• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
No vidíš to mě ani nenapadlo :grinning: jo a pokud budeš chtít epid.tak v Porubě 1500,- :unamused:
3. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz
Hele apo nemáš nějaký typ na žehličku?Ta moje za chvilku poletí z okna :angry:
3. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
no philips tu drahou ta je super pockej az bude prestavka najdu ti ju :sunglasses:
3. bře 2009 ve 20:34  • Odpověz
A máš s ní zkušenosti?Je fakt dobrá?Nějak jsem tam nenašla cenu :sweat_smile:
3. bře 2009 ve 20:55  • Odpověz
ahojik holky zdravim varim obibidek delam cinu z ryzi a polivku zeleninovou k tomu jinac adelku mne hlidala moje mamka kdyz jsem rodila adyska jo ty jsi myslela jeste kdyz nemela 4 roky api to nam rekli ze ji tam mame dovest kolem te trictrte na osm ale kdyz jsme ji tam dali treba nekdy i od pul osmy tak to byla vyjimka
4. bře 2009 v 10:06  • Odpověz
Ahojte tak my jsme měli brymbory a kuře.Malý má pořád teplotu tak to asi budou ty zuby.Pořád si tam sahá a když jsem se ho ptala tak říkal,že ho tam bolí. :frowning2:
4. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz
ahojky, tak my byly dopo venku, odpo nakoupit pěšky a sofi přebírá tatínkovi ponožky, je to už půlhodinová zábava :grinning:
4. bře 2009 v 19:19  • Odpověz
Dneska bylo fakt hezky :slight_smile: Syl to je fajn,to se mi ještě nestalo :grinning:
4. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
ahojik zdravim my teddojeli z tesca byli jsme nakoupit ted peru pradlo a obidek mame ze vcerejska :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 10:29  • Odpověz
Ahojte tak malý je bez teplot tak to asi byly ty zuby :slight_smile:
Abdry my máme taky oběd ze včerejška :grinning: Dneska k nám přijde skorotchýně a tchán :confounded: Po 9měs.Ještě že tu nebudu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2009 v 11:43  • Odpověz
Ještě že tu nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
jj syl fakt je nemusím.Vůbec tam nechodím a oni jak vidíš k nám zavítají tak jednou za rok.A to se většinou vyhnu :wink:
5. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
čau ženy :sunglasses:
6. bře 2009 v 10:47  • Odpověz
cauky holky zdravim my ted dorazily byli jsme ve meste koupila jsem si botasky na jaro i anetce a alik si tez koupil az prijde adel ze skolky tak musim i adelce koupit boty :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 11:06  • Odpověz
andry, to je mazec, co, celé rodině botasky, já objednala Sofi v adidasu suprovní botky, ale paní mi dnes řekla, že dodací lhůta je měsíc, se snad posrali, já se na ně tak těším :grinning: jsou krásný, červený :dizzy_face: budem muset sofi změnit garderobu, má vše růžové :dizzy_face: :sweat_smile: :confused:
6. bře 2009 v 11:09  • Odpověz
ajoj sylvar jo cela rodina botaskova :grinning: :grinning: teda to bude koca ti reknu :sweat_smile: javascript:addEmoticon(':sweat_smile:','vBody')
6. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
no ještě že jí už babi koupila červené legínky a tričko, jinak by k botám snad nic neměla a červené adidas tričko nemůžu sehnat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 11:19  • Odpověz
nazdarek uz su tu uklizela sem skrine hader a jeste byla na nakup a za Karlosem na kafco ted si dam kinder mlecny rez a mleko k tomu :grinning:

ahoj andy ,kde ste sli na botasky na chodim kukat na horni namesti vedle rosmanu drogerky je nejakej sport a pak v hervisu jo a u kaufu otevreli novej obchod s hrackama!!dracik ,ale nebyla sem tak este

ad botasky:jdete mi do rany pac ja zrovna vcera s Karlosem premyslela ,ktere botasky male koupime a nakonec sem se rozhodla pro adidasky nebo nike na tri zalepovaky jak jsou ty bile pac at si to sama obuje jako nebudu kupovat ty smejdy co jsou vsude pac loni sem to udelala a 4x ji kupovala botasky pac se rozpadly tudiz znackove uz od tamana nekupuju ani tak,ale brala sem je v tesku a je to smejd..kuknu na MMB kdo prodava nove pac madam ma 29-30nohu!!aby to nebylo na snurky a jeste nove papucky do skolky nasla sem v Humanicu krasne
6. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahojte tak já taky koukám na boty pro malého.Byla jsem v lékárně a nic moc,žádné se mi nelíbily :unamused: Ještě zkusím deichmana,uvidím.v Tescu taky nekupuju jsou tam hrozné šmejdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 11:58  • Odpověz
presne tak ,chtela sem koupit gumaky pac se mi libi barevne fakt krasne i balerinky,ale Karlos rikal,ze ji koupime nejake kvalitnejsi byt ne tak barevne ,ale to melo strasne tvrdou spicku a takove tvrde,ale na pohled krasne to zase jo,u Bate sme byli vcera a v cisle 29maji jedny boty ruzove na suchac!!jinak tmave skarede na tkanicky apod
6. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz
Jé vidíš ještě bych mohla k Baťovi,ale tam se mi loni taky nic nelíbilo,tak nevím jak teď,uvidíme.Ale prcek bude nadšený z těch kuliček :grinning:
6. bře 2009 ve 12:03  • Odpověz
me u Bate nic nezaujalo ani na me a koupila sem si paradni boty Rieker tedkom se 70%slevou!!sem cumela,je to Gorol obuv maji same scholly a riekery a mel tam vyprodej zimnich kozacek a zrovna posledni dva pary a jeden 38nadherne a uvnitr je vlna z ovecky takze hrejou jak blazen a za necele 500kilo po sleve dobre ne?ja cumela jak pero pac klasicky stoji kolem 2a vice tisic mela sem stesti no a rikal,ze maji i boticky pro deti se zirafkou a ,ze je sijou na miru a cena je 650Kc coz neni tak hrozne kdyz je to na miru pac ona ma vyssi nart a budou na zalepeni!

jinak kolikatky plenky mam koupit ?sem chtela newborn 2-5kg ,ale na malou sem mela zrovna 4-9kg jestli to neni moc zase?
6. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jé a kde jsi je koupila?To jsi měla fakt štěstí :dizzy_face: Já pro malého kupuju boty tak 600-700Kč takže je to tak akorát :wink: Já kupovala 3-6 kg to mi připadá tak akorát,je to tak mezi tím co jsi dala Ty.I když jak mi v porodnici zhubl tak je měl velké,ale jen chvilku hned to zase dohnal,tak to bylo v pohodě :slight_smile:
6. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
no prave ted sou v akci v auchanu v tom polsku pampersky za nejakych 300kc ten megabalik jak je jich tam 108takze to musim koupit to je snad dobra cena ne?je to ten jumbo pack ja nasla po male dva pytle plinek,ale 7-18 :grinning:
6. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
No tak to je super cena :dizzy_face: Koupila bych ty 3-6kg .2-5kg by bylo za chvilku malé :wink: Mám taky ještě po malém :grinning: Kdy jedete do Polska?
6. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
no az dojdou prachy almuzna rodicak :grinning: nevim asi pondeli nebo utery pac je to akce do stredy
6. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
No tak doufám,že tam ještě budou mít :astonished: Snad to není jako u nás,když nejdeš hned tak nemáš nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
6. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
uvidime su zvedava :sunglasses:
6. bře 2009 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.