• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Ahoj koukám,že tu není vůbec nikdo :angry: :frowning2: Včera jsme byli u kámošky a její malá měla vztekací den.Úplně šílená hlavou třískala o zem atd. :astonished: Matik čučel jak vykulený :sweat_smile: Jinak už spinkáme :dizzy_face: Odpol.jdeme ven ale je tam břečka jak sviňa fuuj,něco hrozného :angry:
25. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
hoj hoj, koukám na oblíbený seriál :slight_smile:

Sofi je vyvenčená, už hajá krásně, odpo ji vemu ještě ven, pak na nákup, pač od pátku jsme bez auta :stuck_out_tongue_closed_eyes: musíme ho vrátit a naše není ještě opravené :confounded:
25. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
Jé já mysela,že vám ho nechají dokud nebudete mít opravené svoje :astonished: to je nějaký bordel ne? :confused:
25. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
pojišťovna platí prý jen 18dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
aha no to se moc nepředali :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda hlavně,když za to nemůžete :rolling_eyes: No co člověk nadělá,aspoň,že vůbec nějaké půjčili :pensive:
25. únor 2009 ve 12:12  • Odpověz
jo jo, ale naštve to

a včera se malá vzbudila po spaní a plakala a ten debil, co bydlí nad náma, byl doma a začal třískat do země/našeho stropu, sem myslela, že mu pudu jednu šlehnout, dementovi,ale jako fakt jsem byla tak vytočená, že bych mu vrazila, tak jsem zavolala petrovi, že jak přijede z práce, musí na něj jít, co si to jako furt dovoluje a petr se s ním potkal u auta, držel mu dveře, protože chtěl odjet, seřval ho a on prej, že si jako neumíme zklidnit dítě :angry: mu řekl, že jako jestli on nějaký má, že ji nenecháváme řvát schválně a že už podal návrh na družstvo, že tu jsou v nájmu a to je protiprávní :grinning: (DB tam nemají co dělat v nájmu) :grinning: a že jako už se ot řeší,aby co nejdřív byli odstěhováni :grinning:
25. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
To je hnus,lidi jsou fakt jeblí :angry: .Když jsem tu měla sestřenku s malou na noc,tak ta kráva pod náma zase mlátila do topení :rolling_eyes: .Děcka si hrály a asi moc nahlas.Bych chtěla vidět co by dělala,kdybych měla dvě děti,to by měla pořád.A když jsem jí potkala,tak mi řekla,že to slyšela i sousedka co bydlí pod ní :confused: Úplně vymatlaná :grinning: .Tak já na to,že to vlastně neslyšela ode mě,ale od sousedů co bydlí nademnou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz
nazdar sylvi to je to same co u nas jednou ten debil pod nama rval a mlatil do trubek na radiator pac male kdyz lezly stolicky rvala jak cyp mela jsem ji na brichu u sebe v loznici a spala s nama karel jeste v robote a ten chuj vyrvaval pres strop,ze na nas zavola socialku karel tam uz vecer nesel,ale rano tam nabehl a malem mu rozbil hubu a to jsem mu jeste nadala ja .prej sme nechali dite rvat a nesli k nemu,,debil jeden jak to mohl vedet chuj??sam je rozvedeny a decka ma velke a ta jeho pinda frigidni se kterou se dnes a denne hada a delaji tam bordel deti nema,je vojanda z povolani takze zelene pako proste..a nedavno litali po parkovisti rvali po sobe ona brecela vesela se na nej prosila ho hysterka mlati dverma jeci do pulnoci a ted me videla,ze mam bricho ,ze bude dalsi mimi to si uzije pac s nama bude spat v loznici a tu mame nad nema primo :grinning: a schvalne nam kdyz mala plakala vrtal do zdi mlatil kladivem pokazde jak zabecela :stuck_out_tongue_closed_eyes: proste primitivni chujove s tim nic nenadelas nevysvetlis nepredelas a mstit se nema cenu
25. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz
apo jj mstít se nemá cenu,ale člověk by někdy vraždil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když synovci venku potkali mamku s malým,před naším barákem,spustili úplný řev.Babičkooo ahoj atd.přeřvávali se jak byk.a soused-předseda mi to pak říkal a prý ti řvali to je šílené.Co by chtěl decka.vnoučata nemá tak si to neumí představit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz
holky, jako když nás potká, se tváří,ale neřekne půl slova,ale v noci je silák mlácením na zeď :pensive: imbecil debilní, Petr mu řekl, ještě jednou!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz
:grinning: Jj na to jsou všichni siláci :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejlepší je,když mlátí na topení v noci.Asi a´t z toho mají všichni něco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz
sak jo ten nas toho teda nechal uz ,ale je to magor a chudak zaroven pac se jako nezdravime s nema vubec ,ale hlavne sme se na ne koukali vecer z okna jak litali po parkaci a hadali se tak nas videli a stydi se asi trochu,ale to je magorina on tady bydli vzal si ji ,ale az ona ten byt mela aby nic nemel takze on musi makat jak ona chce a porad mu dava nejake ukoly naposledy delal sam kuchyn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: on neumi poradne nic udelat co udela je spatne krive atd a dela to mesic misto tydne priklad misto aby musel osekavat omitku v kuchyni tak ten debil vzal sadros a navrtaval na tu starou zed platy sadrose a premalovaval to..ja je v kuchyni vytopit tak se z toho poserou jak jim to opadne on nema mozek proste
25. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz
:grinning: :grinning: tak to je unikát :grinning: Frajer teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 12:53  • Odpověz
apí, to nemá :grinning:

