• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nazdarek kurna manza mi nechal poslat deli snickers kofilu a tatranky ja ho picnua mala jeste nespi :sweat_smile:
21. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
No vidíš :grinning: alespoň nepyskuje,že jsi přibrala :grinning: Jakto,že nespí? :astonished: ona chodí tak pozdě?
21. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
nechodi tak pozde spi uz od pul osme ,ale dneska je vikend a poustela jsem ji pisnicky tak tancovala a nahravali sme to takovi..ja sem mu knucela do telefonu,ze mamc hut na sladke a nic nemam a on mi rekl at si zajedu nekam sem mu rekla tudlenudle a praskla mu telefonem,,no jezdit nekam v 8hodin fakt nebudu tak mi ro poslal jako prekvapko a 12pivo na traveni prej :grinning:
21. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
:grinning: Tak to je super.No vidíš,chlapi jsou někdy dobří :wink: :grinning: A co se jí líbí?Má vkus po vás?
21. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo presne co ja a karlos ted sjizdela vsecko co jsem nahazela do jakou hudbu mate radi tak kukni :grinning:
21. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Mrkla jsem :wink: A dětské se jí líbí?Třeba šmouli :grinning:
21. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz
neee spis abba generation nebo bee gees :grinning:
21. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojte včera jsem už šla spát,byla jsem úplně mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Žehlila jsem do desíti,ale statečně jsem to zvládla :grinning: Stejně pořád peru tak se z toho asi nevyhrabu :frowning2: prcek byl dneska akční,pokřtil snad každou stěnu v pokoji tak budem muset zase malovat :unamused:
22. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj sluni sem dorazila z hospody sla sem s malou na obed,tatina mame v praci a sme precpani jak tunaci :grinning: takze si jdeme dachnout a zitra mam leharo manza bude celej den s malou a ja pujdu na plavani a cviceni a kosmetiku pac mam hroznou plet a mozna se objednam na masaze beder pac jak uz se mi to roztahuje tak to pekelne boli
22. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak to máš dobré.Nám dneska taťka odjel na chatu a zůstane tam do zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsme sami jak kůl v plotě.Venku svítí sluníčko,tak asi zajdem ven,ale je tam docela kosa :confounded: Na kosmetiku bych taky šla a masáž :dizzy_face: Taky bych si dala říct :grinning:
22. únor 2009 ve 12:36  • Odpověz
ja nebyla ani nepamatuju vcera sem si vytrhala oboci a chtela si ho nabarvit ,ale dosel mi peroxid :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz na to prdim snad jedna jedinna kosmeticka ve Zline mi umi udelat oboci nadherne dle mejch predstav a tady zatim nikdo bud to udelaji cerne nebo tluste nebo uplne kulate proste na prd tak si to delam radsi sama ..ale kosmetiku potrebuju nejakou proceduru na unavenou povadlou plet zitra zajdu se optat a musim si koupit nejake vitaminy na vlasky a nehty zinek pac mi padaji vlasy a lamou se nehty tak se chci dat do kupy trosku
22. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz
O vlasech mi ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi tak padají vlasy až hrůza.Chystám se ke kadeřnici už měs.,ale musím se tam, objednat a ona má jenom do 17hod.a chlap chodí domů až tak v šest až půl sedmé a nějak se nemůže trhnout,aby přišel dřív :frowning2: Za chvilku budu plešatá :angry: :rolling_eyes:
22. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz
me taky desne padaji uz ted pac nemam zinek zelezo a vapnik prej v tele a to je rpavda zelezo uz neberu mesic krava sem se na to vyprdla a pudju si ho znova napsat mela sem snizene hodnoty zinek nemam skoro vubec a vaplnik?ani nemluv nepiju mleko nejim syry jogurty mi nechutnaji sakra takze sumive vitaminy aspon pac mi to opravdu nechutna.taham take kvanta vlasu az beda ,ale snad to pomuze ten zinek mam z lekarny jen 30kc 37tablet a ma hodne mg na tabletu tak snad to zabere ..ja k holici nechodim jen jednou za rok a ted sem si poprve nechala nabarvit vlasy melir a jine pi.....iny poprve v zivote si rikam jestli mi nepadaji i trochu z toho v zivote sem si nic nedavala vlasy sem mela krasne a ted toto ,no ale vydrzim to a nejak na tom zapracuju..u holice mi nic nedelaji apc je mam dlouhe max umejou vyfoukaji a trada
22. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz
Tak já se chcu nechat ostříhat.Mám tak zničené vlasy :pensive: Byla jsem u holiče asi před půl rokem.Šla jsem tam,že si udělám radost po několika letech.Chtěla jsem melír žlutý a červený a ta P..A snad ani nebyla holička když jsem se mrkla do zrcadla měla jsem růžové vlasy :astonished: Fakt úplně růžové. :grinning: .A ona se málem rozbrečela,že neví co s tím má dělat.Tak jsem jí řekla ať mi to nabarví na hnědo.Takže teď chci jenom ostříhat.Ale k ní bych už nešla ani za nic.Taky jsem jí vůbec nezaplatila,za co,že?Za zničené vlasy :angry: :rolling_eyes:
22. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz
jdu lezet..uspesne sem sezrala snickers a natahnu se odpo budu pect strudliky a mala nespi tak si zkusim prilehnout treba ji presvedcim
22. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky,
mám dotaz mohly byste mi poradit? potřebuju stáhnout diskuzi do složky ale ne celou, prostě třeba jen pár řádků a nevím jak na to.normálně sem to zkoušela zkopírovat, ale nejde mi to.s obrázkem ano, s písmem ne.
napadlo mě všechny stránky diskuze stáhnout do záložek, ale toho je hrozně moc,a je to zbytečný když potřebuju je něco z toho.jestli mi rozumíte a víte jak na to, tak prosím o radu..
