• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
hoj ženy, zdravím z pracovního procesu,ale od zítřka doufám volníčko, nemám hlídání-babičku,tak asi jo, ve čtvrtek jedem ke kamarádce, myslíte, že můžu busem bez kočárku :confused: jako aby mě řidič nevykopl :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já půjdu odpo na poštu s písemnostma z práce a doprovodit babičku půjdem a ona nám prý koupí plenky :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:20  • Odpověz
syl určitě můžeš já vůbec nejezdím s kočárkem,vždycky bez.Je to pro mě pohodlnější a pro prcka taky.V kočáru už vůbec nechce být :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jé taky bych chtěla takovou babičku :dizzy_face:
23. únor 2009 ve 12:22  • Odpověz
ahojik holky zdravim tak jsme pred hodkou dorazily s karate byla jsem s adou a adel bo anet byklla cvicit s babickou ma predepsany rehabilitace ma jich deset bud jednou tydne nebo dvakrat tydne vzdycky vecer kolem seste :grinning: :grinning: akorat jsme dojedli babi ted odjela a za chvili budem kukat na telku a rano jdu makat
23. únor 2009 v 19:23  • Odpověz
ahoj andry tak plné odpol :slight_smile: My jsme byli venku,chtěla jsem si něco pěkného na sebe koupit a koupila jsem malému bundu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro sebe opět nic :rolling_eyes: Já nevím jak to dělám,že vždycky nakoupím jiným jen ne sobě :angry: :grinning:
23. únor 2009 v 19:31  • Odpověz
PRIDALA JSEM FOTO KONECNE
23. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
Pěkné :dizzy_face: Kukám,že malé chybí zuby :grinning: Kdy jste slavili?Přeju vše nejlepší,i když opožděně :sweat_smile: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
jo chybi ji predni jeden vybila si ho komedie jedna slavili jsme to minuly tyden byli jsme u segry ktere bydli kousek u prerova
23. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
23. únor 2009 v 19:45  • Odpověz
andry, hezké fotečky

bolí mě hlava, P mi byl u souseda pro ibalgin, jinak umřu, malá asistuje při koupání tatínka :slight_smile:
23. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
andry vzpomínám si jak jsem si vybila oba přední zuby,když jsem byla malá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
syl hezké :dizzy_face: Fakt moc.Já chci jet na Slovensko do aquaparku,tak doufám,že mi to vyjde :sweat_smile:
23. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
ahoj holky vcera sem byla vybirat kocarek a dneska si pro nej jedeme konecne huraa :dizzy_face: tak vecer uz budeme skladat a kochat se je to tento:

http://www.darababy.cz/zbozi/inglesina-vittoria
24. únor 2009 v 07:55  • Odpověz
Ahoj
apo tak už ho bude mít doma :slight_smile: Už se Ti to krátí :grinning:
Matik dneska vstával v 5hod. :confused: :pensive: Byl s taťkou než odešel do práce a pak za mnou přišel a ještě usnul :dizzy_face:
24. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
Apí, tak to je super, že už bude doma :dizzy_face:

dítě mě počůralo, pak běhalo, že blé a měla hovínka všude, předsíň, pokojík, tak šla pod sprchu a pak jsme utíraly, vytíraly
ráno jsme měly návštěvu, pak jsme šly pro brambory

tady jsou ty sstolky, co se nám líbí

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S29850477

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S19858803

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/S19858803
24. únor 2009 v 11:47  • Odpověz
syl hezkééé :dizzy_face: Taky bych chtěla něco jednoduchého,ale musím si ještě počkat.Ale černou bych nebrala,ten prach je fakt hrůůza :angry: Mám černou a nejraději bych ji hned vyhodila :rolling_eyes:
24. únor 2009 v 11:51  • Odpověz
my máme právě černé židle a nohy u stolu,ale zase v obývákové části buk, takže budem asi volit spíše buk/bílá, to nám zapadne úplně do prostoru :slight_smile: ale v té černé je to krása :dizzy_face:

malá pinušká :dizzy_face:

