• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no to jo ,ale je to i tim jestli ses s nema jen doma a nikam nechodis nebo je aktivne zapojujes i tim se da hodne ovlivnit samozrejme povaha muze byt uzavrena,ale vis jak ..kdyz se dite dostane mezi deti melo by si umet samo od sebe hrat v urcitem veku prej
3. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
api jo to sedi to je fakt ona si hraje na pani reditelku vis jak adysek on tez tak nekdy sedel u ucitelky a dostal prezdivku reditel my chodime uz driv kolem ctvrt na osm :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
jak jako si hraje na pani reditelku?ona je skrousena a ma sklonenou hlavicku prave :slight_smile:
3. bře 2009 v 18:52  • Odpověz
jo to mas pravdu ze melo ale ona si pak hraje :grinning: :grinning: a treba jsme byli na tom karnevalu a super tancila a hrala si :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
akorat bastim e byli jsme u nasich se kuknout decka si pohrali s evickou a honzikemm :sweat_smile: :sweat_smile: pred hodkou jsme dorazili :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 18:54  • Odpověz
jo segra je tu aha ja zapomela a co alda je v robote?ja se prezrala a uz nemuzu sakris..pockej a jaktoze muzete nebo mohli jste chodit uz po 7hodine kdyz jste byli na 4hodiny denne a to se nesmi chodit na 7,ale od 8do12prave :fearful:
3. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
jasně apí, já s malou jsem neustále mezi dětma a vždycky je půl hoidny u mě, pozoruje a pak se zapojí, takže vodím a stejně, doufám, že jí to nezůstane, zrovna okukává mužství tatínkovo v koupelně a prej hi :sweat_smile:
3. bře 2009 v 19:04  • Odpověz
apí, se ti to krátí :dizzy_face: a jména máte?
3. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
ja s ni sla do vany v nedeli a prej mam pichanky cerne mezi nohama :grinning: a na lulu se chechta :grinning:
3. bře 2009 v 19:07  • Odpověz
tak píchánky zhoď :grinning:
3. bře 2009 v 19:09  • Odpověz
sylvi jmena nemame porad a zatim to neresime krati krati uz abych byla spon 35tt pac uz nemuzu dychat byla jsem dneska na alergo a dala mi nove spreje a vic mi dat nemuze az po porodu a aspon mi napsala nejake papiry kdybych mela cisare k narkoze jake leky mi maj dat a napsala mi epidiral abych ho nemusela platit pac se nemusim tolik unavovat s dychanim ja pak moc dycham a hyperventiluju se a odpadam,tak su zvedava jestli mi to uznaji nebo to zacaluju 1400kc 450doprovod manzela 120yal gel plus poplatek za lezeni v nemocnici..zjistuju,ze rodit je pomerne draha zalezitos
3. bře 2009 v 19:11  • Odpověz
apí, tak roď doma, to je dnes moderní,ale císaře ti doma neudělaj asi
a Terku si rodila normoš nebo císařem?

Sofi sedí na židličce a kouká na tatínka, jak se holí, prý to tak dělají a já si toho nevšimla :sweat_smile:
ty jo, já za epi nic neplatila :confused: ale kdes v Praze je asi za 4500 :unamused:
3. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
nemuzu rodit doma mam zdravotni indispozice vis co sem mela za problem sak sem ti to psala do IP :stuck_out_tongue_closed_eyes: Terka sla normos a celkem kvalitne,ale prave vsecko v pohode jen mi nedali do zily to co sem mela napsane pac se lecim kortikoidy a musi me cimsi napichnout a vysrali se na me a pak sem uz nemohla dychat dusim se tak mi pichli epi a bylo to fajn a mala byla venku za 15min..no driv se neplatilo ,ale ted skoro vsude za to chcou penize
3. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
ne api nemoghli od ctyr let uz muzes chodit driv vis :grinning: :grinning: alda ma voilno ma denni zitra a pozitri jen se nacpi my meli smazak na obidek :grinning: :grinning:
3. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
apí, já vím :wink:

