• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
krasne,ale pro nas malicke..potrebujeme 29 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2009 v 15:39  • Odpověz
ahoj koupili jsme u tamana u bredy v prvnim patre adelka ma takovy jedny ruzovy a jedny cerny na zavazovani a ma velikost 28 :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:23  • Odpověz
nazdarek byla sem u kamosky na kafco a dala mi nadhernou perinku zavinovacku madeira krajka do kocarku sem stastna,ze to nemusim kupovat bo stoji pres litr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

andy tak to ma mensi nozku jak Terca teda :grinning: tak ja u tamana nekupuju pac je to sunt na detskou nozicku to mozna pro sebe,ale pro ni ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: vis jak na zuby ji davam bacha a na telo aby si ho nenicila :grinning:
6. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
ajoj api no vidis to tak to mas super :grinning: :grinning: ja vimm jsi poradna mamca :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. bře 2009 v 19:36  • Odpověz
kukala jsem ze mas novy fotecjky a co dortik jakej byl urcite dobej vypadal moc dobree :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:39  • Odpověz
dort byl super a hodne tucnej :grinning: sama 40%smetana deluxe zadne nahrazky lacine ble..a meli sme co delat aby se sezral..fuj ja nemam rada moc cokoladu nahore tak sem vyjedla ten vnitrek

no jasne ja ji koupim jedny lacinejsi tenisky do skolky,ale na bezne noseni ma zdravotne nezavadne ja nesnasim jak to smrdi tim plastem na sto honu
6. bře 2009 v 19:41  • Odpověz
aspon jste se nadlabli coo :grinning: :grinning: joo presne tak :grinning: :grinning:
6. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
a tobe to nevadi,ze to tak pachne?ja to mela jednou doma a malem sem posla v predsini jak to smrdi..

no nacpali se vseci a jeste sme dali sousedce co nam hlida malou prave
6. bře 2009 v 19:48  • Odpověz
ty co my jsme koupili tak nastesti nesmrdeli jinac to smrdi to je fakt nic jdem kukat na telku dobrou i terince :sweat_smile: :sweat_smile:
6. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
jasne dobrou taky se du natahnput
6. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahjoj holky tak jsem byla makat dopoledne :grinning: :grinning: kurna to je pocasi a mela bych zehlit ale nechce se mne ty brdo deka si hrajou :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 17:59  • Odpověz
ahojky :grinning:
7. bře 2009 v 18:12  • Odpověz
ajoj api co robite odpocivate holky a co mate na vecu dobryho my parecky :grinning: :grinning:
7. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
ja mam patky z globusu koupila jsem nejakou novinku pro deti je to bez konzervantu ecek a chemikalii a ma to kupodivu 70%masa!!tak male asi jeden uvarim,ale ted snedla toasty s nutelou a mlicko pac hezky obedvala a spinkala tak uvidim.ja sem mela sopak na jidlo a je mi spatne z te papriky asi je to tezke na me ,ale ja debil to zapila mlekem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sme doma pereme pradlo,uklidila sem hadry posbirala suche a mela bych zehlit,ale asi az priti tyden to se nezblazni navic ja toho hodne skladam takze to aspon potridim jinak vecer je Medvidek film se tesim jo a uz si muzes objednavat pizzu a nudle pres skype :grinning: hele a dostanete jednu zadarmo kdyz si zavolate poprve pres skype tak to zkuste :sunglasses:
7. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
my parky sesyrem ale ty tvoje budou urcite lepsi :grinning: :grinning: teda to je dobry pres skype :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2009 v 18:40  • Odpověz
tak jsme kecala se segrou pres skype uz je doma dneska jela domu :sweat_smile: :sweat_smile:
7. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
ahojte holky :slight_smile:
Malý už chrní je tak protivný :frowning2: Ty zuby jsou svině,už aby byly venku :rolling_eyes: Ani nechce jíst jen by pořád chroupal mrkev
7. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
ahoj, tak odppo jsme nevěděli co, tak jsme jeli brouzdat do obchoďáku a natrefili na slevy slev, P si koupil kalhoty z 1000 na 220, já trika z 300,- na 70,- a pro malou nic moc, tak nic nedostala :pensive:
a završili jsme to cheesburgrem a lentilkouvou zmrzkou, jůůů a malá to zapila colou :zipper_mouth:
7. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
syl tak to jste měli štěstí :dizzy_face: Já natrefím vždycky akorát tak na nic :grinning:
A nepotentla se? :fearful:
7. bře 2009 v 19:56  • Odpověz
tak jim pizzu nechutna mi dala bych si shake :grinning:
7. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
ahoj,kdyby jste zazily dnesni rano,trefil by vas slak,takovej vztek,vynucovani nikdo nevi ceho,dostala na zadek bez pleny,sla se uklidnit do postylky,ale jako mazec
a co dela poslední tyden před spanim!rve třeba hodinu,i kdyz tam s ni jsme,jako psycho se u nas deje
petr rano pronesl,ze za ty 2dny s ni je unavenej jak po tydnu v praci.
8. bře 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj sylvi no to zname to bylo jednu dobu i u nas,ale preslo to jak to prislo tak to odeslo :stuck_out_tongue_closed_eyes: dat vedle vyvztekat anebo objimat ..
sme po snidani meli sme topinky s nutelou a caj :sunglasses:
8. bře 2009 v 08:24  • Odpověz
ahojik zdravim my vstavali v pul osmy decka si hrajou ja peru pradlo a asi neco upecu :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 09:23  • Odpověz
my snidali vANOCKU S MARMELADOU A MASLEm decka kakao ja caj :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 09:58  • Odpověz
a co varite na obidek :sunglasses:
8. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
obidek mame ze vcerejska svickovou a co mate vy dobryho :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 10:54  • Odpověz
svickovou bych si dala uz je napsana na patecni menu :grinning: ale z hoveziho vy mate z kureciho ne?ja mam dneska smetanove brambory s veprovym steakem a polevku nemame to udelam az vecer kvasnicovou se zeleninou na veceri
8. bře 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojte tak my jsme nemocní teda hlavně já :frowning2: Zatím to není ještě strašné ale cítím to v celém těle.Tak se dopuju vitamínama i prcka snad to pomůže :confounded:
8. bře 2009 v 11:12  • Odpověz
ahoj sluni to je hrozne a zrovna se otepluje tak sup do perin a hodne caje a paraleny aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nas sciti nadherne slunicko tak sem prevlikla postele hodila je vetrat z okna a vysala sem jeste vysaju zbytek peru pradlo a dneska spat po obede nejdeme pac jdeme za tatkou do prace na prochazku a kamoska dojde na kaficko odpoledne
8. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
Jé to vám závidím to sluníčko u nás je zataženo.Sice neprší,ale je zima :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi nepůjdem ven,ale prcek bude protivný :unamused: ještě do toho ty zuby ,bych se na to vyprdla :angry:
8. bře 2009 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.