• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
vis jak je to jednoduche????to zvladne i decko prosim te :grinning:
3. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
No to jsi mě ještě neviděla v akci :grinning: No uvidíme třeba v sobě objevím skrytý talent :grinning:
3. bře 2009 ve 12:56  • Odpověz
no treba jo :grinning: hele ja to pecu poprve,ale je to klasickej piskot to testo takze nic sloziteho akorat je fuska sehnat maliny cerstve v breznu nicmene jako za 90g malin nedam 95kc v globusu!!a jeste pomackane to je humus tak dam nahoru mrazene pac ani jahody nejsou dobre jsou bez chuti a moc velke tak to by vypadalo divne a posypu to srdickama a lentilkama kolem dokola a cokoladu mam 60%obsah kakaa tak to bude mnamka a jeste sem ukoristila v akci za 10kc krabici nejake hotove peceni prida se jen maslo jedno a muzes z toho delat vosi ulky salamek nebo kokosky parada tak to taky udelam at je toho moc a jeste mame strudl to zase bude vaha jak prase :grinning: ale ja se nebojim pac nikdy sem nemela leharo tudiz to shodim rychle..vis kolik stoji male svicky na dort??99kc jako!!a jeste takove malickate uzoucke :astonished:
3. bře 2009 ve 13:03  • Odpověz
No s tím ovocem je to teď hnus :rolling_eyes: a z kompotu to vypadá divně :grinning: Hele to jsi koupila svíčky,které se dají jíst :grinning: já je kupovala za 20Kč tak nějak :slight_smile:
3. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Sofa si maluje propiskou na koleno :wink:
dortík, recepis sem!
3. bře 2009 ve 13:05  • Odpověz
Nám odpo přijede děda, zase Sofi naplní o něco slepici-pokladničku :slight_smile: vždycky jí tam dá kilo dvě
ty vole, má pomalovanou celou nohu :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
syl to je nejlepší hra :grinning:
prosim te nekoupila sem je vubec nejsem blazen a to jsem jeste chtela ten bilej papirovej ubrousek pod dort jak se dava a meli v sade 6ks za 99kc to je uchylarna teda..zitra jdu do Moravelu to je papirnictvi kde to maji po kusech vsecko a levnejsi tak to koupim tam..karel rikal,ze vyrobi sablonu srdce a vecer to spolu riznem a uvidime co toho bude pac jako formu srdce zase kupovat...recept hned prepisu mmt
Ty brďo to je trochu přehnané ne?Ty ceny :angry: A z čeho ji bude vyrábět? :confused: Že by mi taky vyrobil :grinning:
syl pošli dědu i k nám :grinning:
3. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
na 12 kousku Malinovy dort,proprava 30min,peceni 35min
-----------------------------------------------------------------------------

160ml mleka
1lzice masla
1lzice vanilkoveho extraktu
3vejce(zloutky a bilky oddelene)
225g mouck.cukru
150g poloh.mouky
3lzice kakaa
1lzicka prasku do peciva
---------------------------------
Na napln:

125ml smetany na slehani
125 g cerstvych nebo mrazenych malin(jahod)

Na polevu:

160ml smetany na slehani
160g cokolady horke na vareni
cerstve maliny(jahody na ozdobu)

troubu predehrat na 180C,vymazat formu srdce nebo vylozit papirem,maslo mleko do kastrulku dat zahrivat az se rozpusti.pak do toho vmichat tu vanilku a dat bokem.
do misky prosit mouku kakao prdopec,v jine mise uslehame bilky na snih,zvlast uslehat zloutky s cukrem aby nabyly,ke zloutkum pak vlijte mleko(lehce zchladle),a pomalu vmochejte smes mouky a kakaa,nakonec opatrne zapracovat bilky,testo presunout do formy a pect 35min.pak nechat vychladnout potom rozpulit dlouhym nozem a naplnit :smetana uslehana a do ni vydlickou rozmackane ovoce preklopi se na to vrchni dil a pak se polije: na panev kastrol s horkou vodou do ni nalamat cokosku a smetanu a zahrat pote polit dort a nechat skapat nedbale nebo jak kdo chce treba uhladit poskladat malinama a hotovo
3. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
co je vanilkový extrakt :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Baby letí malý je vzhůru :slight_smile: -
3. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
to stoji 25kc v globusu :sunglasses:
3. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
jako ve skleničce to je, jako tresť :confused:
3. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
3. bře 2009 ve 13:40  • Odpověz
dík, zní zajímavě, jen nemám formu na dort, právě mám jen tvar srdíčka :wink:
3. bře 2009 ve 13:43  • Odpověz
tak testo uz je v troube :sunglasses: a pul ho vytahnu a necham do vecera..vidis mas tvar srdce bud rada ja nemam a budu vykrakovat :grinning:
3. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
3. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
kdybys byla za rohem, ti ho půjčím :wink:
3. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
uz to je udelane ,ale muzu rict,ze jsem delala z dvojnasobne davky a je to akorat na ten plech velkej a neni to ani moc tluste teda takze bud to malo vzeslo anebo to je na obrazku velke a ve skutecnosti malickate tak su rada,ze to mam double a vecer vykrojime a rano naplnime ted by to mohlo klesnout jeste..
3. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
potrebuju do obchodu, ale mazlíme se u pc a prohlížíme miminka a platíme účty atd., jenže nemáme ani rohlík na sváču
a mazílka chce neustále pusinkovat, tak pusinkuju :dizzy_face:
3. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
kasli na jidlo objednej neco :grinning:
3. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
ajoj api teda to je komedie ta svagrova :stuck_out_tongue_closed_eyes: co na to rict ta adelka je kometka alik nic nerikal ze by plakala rano ale ona dycky prestane jen zajdem a dobry a kdyby becela nejak mocc to by nam ucitelksa rekla a ono to neni porad jen obcas kazdy decko je jiny :grinning: dneska jsem kdyz jsem pro ni byla tak jsem se ptala jak se spanim a dobbry ze je sikovna :sweat_smile:
3. bře 2009 v 18:38  • Odpověz
uz su doma :sunglasses: najim se a jdu na uklid jeste a musim zehlit pyzamko na zitra
3. bře 2009 v 18:42  • Odpověz
apí, objednala bych si třeba pizzu,ale zítra přijede babi hlídat a já jim musím něco nachystat, budou mít zapečáky
3. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
ja kdyz prijdu v tech 8tak ji nevidim vylozene brecet(dneska fnukala a marucka ju objimala),ale spis sedi jen ustolku pani ucitelky a smutne kouka a vy chodite na kolik hodin ,ze vas tam rano nikdy nepotkame? :grinning:
3. bře 2009 v 18:43  • Odpověz
andry tak to je dobře,že to zvládla :dizzy_face:
Malý dostal teplotu,teď večer.Přes den byl protivný,tak nevím jestli zase zuby :frowning2: Doufám,že to nebude nic horšího.byli jsme u bratrance a řeknu vám,že už tam nejdu.Doufám,že tu ta jeho nechodí,ale je to semetrika jak prase.Tak možná dostal teplotu z ní :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska musím žehlit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
3. bře 2009 v 18:44  • Odpověz
nám odjel děda, malá je vykoupaná,dnes neutrousil ani nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

ty děti jsou fakt každý jiný :wink:
3. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
ja jsem si nechala usmazit smazacek s amerikama pac mam proste chut se neposeru kilo sem tam mam chut a posledni tehu v mem zivote tak se nebudu trapit :grinning:
3. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
jasně apí :wink:
3. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.