jdu si dát brokolici s bramborem a sýrem a koukám na odložené případy, to u konce vždycky řvu, mají to super udělané
24. únor 2009 v 11:59  • Odpověz
No i když tam je to kombinované tak to by šlo :slight_smile: Malý taky spinká :dizzy_face: Jj mají to moc pěkně udělané,to se jim povedlo :wink:
24. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz
Jako chlap je hustej, posílala jsem mu něco mailem, aby to vytiskl a omylem jsem mu poslala něco jinýh a on to blblun vytiskl, prý si myslel, že to potřebuju, jako dodáky a objednávky od zboží z práce fakt nepotřebuju doma :grinning:
24. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
sylvi ten prvni buk :sunglasses:
24. únor 2009 ve 13:57  • Odpověz
ahojik zdravim holky api kukla jsi na fotecky kocarek super :grinning: :grinning: to je ten co jsi chtela zee :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
ahoj andy no je to on ja prapuvodne chtela inglesinu clasicu,ale to je hrozne velkej kocarek ne tezkej ,ale proste hamatnej a navic kdyz s nim jdes nemuzes si vzit tenisky a dziny proste ten kocarek chce nejake krasne obleceni kt omu kuk:
http://www.darababy.cz/zbozi/inglesina-classica navic nema myslim polohovani rukojeti a tento muj ma kozene casti a je polohovatelny jenze ten prvni ma zaclonky vevnitr a z toho sem uplne vydrena jak to vidim nicmene tento je super :grinning: jeste budu potrebovat bile perinky krasne klasicke stare jako byly musim sehnat to vypada uzasne v nem prej a tasku mam jinou nez na obrazku mam taky modrou ,ale napis inglesina je pres cele..mala mi masirovala bricho olejem co sem dostala nejakej prenatal box tak od Hippu neco krasne to voni,ale budu se mazat i olivacem obycejnym az dojde,byl tam i dudu Nuk tak si ho hned vybalila a dudlala sem myslela ,ze ju prastim :grinning: tatka nam jel pro jidlo co zbylo z obeda at nemusim nic vymyslet a male sme koupili led svitilko do pokoje aby v noci se nebala ma tam tmu jak p[rase :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele za co jde Adelka na maskarni?a zitra je jakasi pohadka to nekam jdou nebo ve tride??
24. únor 2009 v 17:31  • Odpověz
ty jde za princeznu api dneska jsem ji koupila korunku na hlavu k tomu naky saticky a hulku a od panenky co ma a bude too :grinning: :grinning: jo tak to nevim jestli ve slolce ale myslimm :grinning: vlastne joo s tim kocarkem
24. únor 2009 v 18:27  • Odpověz
Tak já jsem byla na solárku :dizzy_face: konečně.Už mi ta zima leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
syl :grinning: vidíš jak Tě poslouchá :grinning:
apo si přepoměla miminkovská léta :grinning: Malý se taky bojí tmy :pensive:
andry a za co jdeš Ty? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 v 18:35  • Odpověz
ahoj sluni ja za nic to je jen pro deticky dopoledne vis a za co jde terinka :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
jj andry dělala jsem si srandu :grinning: To víš co v tom chmurném počasí mi taky jiného zbývá :sweat_smile: :wink:
24. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
nazdar tak cumim na pouta a jsem prezrana jak prase,meli jsme hovezi gulas knedlik a br.salat a file smazene ble mela jsem jen dva knedliky,ale jak me tlaci uz zaludek vic nesnim a i tak sem precpana a leze mi to do krku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy mala jde za motyli vilu ma kridla koupene saticky barbie co dostala a udelam ji celenku se zavojem nejak ,ale ona nesnese nic na hlave ted ..manza jde za chvilku na poker na netu tak musim vypadnout..kukala sem na fotky dobry slavili jste u segry jo?a u vas prisla babka s dortem zase?
24. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
prosimte z dortem neprisla jen nas vyzrala dala ji stovku a sla :grinning: proste jako vzdy jo slavili jsme u segry :sweat_smile: :sweat_smile: tak to bude tez fajnaa
24. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
to je krava teda :astonished: alda je na nocni ,ze jsi na netu tak pozde? :grinning: jo me je to fuk at si de za co chce ,ale za karkulku uz byla a stejne ju nebavi bejt v kostymu ma sadu sperku a nechce to na sebe vubec dat tak to prdim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
jo psala jsem si pres skype se synovcem vis a s neteri jinsac bych to uz davno vypla dyt vis jo ma nocni :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak jsem pridala par fotecek a jdu kukat na ordinaci tak dobrou :grinning:
24. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
Andry moc kráásné fotky :dizzy_face: Děcka jsou supeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
24. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.