• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ahoj, odpo jsme byly venku, v cukrárně, pak tu byli sousedi s dětma, pač si děti hrozně chtěli jít k nám hrát, tak si šli všichni posedět
my jdem na karneval v sobotu po spaní, Sofi měla být čarodějka,ale bude víla :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
na te fotce jak je s kytarou to je aktualni a pak jak ma na zadech batuzek medvidka pu to je z vanoc jinak jak stoji u tech bilejch dveri s trickem medveda naklonenou hlavicku ma tak to je z leta to mela krasne slo ji to ucesat hezky mrcha mala :grinning:
25. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
No vidíš to není tak hrozné,ale culík fakt nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevadí :slight_smile: A co spichneš něco sama?Nebo kupuješ?
syl to si rozmyslela malá nebo Ty? :grinning:
25. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
nene mam ruzove saticky s masli na zadech krasne k tomu bile silonky ma vybrane mam ruzovou propinaci kosilku,ale tu prej nechce ,ze ju skrti tak dam uple tricko pod to a na zada ty kridla ruzove ma naramky nahrdelnik a kabelku nic vic
25. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jasně to stačí :wink: Nezapoměň pak hodit fotky :dizzy_face: Já už se těším až bude hezky bo v centru všichni chrchlaj :angry: nechápu proč tam chodí,když jsou nemocní :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
teda ja v centru nebyla ani nepamatuju jo vlastne vcera sem sla na bernak zanest danove a na postu a zitra pujdu na postu a to je vsecko :grinning: ja fotky ze zitrka mit asi nebud pac se oblikaji az v satne a jsou ve skolce to neni pro rodice
25. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
apo :grinning: já myslela mateřské centrum :grinning: Aha to je škoda a oni je nebudou fotit?
25. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz
Koukáš na to?V telce Morávková je fakt neuvěřitelná :grinning:
25. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
no budou,ale to bude na nastence ve skolce a pak to az asi rozdaji nebo ja nevim :confounded: ale na konci roku bude prej velkej karneval s rodicema..kukala sem jak odhadla Maxu je dobra jak hrom :grinning: se tesim na drbarnu topstar magazin :grinning:
25. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Taky na to čučím :grinning: No to je blbé,tak aspoň na konci si užijete :wink: Ty brďo se tam bavíme úplně mimo téma :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
heh no to tak bejva slepicarna co chces :grinning: jdu na posledniho hosta mmt :grinning:
25. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz
jj já to stíhám všechno,mám telku hned vedle sebe :grinning:
25. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
jezisi tak Maxu poslouchat nemusim :grinning:
25. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Já si psala s kámoškou,ale už jsem tu :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
sluni pri porodu super po porodu hruza ta jedna noc pac mela smenu totalni pipka ta cervenovlasa vic holek si na ni stezovalo bud rada,ze jsi ji nemela..celou noc arogantne chodila nepomohla mi na wc rvala po me ,ze se o sebe neumim postarat a ze nedostanu dite a ja nevim co az prisla zakynka ta byla jak buh!!!starala se o me vodila me na wc dala mi obklady na siti proste super
25. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ty vole :astonished: tak ta tam nebyla,ještě že tak.Nebo měla zrovna dovču :stuck_out_tongue_closed_eyes: No to si nevybereš,teď jsi mě tak roztento,že nevím.Ale ještě mám čas.To si fakt nedovedu představit,dost hnus.Tam byla akorát nepříjemná uklízečka.Jsem ji seřvala a byl klid :grinning:
25. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
ale prosim te ja slysela,ze uz tam snad neni ona byla uz dost stara a neprijemna v ksichte :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to jo hnus to byl ,ale ted uz se nedam uz vim co a jak :grinning: jdu na magazin na drby :grinning:
25. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak to je dobře.a s tou porubou si to rozmysli dobře.Tak pa
25. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ahojte tak máme vše uklizené,malý spinká.Odpol.přijde babička s dědou,tak malý je celý natěšený :grinning:
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
cauky ja jsem ted dosedla na prdel a mam dost sem spocena jdu si dat sprchu mala lezi a dachnu si mam toho od rana plne zuby :rolling_eyes:
26. únor 2009 ve 12:28  • Odpověz
a co jsi dělala? :confused:
26. únor 2009 ve 12:31  • Odpověz
v 7 sem jela do hospody pak z tama na nakup mezitim vlozit dite do skolky pak do prace ke karlovi na rychlokafe pak na benzin pak zpatky s nakupem do baru pak po meste sem nosila reklamni karticky na nasi kuchyn a pak hned pro malou a to sem se jeste nervla pac v tom debilnim tesku fakt nic neni,ale moje chyba mela sem jet do globusu hned a me se nechtelo pac sem na tesku sla na postu a nemaji ani petrzelku kudrnku a to naprosto nikdy tak pak musim jeste odpo ju nekde koupit a zavest jim ju ,karlos je v praci a vikend ma volny tak zitra jdeme do sauny vseci uz se tesim
26. únor 2009 ve 12:33  • Odpověz
Ty jo,takové lítání fakt nesnáším :angry: Tak se natáhni ať si odpočineš :wink:
26. únor 2009 ve 12:35  • Odpověz
sak jo mala jeste kaka tak pockam az me zavola utru dupu a letim hajat a zitra to same od rana musim k sousedovi natahnout nejake veci do PC pak letim na socku s papirem ze skolky je posledni den a jeste na sipo a pak mam veget takze si dame obed spolu a pro malou a supkydupky do sauny a vecer ais padnem jak zajici :grinning:
26. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak ještě že zítra to máš trochu volnější :slight_smile: A večer v sauně :dizzy_face: Tam bych sice zdechla,ale když vám to dělá dobře tak super.Já bych brala takovou masáž,ale tu bych musela absolvovat tak o půlnoci nebo jedině s malým :grinning: Nebo....ještě mě napadlo takového soukromého maséra :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojik zdravim :grinning: tzak jsem zvedava jaky budou ty fotecky z maskarniho ze skolky psala mne segra ze prijedou asi v pondeli bo maji decka prazdniny :grinning: :grinning:
26. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahoj andy tak to mas dobre ,ale spat budou u vasich ne?a vseci jako dojedou? :sunglasses: ja jsem ztratila nekde telefon takze do pondeli jsem bez dratu,ale zablokovani a poslasni nove simky se starym cislem je zadara a jeste mi daji telefon novej aspon,ze tak ,ale nechapu kde sem ho nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
jojo budou jo vsici nevim jestli i svagr jestli si veme dovcu toz kde jssi ho nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 16:21  • Odpověz
tak anet dorazila ze skoly a pise ukoly adel s adou se kukaji na dvd ja jsem povesila pradlo kurna furt samy pradlo dess :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 16:47  • Odpověz
predstav si,ze ted volala Karlovi pani Schafarcikova co maji agrobio na dolnaku,ze ho nasla u skolky a vratila ho :sunglasses: tak to je mazec co?musim ji koupit kytku za to aspon pac oni sou desni bohaci a maji vseho moc tak asi kytku co jineho zenske
26. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.