ale rostou špičáky, tak je to asi z toho.
sama na tři děti, jejich maminky jdou na zápis do 1.třídy se sourozencema, bude to premiéra,tak snad je uhlídám, doma by neměl být problém :sweat_smile:
jeden je o měsíc mladší, druhý o 2 jak Sofi, bude tu mít dva chlapi

už mi jde myš, chlap ji strčil do jiné dírky :grinning: :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
jo s tím jídlem je to hrozný, pár věcí a spousta peněz pryč...

sylvar to máš dobrý, děti na hlídání, aspon se s nima malá vyřádí

dělala jsem ted ten špenát a ty knedlíky z prášku ale potřebuju poradit co s tím když mi ty knedlíky už hotový zbydou,jestli máte tak bych za nějakej receptík byla vděčná, nějak sem nikde nic nenašla...

apo-tak to je ok, že je to ok :slight_smile: ale to braní krve :confused: já snad ani nikdy nemůžu mít děti, ptz bych ty vyšetření snad ani nevydržela
17. únor 2009 v 11:37  • Odpověz
Mysela jsem to mimčo u syl :wink:
apo :grinning: Tak to je dobré :grinning: Mojemu zase nejde skoro nejde rozumět,zvlášť když skončí prohlídku něco zamumlá a jde ke stolu,tak já ještě ležím a nevím jestli můžu jít dolů nebo ne :grinning: On strašně huhlá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
Jé teď koukám,že máš novou fotku :dizzy_face: A co to bude?Neříkej,že pořád nevíš :angry: :grinning:
17. únor 2009 v 11:40  • Odpověz
kde jste? :confused:
17. únor 2009 v 11:50  • Odpověz
fire, knedlíky s vajíčkem
17. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
Kde já zase koukám :rolling_eyes: ani jsem si nevšimla,že jste něco psaly :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fire to zmákneš neboj,není to tak hrozné :wink: A už plánujete?
17. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
syl sama,tak to bude sranda :grinning: Ale není to na moc dlouho,ne?Jak dlouho trvá zápis?Třeba Tě to chytne :grinning: :zipper_mouth:
17. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
sluni, to zvládnu, to je jasný, zápis, počítám tak 20minut :grinning:
17. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
syl-koukala sem na tvý albumy, máš malou fakt hezkou,
sluníčko-dík za podporu, ne ještě neplánujeme, až tak za 2-3 roky, nemáme ještě ani vlastní bydlení :unamused:
17. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.