jsou zmetci, platíš za to, že máš dítě :angry:
3. bře 2009 v 19:31  • Odpověz
no prave ,ze vim,ze nemohla ,ale to muze az ted od pondeli ja se bavim o tom ,ze jak je to mozne kdyz nemela 4roky myslim prosinec leden unor co jsem videla
3. bře 2009 v 19:32  • Odpověz
proste je to kometka to rikaji prave pani ucitelky ze kdyz tak sedi ze je jak pani ucitelka oni tak rikali adovi jak uz jsem psala :sweat_smile: :sweat_smile:
3. bře 2009 v 19:33  • Odpověz
sylvi ja mam pocit,ze deti od kvetna neplati coz bych asi platila jen za pobyt v nemocnici jen ja

andy platila jsi za neco u porodu?treba alda u porodu a yal gel na vyprazdneni a tak?
3. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
ty platil alda ze byl semnou u porodu u adyska ja uz ale nevim kolik :stuck_out_tongue_closed_eyes: u adelky nebyl ze bo hlidal decka jinac nic jsem neplatila :slight_smile:
3. bře 2009 v 19:38  • Odpověz
hele, P platil 500 za přítomnost u porodu,ale sestry na to zapoměli,ale on jim to přinesl, si vzpoměl a pak 4500 já za pobyt v porodce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
yal jsem neměla ani nic jiného, odmítla jsem, pač jsem před porodem šla co hodinku, takženic nebylo potřeba :wink:
3. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
a kdo hlidal anetku kdyz byl u adamka? :grinning:
3. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
na stare skolce se nesmelo chodit malem o hodku driv kdyz jsi mela dite na 4hodiny denne jen ve vyjimecnych pripadech muselo se chodit na 8nejdriv na 7.45 do 12hodin az od 4let se smi jak chces tak proto se ptam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
sylvi ty jsi mela nadstand.pokoj ze?ja bych si ho taky vzala,ale on je jen jeden u nas myslim takze..posledne byl obsazenej prej je pokazde takze je to pech na nej narazit
3. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
sylvi ja jsem yal chtela pac sm sice chodila porad,ale mela sem psychickej blok ,ze jim to tam poseru :grinning: ale nejvetsi mazec byl jak mi pichla vodu a me se chtelo kakat a ja sla na wc a rvala jak tur pac sem citila hlavicku a mela strach zatlacit,ze mi vyjede to byl masakr
3. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
hm, u Apolináře je jich taky málo,ale zrovna když jsem rodila, bylo volno jen na nadstandardu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a já to pak už neměnila, jako 3dny nás nezabijou a když jich už bylo 7, chlap už supěl :confounded:
3. bře 2009 v 19:46  • Odpověz
no je to drahe,ale zase s tebou muze bejt porad ikdyz semnou uz ne pac bude hlidat malou a ta by tam spat nemohla
3. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
ne ne, byla jsem na dvoupokojáku, což mi připadalo lepší, než být sama :wink: i za tu cenu, televize, lednice, na pokoji wc a sprcha, super, sestry se chovaly malinko jináč(se mi zdálo)jídlo pomalu až do postele...to v motole na rizikovým, dke byly holky např. v 16tt a nevědělo se, jestli mimi udrží či ne, tahaly se tácy s jídlem z kraje chodby do pokojů, jako těžký to bylo-polívka a hlavní, zakrytí těma nerez pokrývkama, no jako ideální k potratu :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2009 ve 20:02  • Odpověz
Teda baby vy jedete :grinning: apo já platila za yal 150,- a chlap u porodu 350,- :wink:
3. bře 2009 ve 20:04  • Odpověz
no ja si ten yal zkusim asi koupit od nekoho me rikala posledne asistentka,ze je v baleni po dvou a uctuji ti cele baleni smejdi :grinning:
3. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.