• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
syl :grinning: co naděláš.Ještě se sem tam koupe s neteří.Jenom doufam,že ho to brzo přejde :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
malá nám taky neustále kouká do rozkrokuů a zkoumá, jaktože tam ten či onen nemáme to, co ten druhý,ale jako nepromenádujem se tu před ní nuda,ale když lezem z vany nebo tak...nikdy nechtěla kojit, to ji prsa nezajímala a jak jsme vlezly spolu do vany, nemohla jinak a pořád mě ošahávala :grinning:
17. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
:grinning: Děcka jsou kumáci :sunglasses: Prcek mi taky ukazuje pořád na prsa.A chlapovi furt na pinďoura a pak na svojeho.Je nadšený,že ho mají oba. :grinning: Jenom já jsem se jim asi nevyvedla :confused: :grinning:
17. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
nazdarek vcera sme bya uplne mrtva sem pockala na Karlose a cumeli jsme na NatGeo wild zase do 1do rana a mala kucala celou noc vubec sme se nevyspali,ale rano zasev pohode nechapu..ted si dame snidanku a valime na nakup do hospody a ja letim dneska na to astma a pak si dame obed spolu v praci a pro malou..nevim jestli nekam pujdeme odpo pac ji nechci dorazit pokud neco zacina..

sylvi mala je hroznej exot nechodime cilene nahati,ale ani se neskryvame prijde ji to prirozene a nevsimasi toho ,ale dneska rano treba dosla za nama do postele uz bez kalhot a rikala tatinko zahrivej mi rucickama zadecke a pipinku studi me :grinning: a kdyz se koupe s ni Karlos nebo ja neosahava nas a do jiste doby pindika prehlizela a tudle rekla ve vane pozooor mas lulu tam nejdu :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 08:59  • Odpověz
sluni,apo, dítka jsou supééér :grinning:

sním chlebíčky a jdu makat
18. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojte tak dneska prcek vstával v 5hod :angry: byla jsem úplně hotová :rolling_eyes: Vykadilm se do nočníku a pak za mnou vlezl do postele.Takže všechno od hoven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Apo sněží jak byk,máš radost? :grinning:
syl Ať Ti to uteče :wink:
18. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
ahojik holky zdravim tak ve meste jsem si koupila dvoje teplaky takovy jedny ruzovya jedny oranzovy u bredy a jedny staly 38 korun dobry ze alik si koupil dve kosile a deckam jsem koupila adovi trenyrky a adel a net kalhotky no jsem zvedava jak to bude s tim jejim spanim adel je kometka s tim becenim holt nekdy beci a nekdy ne co nadelam zee :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz
dneska jse mela ranni jinac mam odpoledni ted jsem dopekla buchtu za chvili pro lumpiky a pakl na karate alik ma nocnii jo toho snehu teda jee :sweat_smile: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 14:19  • Odpověz
nazdarek tak sem se prospala pekne tatka si hral s malou neco slupnu a jdeme na Zepter :grinning:
18. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
posli alika pro decka at mas klid ne?sak jde az na 6hodin :sunglasses:
18. únor 2009 v 15:33  • Odpověz
čau straším ještě v práci a chlap mi řekl, ýe je unavenej a že pro mě nepřijede, že by musel oblíkat Sofinku a že potřebuje ležet :angry:
asi domů nepojedu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jo,a chlebíčky mě hezky prohnaly :confounded:
18. únor 2009 v 16:14  • Odpověz
ze by vidis to :grinning: jo jde tak jsme prisli z karate ted bastime rohlik s rybi pomazankou :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 18:59  • Odpověz
Tak nám to uteklo.byli jsme odhrnovat sníh malý nadšen já už míň :grinning: A pak jsme blbli.Za chvilku půjdu uspat prcka.
andry tak jste nakoupili,já budu muset taky něco koupit malému,se mi moc nechce v tom počasí :confounded:
syl-chlapi jsou chlapi :rolling_eyes: Snad nebudeš mít salmonu :confused: :zipper_mouth:
18. únor 2009 v 19:03  • Odpověz
jo dobry jo jeste jsem si koupila cukle do prace sem zapomnela :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 19:07  • Odpověz
ahoj uz sme doma zepter super
18. únor 2009 v 19:24  • Odpověz
:grinning: No teda ještě cukle :astonished: No tak to už je moc :angry: :grinning: :grinning:
apo byli jste na předváděčce?
18. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
jj byli konecne sem rikala takovou dobu andy pac jeji manzel to delal a nepozval nas a volala mi pani a super mam vybrane co chci pac uz doma mame zepter hrnce takze to znam a vim jak je to super a maji uzasnej mixer to nema obdobu uvarili nam jidlo dali mi jejich kosmetiku jako darek a rozhodneme se jestli jo nebo ne jako jo urcite ,ale jestli ted hned za nase nebo to vememe na firmu to se jeste domluvi ,mala byla hodna,ted jel Karlos zavest pani co nam dela danove priznani darecky za to mala cumi na pejska a kocicku a ceka na neho a ja budu zehlit mimi obleceni
18. únor 2009 v 19:35  • Odpověz
Švagrová je má taky a už by taky chtěla nové.Já jsem si nedávno koupila v Ikei a jsem spokojená,ale zepter je určo lepší :wink: Taky asi budu žehlit,pokud si to nerozmyslím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
kurna ja chtelA TEZ ZEHLIT ALE UZ SE MNE NECHTELO MUSI ZITRA DOPO NEZ PUJDU DO PRACE :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
nic jdem kukat na telku mejte se :grinning: :grinning:
18. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
Tak vy jdete všichni pryč :frowning2: tak to já asi fakt asi půjdu žehlit :rolling_eyes:
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
my koukáme na have a nice days in Liberec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jdu si píchnout televizní kartu do pc asi a koukat na něco jiného

