• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Jé apo to je štěstí :dizzy_face: To se moc často nevidí :slight_smile: Jj kytka bude dobrá,koho by nepotěšila :grinning: Prcek si užil s babičkou a o víkendu tam asi jedem tak si užije i s dědou.Ten dneska nedorazil :frowning2:
26. únor 2009 v 18:33  • Odpověz
no vidis to apii jo kyxytka nebo naka bonboniera coo :grinning: :grinning:
26. únor 2009 v 18:51  • Odpověz
jj bomboška by taky šla :slight_smile: Má to někdo štěstí já ho ztratit tak při nejlepší vůli si ho zase koupím v bazaru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 19:42  • Odpověz
no to se teda nevidi uz v dnesni dobe ikdyz sou bohati a muj telefon ma cenu asi 500kc :grinning: je to smejd ,ale ty kontakty prave..

andy rekni Alikovi,ze Karlos dojde rano s tema fotkama k nemu domu mezi pul osmou a osmou pac potom spechame do mesta nevim esti ti rikal,ale nejdou nam prepalit fotky tak alda se nabidl
26. únor 2009 v 19:50  • Odpověz
No můj má ještě menší cenu :grinning: Malý mi ten co jsem měla vyhodil z balkóny ze 7patra :angry: :rolling_eyes: Tak mám takový šmejd,ale hlavně že mám kartu :slight_smile:
26. únor 2009 v 19:58  • Odpověz
ja schvalne nechci drahej tel pac mi porad pada,mala s nim smejdi vsude a navic ja jen Nokiu mam rada a mela sem jednoduchou ted mam slozitejsi,ale porad nevyuzivam mms fotak atd to me vubec nebere prave takove zbytecnosti.koukam na pouta a su totalne prezrana prepita to zase rano bude na vaze :grinning:
26. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz
No já takové věci taky nevyužívám.Ty brďo tak se nevaž kašli na to :grinning: Už se ti to krátí,že? :wink:
26. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz
prave ,ze ty nejvetsi kila me teprve cekaji :astonished: :grinning:
26. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
To neřeš :sunglasses: Jsi říkala,že Ti chlap koupí permošku do fitka ne?Tak a´t máš co zhazovat :grinning: :zipper_mouth:
26. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
no to jo ja stresovala i u male a to sem byla uz v tomto tydnu vetsi a shodila sem na vahu v 18ti letech slo to verim,ze to pujde zase jeste rychleji,ale po 30roce se spomaluje metabolismus :grinning:
26. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
No to mi ani neříkej já ještě ani nejsem těhule :rolling_eyes: to budu jak bečka a už to nezhodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
26. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
ale podle fotky v pase ses fakt stihla a vysoka je to tak?
26. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak štíhlá jsem no teď už míň :grinning: ,ale jsem malá mám 164cm.Myslela jsem až budu zase těhule tak po té 30 to už nezhodím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo budu muset makat na sobě až zdechnu :rolling_eyes: :grinning:
26. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
no a kolik normalne vazis pri te vysce?
26. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Před těhu 52 a te´d 54,5.Jsem docela v poho žádné faldy ani celul. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem spokojená.Uvidíme jak to budu po dalším prckovi :sweat_smile: A jak jsi na tom Ty?Kolik jsi v těch 18 měla?
26. únor 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdu chrnět tak pa :slight_smile:
26. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
ja 58 a klasicky 64 :grinning:
26. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
jejda, co se to tu rozebíralo, váha no hrozný, nevyjadřuju se,ale od včerejška opět cvičím a od dalšího týdne každé pondělí plavání :dizzy_face:
a jak se malá vyspí, jedem ke mě do práce :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojte
apo,ale Ty jsi vysoká,ne?
syl plavat chcu chodit taky,ale až bude tepleji.Tak se těším na jaro.Jedeš i smalou?
27. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz
jo jedem vláčkem :slight_smile: a pak tramvají, to bude kukat
27. únor 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ale už jsi s ní jela vlakem,že?Malý ještě nejel,jezdíme jenom tram.nebo autob.Když jedem k našim tak je to tak půl hod.s přestupem a musím říct,že to zvládá pěkně.celou dobu sedí a kouká. :dizzy_face:
27. únor 2009 ve 12:10  • Odpověz
jely jsme už vlakem,ale pět minut.
teď to bude 15minut a 12minut tramvají,ale jo, dobrý, včera jsem 3x přestupovaly v busech a taky seděla, koukala, musela jsem pořád říkat okno, sklo, šroubek, plast, sedačka(ukazovala a chtěla,abych jí říkala :grinning: )
27. únor 2009 ve 12:15  • Odpověz
:grinning: Jj to já taky ukazuju.Hlavně ho berou ty šroubky na sedadlech před náma.Vždycky do nich rýpe prstem :grinning:
27. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz
ahojik tak jsem kukala na fotecky z maskarniho jsou peklny ty brdo holkam to moc :grinning: :grinning: slusi kurna zitra mame inventuru to bude cely den pr.... jdu rano na pul osmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz
tak jsme dopili kafco adel se pred chvili vzbudila spala od jedny hodiny a za chvili mazu pro anet do skoly a pak na karate
27. únor 2009 v 15:55  • Odpověz
ahojky proim te andy posli pak anetku s tim cedeckem nasim aspon do schranky alda rikal,ze to nejde ja to zkusim jeste nejak jinak prekopirovat dikes :stuck_out_tongue_closed_eyes: karlo je nemocny mala lezi nim na me taky neco leze mam dutiny ucpane
27. únor 2009 v 15:56  • Odpověz
dobre prej to nejde prekopirovast ty brdo jo chodim ti to do schranky ted jak pujdu pro anet do skoly ona je jeste ve skole a ja pak na karrate joo :grinning: :grinning: chudacci malii
27. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
tak jsem ti to dala do schranky jak jsme sli do karate a jak vam je :wink:
27. únor 2009 v 18:58  • Odpověz
jasne dikes nasla sem to a rekni alikovi,ze uz mam 400fotek zkopirovanych ,ze to delam po 100kusech a jde to nejak,ale uz nemuzu pac musim jednotlive kazdou vyklikavat a to je na palici a pali me oci,karel je mrtev jdu se o nej starat
27. únor 2009 ve 20:08  • Odpověz
ahoj včera jsem byla na damske jizde a domu jsem prrisla v 1hod
petr pomaha stehovat kamaradum,ja hlidam sofu a lukaska od 8hod.
mala pujde spat,at je fit na karneval odpoledne
28. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.