• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
syl tak to jo.3děti docela záhul,ale na chvilku to jde :wink: Jsou tak podobně staří,tak takové trojčata :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fire tak to jo.Bydlení je základ :wink:
17. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz
fire, díky, sme se snažili 3měsíce :grinning:
bydlení je fakt základ, my se bijem do hlavy, že jsme 3+1 nechali bráchovi a že jsme si radši tenkrát nepůjčili prachy na vyplacení,pač teď na to nemáme ani omylem a skejsnem v 2kk :stuck_out_tongue_closed_eyes: zřejmě doživotně(v rámci pohodlí nízkých poplatků a hlavně, doplatíme hypo a budem mít + 6 tisíc a to budem jak v ráji) :grinning:
17. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
syl tak jak doplatíte,můžete si vzít jinou.Ten prodat a máte větší :wink:
17. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
no,ale hypo zase že na 30let opět platit, nejet na dovolenou, to fakt radši menší byt a čekat, když se něco naskytne
17. únor 2009 ve 12:16  • Odpověz
No to je fakt.30roků je docela dlouho :grinning: A čekat až se něco naskytne? :confused:
17. únor 2009 ve 12:19  • Odpověz
jako za míň než 3, 4 miliony :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rekonstuovat nic nebudem, to se nevyplatí a na nové nebude, je to začarovanej kruh :unamused:
17. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
To je fakt na prd.Leda tak něco zdědit :zipper_mouth:
17. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
no, to nemáme po kom :grinning:
17. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
Tak to neporadím,leda opravdu čekat jestli se nenaskytne něco levnějšího :frowning2:
17. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
sluni, já vím, čekat a čekat, no mezi ím proběhnou dovolené, otázka kolik,pač jako čekat a čekat je opravdu výhledově dost na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
No to je fakt.A co se tak odtěhovat do nějaké jiné lokality?Ale to asi nechcete,že?
17. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
sluni, to fakt ne, v Praze oba pracujem, já kousek(půl hodiny busem od bytu), takže ne.Na druhém konci prahy je levno,ale tam je to hrozný, veliký sídliště, vysoký baráky, fuj
17. únor 2009 ve 12:48  • Odpověz
Myslela jsem si to.To je fakt problém.Jak to dělají jiní?Musí to být fakt náročné.Tak vyhrát :grinning:
17. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
chlap včera říkal, že vyhrajem ve sportce :grinning: ale nesází, tak nevím, ale mívali jsme mánii a sázeli, ale přešlo nás to, bohužel, třeba už jsme mohli mít 10 bytů a vejvar z nich :grinning: takhle máme h... :grinning:
zadlužej se na 30 let s nehoráznejma splátkama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz
tak sme vzhuru a pojime a budeme cumet na nove pohadky co nam kamos donesl a ja jsem si udelala spizek se zeleninovym salatem a pujdeme tak akorat do riti pac zaclo valit ,ale tak ..sem jeste nevidela takovou chumelenici neni ani poradne videt jupiiiii miluju zimu takze pesky nejdeme a auto nepotahnu v tomto case same bouracky prdim to
17. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz
holky budte rádi za to bydlení co máte, aspon je to vaše skoro teda
my ted dáváme peníze za pronájem cizímu člověku ale jsme spolu teprve chvíli, taak si to chceme vyzkoušet
jinak tady v jihlavě taky ty byty nejsou až tak levný ale oproti praze třeba nebo tak to zase jo
17. únor 2009 v 16:01  • Odpověz
Tak ta´tka koupe :grinning: za chvilku půjdu prcka uspat :slight_smile:
syl to je možné,ale taky jste mohli mít prosázeno plno peněz a nic z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nevím jestli to dneska jde vůbec jinak,než se zadlužit :frowning2:
fire a jak dlouho spolu jste?Ono je fakt lepší to prvně zkusit :wink:
17. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
sluníčko v květnu spolu budeme rok, a bydlíme spolu od listopadu, takže fakt chviličku, jo určitě sem pro to nejdřív vyzkoušet, po zkušenosti s mým manželem bývalým už se trochu bojím, aby to třeba nedopadlo stejně
17. únor 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak už jsem tady :slight_smile:
fire jj to znám,ale není možné,aby se to jednou nepovedlo :grinning: :zipper_mouth: :grinning:
17. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
ahoj, přežila jsem to :grinning: děti byli hodné, chlapeček jeden plakal, pač mě nezná vůbec,ale uklidnila jsem ho do 10minut a pak dobrý
17. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
syl tak to jsi šikula.Tři děti a jedno ještě vůbec neznat,fakt jsi dobrá :wink: Tak kdy si to zopákneš? :grinning:
17. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
sluni, no nevím, no ale v tu chvíli jsem si dokázala představit mít dvojčata :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
Vážně?Tak to je super :dizzy_face: Já bych taky myslím zvládla dvojčata,ale v tomhle věku :grinning: Jako úplně malinké miminka si to dovedu představit trochu hůř,ale určo by to šlo :wink: Rozhodně lepší než mít děti od sebe o rok a míň.Kámoška otěhotněla v šestinedělí :astonished: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojjjjjjjjjjjjj sluni jak se mas co malej? :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahoj :dizzy_face: mám se dobře fakt to jde :slight_smile: prcek je skvělý už dost kecá,hlavně co nemá :sweat_smile: Ze sněhu je nadšený já už míň :confounded: Mám ráda teplo a světlo :grinning: A co Ty?Co děti a chlap?
17. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
no u nas v klidu ,jen domca ma zanet prudusek a mala na vse rika scheise(sajze) a hlavne dnes v obchode ...se jako za mnou vsichni otacely trapas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Zánět průdušek,bobek :frowning2: Ale to ji hezky učíte :grinning: Prcek zjistil,že já nemám pindíka.Tak teď pořád chodí a říká pipi ukaž :confused: I venku :sweat_smile: Naštěstí si to lidi můžou spojit s ptáčkem,ale nesmí vidět,že mi tam ukazuje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
taky dobry :grinning: :grinning: :grinning: to ma malej ze skolky takovy slova a pak to uci hancu ja nadavam doma cesky.
17. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jj ve školce to je hnus :angry: Tak česky :grinning: tomu aspoň nebudou ostatní rozumět :grinning: :wink:
17. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
holky, dobrý dítčí vyjadřování :grinning:
17. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.