• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahojte byli jsme chvilku venku,prcek se brodil sněhem až po kolena :grinning: Jinak chodníky jsou děsné :angry:
fire máš dovču?
apo to věřím :frowning2: Ty věcičky jsou tak malinké a je jich tolik :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 12:05  • Odpověz
andy ted sem to cetla teprve jako res to nenech to bejt to neni zadna prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

nestiham nic :rolling_eyes: mala si lehla ja jim pizzu z prace a dachnu na hodku a vracim se k vevickam at to dodelam venku brecka jak prase
20. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
apo a jak je?Odpočívej :wink: Venku je to hnusNedá se tam chodit,jezdit s kočárem už vůbec ne.Sáně máme u babičky takže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
me je dobre celkem furt litam takze opravdu nestiham se pozorovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: vaha se zatim nehejbe ted sem volala na cukr tak to mam dobre sem rada pac nezrat sladke by bylo desne :grinning:
20. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak to je dobře.Kámoška měla cukr a nesměla nic zhubla 14kg :confused: ,ale ona byla taková bacule.No teď už to má spátky a ještě 10navrh :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
tak to ja mela loni 58kg a vypadala sem jak vyzle pac mam 171cm a navic sem stavena tak a kdyz mam tech 65 vypadam idealne jen to chce zpevnovat svaly,ale to nemam cas chodit do posilky,ale hned jak se to narodi se na to vrhnu at mam do leta dobrou kondicku bude to treba ..ceka nas zahradka dovolena hodne prace dve decka skolka bude toho mrak,ale karlos mi koupil permanentku do fitka k jeho znamemu kterej se mi bude venovat at vim co a jak cvicit ja neverim,ze nekdo muze totiz hubnout zdrave jen pomoci omezovani jidla pak ma na stehnech rosol leda pokud necvici :grinning:
20. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ty jsi tak vysoká?Mám skoro o 10cm miň než Ty :grinning: To máš pravdu,když se jenom nežere je to na prd.To je dobré,že budeš mít os.trenéra já bych taky nevěděla co cvičit.Chci taky začít chodit někam,ale už docela dlouho :confused: :sweat_smile:
20. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
ja tam chodila uz pred rokem a pomohlo to hned ja jak zacnu tak to leti rychle dolu,ale fakt sem to prehnala a byla sucha jak kuze a prsa na me visela ble Karlos rikal,ze tech 65je muj ideal on ma rad kdyz je zadek bohy a prsa nema rad ty chlapecke postavy :grinning: jdu na chvilku lezet su utahana
20. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
ahoj, jako nejdou mi účtovat faktury, já se z toho pos***!včera mi to účetní nastavovala a nejde to, takže ho***, jedu domů za chvilku,pač sice říďa mi zadal cosi k vyřízení,ale ppodklady nedodal, takže na to kašlu a jedu z Bišonečkou :dizzy_face: je u kamarádky a ani zamávat mi ráno nechtěla, jak byla rozčílená, že ji drží teta a ne maminka :pensive: :unamused:
já měla těhu cukr a nějak jsem to neřešila,teda jako jo, ze začátku a pak, když jsem ležela na rizikovým a nikdo si týden nevzpoměl, že bych měla mít nějakou dietu, tak jsem se na to vykašlala a chodila v nemocce s petrem na špičky do cukrárny a pak za půl hodiny na krev a vždycky byla OK :wink:

pizzu bych si dala, my dnes slavíme Petrův svátek, udělám jednohubky, otevřem se známýma vínko, popovídáme a půjdem spát :slight_smile:

a kamarádka mě tahá na aerobik, jenže to já tuze nerada, raději pilates, jenže to u nás není, jen power joga, neznáte???a je fakt, že se zhubne a posílí jen cvíčem, ne omezením jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jj to nemá rád asi nikdo :dizzy_face: Tak val ať si odpočineš :wink:
20. únor 2009 ve 12:52  • Odpověz
mám ještě chvilku...