já ty nad náma nezdravím, jsou debilní, bába mi řekne, že mám dát malé prášek na spanií :pensive:
25. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
Kutil Tim :grinning: :grinning: :grinning:

kurna musim schovat nekam kocarek a nevim kam..sklep je zasekanej na zahradce je vlhko premyslim a asi neco vyhodim asi Karlovu sekacku at je misto :grinning: :grinning:
25. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
syl :astonished: kolik jí je?Trochu víc jebnutá,ne? :angry:
apo co k babičce?
25. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz
sluni,asi 55 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tomu synovi bušícímu 35asi nebo tak, neppoznám, je holohlavej a malej skřet :grinning:
25. únor 2009 ve 12:58  • Odpověz
a to ještě bydlí u mamky?To jde potom vidět co je to za hňupy :angry:
25. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz
v 2kk :grinning: a v pronájmu už 8let :grinning:
25. únor 2009 ve 13:00  • Odpověz
sluni vezt to 100km daleko se mi nechce,ale mozna jo pac tam jedeme v breznu ma narozky ,ale co potom by tam musel pro nej jet zase hned po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
Ty vole :astonished: Tak snad je vystrnadí.Nebo napíšou smlouvu a je to v dupě.Si to neumím představit.Asi si přizpůsobuje móresy své matky k obrazu svému :confused:
25. únor 2009 ve 13:01  • Odpověz
apí, ste ho měli nechat v obchodě do porodu :wink: to se dneska dá domluvit, ne?
sluni, jsou to slováci debilní(snad nějakou slovenskou maminku neurazím :sweat_smile: )
25. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz
:grinning: a´t se tu do nás někdo nepustí :sweat_smile:
25. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz
nenecham :grinning: ja se chci obcas pokochat :grinning:
25. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
Tak venku to bylo úplně šílené.Malý jak šlápl do té břečky tak si hned čistil boty :confused: Takže jsme ušli asi metr za půl hodiny za řevu,že to tam nechce :sweat_smile: :rolling_eyes: Tak jsem ho nesla a šel sám jen tam kde to bylo normál,takže skoro vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
25. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
ahoj jsem zde na chvilku jdu cist pohadku ,teda uz sem jednu cetla,ale jste chce dalsi a mam zasivat saticky a chystat mundur na karneval :stuck_out_tongue_closed_eyes: tim jak si ostrihala vlasy nevim co ji dat na hlavicku jde z amotyli vilu neudelam ji ani culik na kterej bych to pripla pac je ma kratke na culika ja ju fakt prastim kdyby jsi videla jak mela krasne vlasy a sama si je osmikala a prej to byla jen takova mala srandicka :sweat_smile:
25. únor 2009 v 19:32  • Odpověz
:grinning: Tak to je dobré,srandička :grinning: No asi se jí nelíbily,však může být víla i bez vlasů :wink: Dej čelenku :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
sluni celenku mam jen cernou a ona to furt sundava neni na to zvykla a asi ju to boli jak je to pevne prdim na to uz pujde bez ozdob ve vlasech sak to je jen pro ne ve tride a na konci roku je velky karneval tak pujde za neco hezcejsiho
25. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hm tak potom nějakou sponku,pokud ji máš ještě za co chytit :grinning: Co plánuješ na ten velký karneval?Něco spichneš?Vyfoť ji my ji chceme taky vidět,jak je krásně ostříhaná :grinning:
25. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
pockej ja kuknu do alba esti to tam nemam uz :grinning:
25. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.