• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
nazdarek tak jdeme na obed do restaurace je tam hezky tak pesky at se mala unavi a treba bude chrupat po obede :grinning: vcera jsme kukali na miss levym okem a hruza teda ..kam to speje teda nemam slov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 v 10:24  • Odpověz
ahjojik holky zdravim kurna vcera jsme meli inventueru prisla jsem o pul osmy od rana od sedmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted varim obidek pecu kuratko a k tomu brambory a hrachovou polivku jinac jsem doipo i pekla buchtu at mame ke kaficku :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
tak jsem mu to vyridila apii :sweat_smile: :sweat_smile:
1. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
kam jste tak bezeli bez tatina? :grinning:
1. bře 2009 v 16:07  • Odpověz
ajoj api vis kde jsme sli na maskarni bylo to vyveseny na skolce a promin ze jsme nepokecali zacinalo to ve tri hodjky a pred chvili jsme dorazili byloo v minoritskem klastere :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 17:39  • Odpověz
Ahojte byli jsme přes víkend u našich.Malý vstával v 5hod. :rolling_eyes: A od rána řval děda děda :grinning: Je z něho úplně na měko :slight_smile: Bylo fakt krásně seděla jsem venku a vyhřívala se na sluníčku,ptáci řvali fakt super :dizzy_face: Prcek vůbec nechtěl jet domů :grinning:
1. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
ahoj dsluni no vidis to aspon jste si uzili ja ted cpu delalala jsem na vecu deckam livanecky :grinning: :grinning:
1. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
jo na maskarnim ja vim to delala skolka edvarda benese tam sme nechteli jit a kde je minorit vlastne?a za co ste sli nebo mate fotky?a alda nesel? :sunglasses: ja jsem uplne prezrana jak prase dala sem si kureci kapsu plnenou nivou a sunkou hranolky tatarka kecup zase a pak nanrch palacinky!!sem prase sak rano se zasmeju na vaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
jj andry užili :dizzy_face: Sníh už taje tak to je super :wink: Lívance jsem už neměla ani nepamatuju,ale za to jsem dělala placky asi po roce :sweat_smile: Ale byly skvělé :slight_smile:
apo Ty se vážíš každý den?
1. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
ahojky vubec nestiham a dneska sem prala na mimi a cistila sem vajicko ,skladali sme postylku a takovety blbosti jeste chci koupit nekde nebesa nad postylku ,ale jen z druhe ruky nove nechci pac nevim jestli to bude dobre..

sluni vazim se denne skoro abych vedela jak moc zeru :grinning: stejne s tim nic neudelam mam chute tak co mam delat aspon ,ze mam pohyb a nesedim na prdeli celej den doma zejo..