jsem otrávená, jedu sem kvůli fakturám,abych je zaúčtovala a nic, jako nechápu, proč to nejde...možná zkusím ještě zítra, zda se systém umoudří nebo ne,ale nevím, sobota, do práce, to zní nechutně...a už jsem říďovi řekla, že mám sehnané hlídání a on že kolik bude chtít :grinning: tak váhám, kolik říct, že bych se třeba nechtěně obohatila???
20. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
:grinning: kidně se obohať :grinning: Chce po Tobě práci přes víkend,tak ať platí :grinning: :zipper_mouth:
20. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
ty jo, no nevím, uvidím :grinning:

tak já pomalu jdu

20. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz
Tak pa pa a zmákni to :wink:
20. únor 2009 ve 13:06  • Odpověz
sylvi power yogu jsem cvicila rok a yogu cvicim skoro porad doma hlavne manzela kdyz boli zada ho to nutim delat a pomaha mu to perfektne a je pravda,ze tim hubnes pac se naprimujes ses ohebnejsi a zpevnujes svalstvo..pizza mi nechutnala dala sem si karamelkovy bonbon housku a ovoce a je mi spatne trochu tak lezime :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy kde mas fotky z narozenin Adelky????? :astonished: :astonished:
20. únor 2009 v 18:50  • Odpověz
ajoj holky zdravim alik my je jeste nedal do pocitace ja ho picnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prdel to neni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
jak nedal do pocitace a co dela cele dny na tom pc holky co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mu rekni sak je doma ne?
21. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
jel ted do tesca s adel nakoupit no chlap co nadelas :grinning: :grinning: dyt uz muto rikam cely tyden :sweat_smile: :sweat_smile:
21. únor 2009 v 09:25  • Odpověz
uz jste vyspani ja myslela ze jeste lezite prosimte adys uz byl vzhuru v pul sesty :grinning: :grinning:
21. únor 2009 v 09:26  • Odpověz
jo vstavali jsme v 8az..ty vogo me by kleplo v pul 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to je tim,ze mate jeden pokoj pac nema kam jit si hrat aby nerusil ostatni.tak mu rekni at to tam da az dojede stejne varit nebude a jen by cumel na fotky slecen
21. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojte baby jak se máte?Včera jsem byla pařit,ale kupodivu mi je dneska docela dobře.asi to bude i tím,že chlap není v práci a šel s malým vedle,abych se mohla vyspat :dizzy_face:
21. únor 2009 ve 12:11  • Odpověz
sluníčko-ne nemám dovču, ale dělám krátký dlouhý týdny v práci, ted 3 dny volna, a v pondělí úterý do práce a pak zase 2 dny volna.je to docela super, tyhle směny.než bejt v práci denně od 8 do 4, to se toho doma moc nestihne.
a co jinak holky? koukám a čtu, taky je u vás tak hnusně jako tady,no už aby ten sníh roztál, je to děs
21. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojte,prckovi rostou zuby,je to hrůza,ale už mu jich moc nechybí,tak snad to bude rychle za náma :rolling_eyes:
fire tak hlavně,.že Ti to vyhovuje :wink: Jj taky bych už brala jaro :slight_smile: ,ale to si musíme ještě počkat :frowning2:
apo tak co už jsi to zmákla?
21. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
na chvilku su tu,ale hned zase jdu chystat male veceri a pujde chrnet cumeli jsme na Homolkovi :grinning: je mi tezko co snim uz se mi vali zpatky do krku a mam chute na nugetu jak hrom sem snedla rostenky s ryzi pak krupky pak karamelky pak uz nevim co nejake prasarny zitra nejdu na vahu :grinning:
21. únor 2009 v 18:03  • Odpověz
Je uspávala jsem malého.Nějak se mu nechtělo spát a pak jsem usla s ním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty jsi se teda nacpala :grinning: :sweat_smile: Co říkal doktor vydržíš? :fearful: :slight_smile: Musím zase žehlit prcek je šílený převlíkám peřiny každý den :angry: :cry:
21. únor 2009 v 18:47  • Odpověz
ahoj my dnes byli v tescu a ikee a zitra jdem na narozky petrovyho taty-chlebicky,vinecko
včera jsme u
21. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
ahoj syl dej si na Ty chlebíčky pozor :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
21. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
A co jste kupili?
21. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
u nas slavili petruv svatek-vinecko,papani jsem nachystala,juuu,to bylo
a v ikee jsme si vybrali stolek pod tv/ale az na plazmu/a nad tv polici stejnou
21. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jé tak ukaž.Ho´d link prosím :slight_smile:
21. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.