• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
ne mame ji z veprovyho to je tez dobry ja umyla okna povesila zaclonu ted budem obedvat druhy a pak odpoledne ma prijit bratranek za deckama a ja budu pict strudliky :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
jo slunicko peklne sviti uz by mohlo byt porad peknee :grinning: :grinning:
8. bře 2009 ve 12:14  • Odpověz
bratranek ten dospelej myslis vlasatej? :grinning: on si hraje s detma malejma jeste?
8. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
ahojky, tak malá od 11spí, my vypili kávu a vařím brambory a k tomu bude nějaké masíko a tatarka, mňam
a sluníčko, to teda nemáme, je tu 5stupňů a zima lezavá :confounded:
8. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz
sylvi ja musim upect nejakou buchtu a nevim co ,manza rve,ze po vcerejsim prejtu ma chut na neco sladkeho a me nic nenapada teda napada me cokoladove mouse ,ale jak mu to donest do prace nevim teda :grinning:

marsmalovs bonbony roztavit v hrnci pridat maslo cokoladu 70% trosku vody smetana 40% provarit nalit do sampan sklenicek postrouhat bilou cokoskou dat do mrazaku a pak do lednice mnam mnam :grinning:
8. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
apí, to zní zle dobře :dizzy_face:
píšu si :slight_smile:

my máme dortík se šlehačkou, je teda napůl z krabičky,ale to nevadí :sunglasses:
8. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
Baby nám zrovna vysvitlo slunko :dizzy_face: Doufám,že vydrží,možná teda půjdem na chvilku ven :grinning:
8. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz
tak uz sme doma,dali sme si sticks s nutelou a kafco ,Karlos tam ma na pomoc pani novou spis holku no 30let :grinning: a je celkem fajn pokecali jsme o detech kocarcich a tak..rikala,ze ma deti 12,10let a nejmladsi rok a neco a ,ze si ho chteli uzit a stravili rok v Motole s nejakym vrozenym srd.problemem akorat :astonished: fakt mazec
8. bře 2009 v 15:19  • Odpověz
jo api jo on z deckama dycky poblbne byli i na hristi ja mezitim upekla strudliky ted jdu vytrit chodbu :grinning: :grinning: adysek jezdil na koleckovych bruslich :grinning: :grinning:
8. bře 2009 v 17:10  • Odpověz
jo on spis pomaha hodne i s pocitacem kdyz neco nevime :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 v 17:21  • Odpověz
aha tak at vas nauci zmensovat fotky ne? :grinning:
8. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
ahoj, takže kdyby jste viděly, co malá předvedla odpoledne, když jsme šli ven, to byste nevěřily :cry:
Já z ní zešílím a P zřejmě taky
jako rukavice, scéna jak z akčního filmu nebo thrilleru spíš :confounded:
cos tím?kdypak to skončí????

teď rozebrala autíčko-odstrkovadlo, do direk nalila vodu a dává tam zpátky to opěrátko, viděla tatínka, jak něcos lepuje, tak slepuje teď taky, tatínek slepoval někdy před týdnem :sweat_smile: opravdu vnímavá, že si zrovna vzpoměla :dizzy_face:
a umí si sama dát dvd do přehrávače a pustit si pohádku :dizzy_face: už asi 2týdny :sunglasses:
8. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
no jo protest musis vydrzat :sunglasses: hlavne pokud mozno nevenuj pozornost a spis se lehce pousmej a mluv s Petrem jakoby nic ,zkousi reakce
8. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
hele, jako sedí na židličce před koupelnou, kouká na tatínka, jak se holí a mě řekla mamí di :unamused: jako to je pořád teď, nesmím do pokojíku, tatínka si tam dovede a hraje si s ním, já tam nesmím, mi to dělá schválně, že jo :sunglasses:

apí, ale když je rudá a ani nemůže dýchat, to nejde si toho nevšímat, je v agónii a neví, co je kolem :pensive:
8. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
jezisi bud rada a vyuzij toho a dachni si :grinning: jen at si tatinka uzije tak ji dej vlhkej hadr na oblicej mala mi to taky delala
8. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
zkusím,až se zase v noci zvencne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no jo, jenže P ji má od pátku na krku, bez něj ani krok a je hotovej, se nenají, neoholí, neumyje,aniž by u toho nešel do pokojíčku, jako fakt ho nenechá a mě mrzí, že mě nechce, když jsem doma jen já, tak jo,ale jak je tu P, tak já nesmím nic, může jen on(jako výhoda,ale třeba oblíkání, jídlo, ne ani banán nesmím podat já, jinak zešílí :confounded: )
8. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
Ahojte syl my to máme podebné,jen to není takový extrém.Většinu taťka,ale já jsem taky někdy k něčemu připuštěna :grinning: No chcou si je užít děti naše :wink:
8. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
jezisi me je zle ja jsem takovej debil s tim jidlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: sopak bonboska pecene zemaky na oleji stava fuj hnus a to bych neco praskala,ale uz nemuzu :confounded:
8. bře 2009 v 19:49  • Odpověz
apo :grinning: Jsi šílená :grinning: Snad nebudeš mít 6kg dítě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
8. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Piju vařící čaj s citrónem.Půjdu si brzo lehnout,snad to vyležím :pensive:
8. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
no nevim zatim mam celkove 9kg pribranych :grinning:
8. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
to je malo9kilo
8. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
No tak to je dobré :sunglasses: Já bych už určitě měla 20 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
hele klidek ja se kvuli tomu i tak strsuju pac vim od male,ze nejhorsi to bylo posledni mesic to sem nabrala asi 7kg!!a popraskalo mi brucho a nic sem nejedla skoro takze se snazim drzet,ale nejde to a asi mi ten sopak nedela dobre jako karel mi volal a zase je mi zle grcam na wc sem byla asi 3x pripadam si jak v den porodu jak sem se vyprazdnovala a zaludek mela na vode takze paprika mi asi nesedi nebo ten balkan nebo proste ty blbe pralinky na to nevim radsi si ocistim zuby at uz nic nezprasim do sebe a silene me boli sedaci nervy kycle klouby asi se to roztahuje jak hrom :stuck_out_tongue_closed_eyes: kukate na vymenu?
8. bře 2009 ve 20:26  • Odpověz
:fearful: Tak to je blbé :unamused: Snad to přejde.Koukám u šesti děcek bych fakt nechtěla být :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
toz me by to nevadilo ja varit umim postarat se o ne take a citila bych se tam asi i lip nez u toho reditela :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta reditelova je hrozna teda asi ju manzel depta pac je uslapnuta jak hrom varit nic ..sice je pravda,ze cikosi jen cumi na tv,ale chlap se umi postarat o decka dobre
8. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
To je fakt jen si neumím představit vařit pro tolik lidí.Vařit mi nedělá problémy,ale odhadnout kolik toho uvařit aby to stačilo,když máš jenom jedno děcko :sweat_smile:
8. bře 2009 ve 20:52  • Odpověz
No teda chudák ta ředitelova baba.Takového chlapa bych nemohla mít já jsem dost držka,tak se mnou by to asi nepřežil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:29  • Odpověz
no to jo toz normalnimu cloveku to prijde slozitejsi me ne ja su zvykla varit v hospode :grinning: ale ten reditel byl magor teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
Ale před tím cikánem teda smekám.Fakt jsem čuměla.Něco takového dokáže málokterý hlap :rolling_eyes:
8. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.