a kdo to moderuje?a kdo zpívá českou hymnu?Božský Leoš a božský Kája :grinning:
18. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
nazdarek dobre ranko ,tak manza uz sel s malou do skolky dneska nevarim najime se v hospode,venku je zima jak prase vcera sme sli z toho Zepteru vecer a fucelo jak hrom :rolling_eyes: deti ani nesli ven se skolkou a to je dobre v te stare skolce chodi porad a pak sou nemocni..vecer sem vytuhla u tv pac manza hral poker na netu

sylvi taky sem kukala na zahajeni,ale moc me to nebavilo pockam az pojedou :grinning:

andy vy jst bydleli ve velkem krasnem byte 5+1na Dostojevskeho kdysi a pustili to??? :sweat_smile: pani z Zepteru vas zna mi rikala :grinning:
19. únor 2009 v 08:03  • Odpověz
apí, no jo, nuda to byla

opět jsem v práci a jdu pracovat, pá, sem tam sem nahlídnu :wink: snad, máme dph, tak to asi nebude tak jednoduché, v systému není jediná faktura lednová zadaná, by mě zajímalo, jak to dph jako uděláme :sweat_smile:
19. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj tak ym jsme byli dopol.u kámošky v práci.Prcek se tam neuvěřitelně předváděl :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl jak šílený :grinning:
Apo včera bylo fakt hnusně,ale teď tam svítí sluníčko a docela hřeje tak beztak bude zase břečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
syl to Ti nezávidím,práce až nad hlavu :fearful:
19. únor 2009 v 11:38  • Odpověz
jsem i účetní :sweat_smile:
19. únor 2009 v 15:19  • Odpověz
Jj syl to jsem pochopila z toho DPH :wink: já mám pocit,že doma nedělám nic jiného než uklízím,peru a žehlím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Šílené s tím praním.Nechápu jak to dělají holky co mají 6 dětí :astonished: Určo musí mít pračku tak na 15kg a doma rovnou mandlovnu :rolling_eyes:
19. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky tak jak to jde? já ted přišla z práce, hrůza, ještě že mám ted 3 dny volna....tak si aspon dám voraz

syl-z toho DPH mi doted běhá mráz po zádech, učily sme se to ve škole a já se to nikdy nenaučila, nesnáším a nechápu účto,všichni účetní mají můj obdiv :slight_smile:
19. únor 2009 ve 21:34  • Odpověz
ted sem dozehlila obleco pro mimi pac toho mam milion snad mam teprve prvni suplik a dalsi dva me cekaji tak to zitra preberu..du dat sprchu a valim spat mam toho plne bryle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz
ahojik api ne ja jsem nebydlela tam bydlel alik jeste kdyz mne neznal vis :grinning: :grinning: jinac kukni do ip
20. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.