22. únor 2009 ve 14:52  • Odpověz
ahojik holky zdravim tak jsem byla dneska makat a pak jsme jeli kuknout za tetou do lichnova decka tam pojezdili na bobach ma u baraku kopec tak jezdili na bobach vcera jsme byli u nasich na kafickoo :grinning: :grinning: jo chtela jsem vlozit fotky kurna a nejde mne to zmensit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 18:17  • Odpověz
tak at to zmensi alik vy to jeste neumite?? :astonished:
22. únor 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj tak my jsme byli v Tescu,koupila jsem malému puzzle tak jsme skládali :slight_smile: Tady to nějak přes den tálo,krásně svítilo sluníčko.Ale teď je tam kosa tak to zase zmrzne :confounded:
andry to znám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fire tak pokud já vím tak to označíš a zkopčíš.Nikdy jsem s tím problém neměla tak Ti asi neporadím :rolling_eyes:
22. únor 2009 v 19:15  • Odpověz
sluni u nas snezi jak v pohadce :dizzy_face: mala je okoupana ostrihana vyfenovana chtela se natirat oriflamem milk&honey tak voni jak med a vycistime zuby a halou na kute :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska je tam prd v tv co?
22. únor 2009 v 19:29  • Odpověz
apo tak u nás taky začlo :slight_smile: Dneska ani nevím co tam je :grinning: Ale tam jsou většinou samé blbiny.Jinak jsem teda koukala v tom Tescu a tam nic není.Nechápu jak se ten obchod může uživit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad jen tom žrádle :rolling_eyes:
22. únor 2009 v 19:36  • Odpověz
ja jezdim na jidlo do Globusu tesco ma strasne nekvalitni maso uzeniny zeleninu proste humus a ty zlevnene kentusy co lidi berou a ty nejlevnejsi tesco vyrobky bleee ja mam rada maso z Globu do tesca jen na spotrebni zbozi a hadry obcas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 19:43  • Odpověz
Já do tesca na jídlo nechodím.Chtěla jsem nějaké oblečení,ale je tam prd :angry: Ještě tak ty postranní obchody ale to taky dneska nic moc.Koupila aspoň to puzzle.Ale pro sebe nic :rolling_eyes: Jako tričko pro malého za 290Kč tak to fakt nemusím :confused:
22. únor 2009 v 19:47  • Odpověz
290 bych nedala ikdybych mela zrovna milion v kapse pac mi to prijde naprosto zbytecne..mala ma strasne moc znackovych veci z ameriky a anglie a myslis ,ze to k necemu je?k nicemu jen pro maminky je to male je to sumak znici mi vsecko a me je to jedno pak to vyhodim nebo neco prodam,ale v cizine je to prave za par susnu tudiz me to nemrzi,ale tady to same koupit tak nevydelavam na nic jen na hadry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 19:56  • Odpověz
dneska mi bylo tezko jak hrom sem si dala smazak a hrnaolky atatarku kecup brokolicovy krem polevku krutony no proste sem to natlachala vsecko a zapila litrem dzusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze sem celej den nemohla uz jist a malem sem zvracela tak sem si uvarila ted poctivy hovezi vyvar s nudlema a zeleninou a dala sem si ,upekla sem dva strudle at rano nervou,ze maji hlad :grinning: a me tradicne nechutna..ja mam rada jen tvarohove chlazene buchetky anebo frgale
22. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Přesně tak tolik peněz bych nevyhodila.Zvlášť když vím,že to bude mít za chvilku malé a je to čuník :grinning: ještě mi připadá,že všechny ty tričkou jsou nějak krátké :confused: .Nechápu proč dělají tak šíleně dlouhé rukávy a má to jen do pasu.A to je prcek malý není žádný dlouhán.
Teda Ty sis zase dala :grinning: To bych do sebe asi nedostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale jen se nacpi aspoň budeš mít co shazovat :sweat_smile: :zipper_mouth: Štrůdl taky nemusím,ale taky bych měla něco upéct.Prcek furt řve že chce bábovku,ale já ji nechcu moc často dělat,myslím,že je na to ještě malý.Ale už jsme ji dlouho neměli.
22. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz
te´d jsem koukala že je tam Vesničko má středisková Tobě se to nelíbí?
22. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
babovku muze ..jo libi ja nevedela,ze to je ja myslela,ze tradicne nic tak jdu kukat zatim pa :grinning:
22. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
Taky koukám :wink:
22. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz
Ahojte tak my jsme měli hezké dopol.byli jsme venku,prcek s e vyřádil :dizzy_face: Nakoupili jsme,uvařili a prcek šel spát :slight_smile: Byl skvělý ani jednou nebyl protiva :dizzy_face: Co vy?
23. únor 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.