andy co mala ve skolce a co ten karneval vcera mas fotecky?
2. bře 2009 v 15:50  • Odpověz
ahoj, tak já dnes jela s malou do práce něco popracovat, cesta dobrá, jen na vlak jsme místo mých 4minut šly 20, tak tak jsme ho stihly, ve vlaku dobrý, v tramvaji dobrý, v práci mi vyndala ze šuplíku všechno a moc ji to bavilo, tak jsem se odstěhovala k jinému než svému počítači, pač nebylo místo na židli :sweat_smile:
no a cesta zpátky, čekáme na tram, běhala kolem telefonní budky, přijela tram, vemu ji, lezem dovnitř a ŘEV JAKO KRÁVA, VZTEK, RUDÁ, ŘVALA NA CELOU TRAMVAJ, pak ji držím za pas na klíně a dala si takový čeličko o opěradlo sedátka a řvala, zalykala se, všichni koukali, petr nasranej, že proč nemám kočárek, komedie děsná, no nicméně se mi zdálo, že po tom bouchnutí byla taková oťáplá, ale za 10minut už lítala po vlakáči a...ve vlaku narvaným jsme ji posadili vedle spícího mladíka, ona mu po chvilce začala hladit nohu :grinning: on se probudil a koukal a smál se, kdoví co se mu zdálo, kdo na něj šahá :wink: :sunglasses:
a dostala jsem výplatu, tak je hnedle lépe, zítra ji dám na účet, něco nechám doma, ať chlap neremcá :unamused:
2. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
ja chci taky nejakou vyplatu :grinning:
2. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
Ahojte apo nebesa jsem měla pro malého a byla jsem spokojená a to fakt hodně. :wink:
syl nic si z toho nedělej možná se jí ještě nechtělo jet.Ale s tím klukem to je dobré :grinning: Jj taky bych brala vyplatu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
no jo, výplata je dobrá věc
já nebesa měla a taky jsem byla spokojená,ale jak malá začala cestovat po postýlce, sundala jsem je,pač pod něma vlastně nespala :sweat_smile: a už jsem je prodala, zelený se žirafkama :dizzy_face: všechno jsme měli se žirafkama :dizzy_face:
2. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Malý se postavil poprvé v půl roce.Vlastně z lehu vstanul.Tak od té doby je taky nemám :wink:
2. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
apo IP :wink:
2. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
malá nám to dělá nějak schválně, prostě když je se mnou, je hodná, když je s P tak je hodná, jak je s náma, žárlí asi nebo co nebo já docela poslední dobou na petra ječím, tak se prý možná bojí, že když jsme všichni pohromadě, že budu zase křičet :pensive:
no nevím, no :unamused:
2. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
No to je možné :confounded: .My když jsme s chlapem hádali tak malý byl taky docela protivný :pensive: .Oni děti neumí reagovat jinak,že.Budeš muset řvát v soukromí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
oni-ony :sweat_smile:
2. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
sluni :grinning:
Petr odvezl kamaráda na letiště a na oplátku budem mít půjčené týden auto, sice jen felicii,ale lepší něco než nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
malá co chvilku pláče, nemůže ji bolet hlava z té rány do sedátka v tramvaji?bouli má modrou,ale byla veselá, teď to ve mě začalo hlodat, že jestli nemáme jet do motola na rentgen :confounded:
2. bře 2009 ve 21:39  • Odpověz
ahojik ne fotecky bohuzel nemam nemela jsem fotak ne alik byl doma nechtelo se mu bylo to pekny decka tancili byli tam souteze no moc pekny :grinning: :grinning: adel ve skolcejo dobry vcera poprvy spala trosku knucela ze chce mamku a tatku ale jinac dobryy :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj
syl jak je malé?Doufám,že to nic nebylo :confounded:
andry a jak to zvládáš?Já bych asi byla hotová,takhle mi malý plakat :cry: Tak bych taky bečela :pensive:
3. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
já jsem zvědavá, jak bude Sofi snášet školku, tady jsou školky plné, takže ji dám až ve 4letech, rok jí seženu hlídání doma,ale pak, to jsem zvědavá, jak se jí bude školka líbyt, je zvyklá chodit mezi děti,ale moc si s něma nehraje, teda tak po půl hodině jo,ale jinak je jakási stydlivá :unamused:
sluni, nic jí není,spala jsem s ní vpokoji,ale co 45 minut vzhůru, rostou už měsíc ty špičáky
zítra a pozítří do práce, zřejmě i v pátek, Petr má volno, tak si půjdu zapracovat prej :grinning: si ze mě dělal srandu,ale jako já fakt pojedu do práce a bud čučet :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
ahojky tak ja mam nakoupene suroviny na dort a jdu na to ,dneska upecu korpusy a rano to polijeme cokoladou a osadime ovocem a takovyma ozdubkama jinak jidlo na zitrejsi oslavu mam v cajku vsecko zmrzka je v mrazaku jen mi zbejva koupit svicky na dort teda

andy svagrova vcera porodila ma kluka ,ale nam to nedali vedet dozvedeli jsme se to jinak dobry co?ale co chces to ej fuk rok se nestykame ,mala ma zitra narozky a taky na nu serou uz dvakrat ji nepoprali a nezajima je to je hnus,ale jinak to nevyresime,mala se tesi,ze zitra bude chrapat ve skolce..

adelka rano zase fnukala maruska ju chlacholila,ale ja bych teda taky byla vydeptana z toho pac uz je to hodne dlouho,ale podle me je to tim,ze jsi s ni nechodila nikam ven za detma si hrat a neni zvykla na cizi deti vis jak sme byli kdysi za barakem a ty jsi s ni dosla tak se te jen drzela ..pac ste tam nechodili tak ja nevim a nechces zajit za detskou psycholozkou jestli by ti poradila nejakej postup co a jak delat aby se s tim lepe vyrovnala?
3. bře 2009 ve 12:24  • Odpověz
Já jsem taky zvědavá už teď jsem z toho na nervy a to máme ještě čas.On miluje děti,ale jsme na sobě docela závisláci.Pamatuju si když jsem šla poprvé já do školky řvala jsem u dveří jak tur,že mě mamka opouští a nechá tam :cry:
Tak to je dobře i když zuby jsou taky radost,ale ještě že to není nic horšího :wink:
3. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
tak andy to asi neresi kdyz ma deti tri uz :grinning:
3. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jé apo a jaké pečeš?Že bych se inspirovala :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
pockej vyfotim obrazek mmt
3. bře 2009 ve 12:42  • Odpověz
uz je v albu,ale je tam nastavene protisvetlo tak se to trosku leskne
3. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Teda pěkný :dizzy_face: Ale tak dobrá nejsem :grinning: Budu se muset poohlédnout po něčem jednodušším :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 12:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.