• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
no to je pravda teda a jeste tak na poradek byl akorat mi vadilo,ze huli v byte ,ale to cikana asi neodnaucis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
No to bych taky nesnesla,ale jaké si to uděláš takové to máš :wink: Ona taky hulila,tak jí to asi vyhovovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:52  • Odpověz
aha ja si ani nevsimla vidis to :grinning: hele ja uz mam tvrdnuti bricha jako stahy obcas i ted jak sedim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj apo nestraš :astonished: Vyprdni se na všechno a odpočívej :wink:
Venku chčije to je hnus :angry: Malý je protivný asi tím,že je mi zle a snažím se polehávat. :confounded:
9. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
hoj, jako pracuju jak ďas, tak pá možná večír, jestli budu puštěna k pc a jestli budu mít náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a babí přivezla S svetřík, má našité srdíčka, medvídky, kočičky-jako knoflíčky po celém předním díle

jdu si koupit sušenky nebo pojdu na hlad, jinak mám ementál pravý za neskutečný peníz a rohlík k tomu :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 12:38  • Odpověz
Apí, odpočívej, na porod je ještě moc brzo a jak nám dáš vědět, že rodíš, sím TČ do IP :wink:
9. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
Já chci taky :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
ajoj holky zdravim tak jsem pred chvili dorazila z prace nacpala se :grinning: :grinning: jeste budu delat frNCOUZSKY BRAMBVORY NA ZITREK za chvili prijdou decka ze skoly pak padim pro adelinku a pak na karate tez jsem kukala vcera na vymenu manzelek teda ten reditel to byl sasek :sweat_smile: :sweat_smile: jo api naucii :grinning: :grinning: kurna vcera tak fajn teplo a dneska zase leje a to jsem umyvala okna mne trefiiiiiiii :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. bře 2009 ve 12:57  • Odpověz
andy, já v práci sedíma dřu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

výměna, no coment, to jsou kraviny, v životě bych do toho nešla, i když 100.000 je docela slušný :sweat_smile: za 10 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mi zdrhnul kolega a já si ještě nebyla pro mňamku a přestalo mi jít rádio z netu, kruci, sem si musela pustit impuls ale zase mi tam hrají Kalouska :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 13:06  • Odpověz
sem dostala koblížek a piju kávu :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz
nazdarek tak sme doma celej den v pr..a to jeste zitra chci jit na VZP a na Sipo vyridit resty ,prachy almuzna na ucte zatim neni jako :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mam od vcerejska vypuzovaci obdobi teda jako pred Tercou to sem jen sedela na wc a jelo ze me snad vsecko postupne ,ale to sem nemela chut na jidlo a dneska sem sezrala jako smazak salat cesnecku mars snickers litr mlika takze to mam asi z toho ja mela radost,ze sem nepribrala od min tydne nic tak sem se prezrala k prasknuti,chlap neni doma vezli sme ho ze skolky rovnou na nejake jednani a prej bude brzo doma nevim co mam delat na veceri tem dvoum parazitum ja jist asi nebudu dam si jahodovej koktejl :grinning: cislo pisnu :sunglasses: no jak zacnu rodit toz vam dam vedet to se nebojte taky si rikam,ze jeste je cas ikdyz vcera co se vecer delo v bruchu to byl nejvetsi sajgon za cele tehu kopani stuchani cele mimi se pretacelo kompletne sem to citila fakt brutus pak mala dobehla k nam a spala s nama do rana Karlos nasrany bo ho vytlaci hodi si pres nej nohu chrape mu do ucha a olizuje ho ze spani :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2009 v 15:22  • Odpověz
No my jsme měli dost děsný odpol.malý si asi vyvrtl nohu,dost plakal :cry: Bobek malý a ještě k tomu taťka přišel značně pod parou :angry:
9. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
a sli ste na RTG?nebo pujdete rano??chudacek malej :astonished: tak to leduj a zkus mu to lehce stahnout obvazem aspon..ja musim opustit PC pac manzel hraje nejakej turnaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak du cist casaky a relaxovat aspon,mala mi pomalovala ksicht fixou uplne mega tak to zkusim odlicit pac rano du na ty urady at nevypadam jak debil :grinning:
9. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Bylo to teď večer než šel spát.Ale usnul tak uvidíme jak to bude ráno :cry:
:grinning: Tak doufám,že to pustilo :grinning:
9. bře 2009 ve 20:11  • Odpověz
kukni jestli mu to nenateklo nejak moc a nezmenilo barvu radsi a rano uvidis neupozornuj na to vubec a vsimni si jak si stoupne a tak
9. bře 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahojte tak prcek má tu nohu dobrou,není nateklá a vypadá normálně,jenom když nějak špatně našlápne tak ho to bolí.To nebude vyvrtnuté :slight_smile: ,ale bolí to :frowning2: Snad to brzo přejde :unamused: Půjdeme ven s kočárkem,po dlouhé době :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2009 v 11:56  • Odpověz
sluni, ať je líp
10. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
Syl děkuji.Hlavně,že to nemá vyvrtnuté nebo zlomené :pensive:
10. bře 2009 ve 12:49  • Odpověz
ahojik zdravim tak jswem rano byla makat pak po obede prijela segra na chvili pak pro decka jdu pro adelku a cely ocicko cerveny asi zanet zitra jdou decka do zubare na preventivku :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 17:11  • Odpověz
nazdarek ted sem se sem dostala na chvilku ,dneska sme sli na prohlidku porodnich salu :grinning: uz podruhe,ale aspon sme poznali nove lekare :sunglasses: sluni tak to je dobre,ze to neni zlomene,ale zase to musi bolet ikdyz deti to maji rychlejsi to uzdraveni jak dospelaci :astonished:

andy to je hruza musite k lekari tak to ani nepujde do skolky zejo? zubari se skolou?to bude co?ma taky tak ty zuby jak adelka?ja jdu za mesic
10. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
api ajoj ne se skolou s alikem jdou :grinning: :grinning: ne do skolky nepujde
10. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
ne anetka ma z nich nejhezci zoubky :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 17:53  • Odpověz
a jak se ti libi porodni saly pekny zee :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 17:55  • Odpověz
čau, dítko mi sedí na klíně, objednala se mnou oriflame(kdybyste někdo něco chtěli, please do IP), je zalyskaná od přesnídávky, jdu vykoupat
a Max mi roztrhl punčochy za 300,-jak jsem přišla z práce
10. bře 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak malý už je v pohodě,sice někdy kulhá :confused: ,ale jinak kopat nohama to mu jde teda havně do mě :rolling_eyes:
andry bobek malý :frowning2:
syl máš psa?
10. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
andy ja vim jak vypadaji ja tam uz preci rodila Terezku :grinning:
10. bře 2009 ve 20:00  • Odpověz
sylvi ja si oriflame delam sama sem oriflame lady :grinning: co sis vybrala ?ja toho mam hodne a byla sem ted kuknout do Draciku to ted u nas otevreli novou hrackarnu fakt nadhera..no nic du veceret a pak na pouta honem.chlap hraje turnaj zase
10. bře 2009 ve 20:01  • Odpověz
apo a koupila jsi něco?A jak je? :slight_smile:
10. bře 2009 ve 20:10  • Odpověz
dobre ranko a hned zase nazdar pac jdeme s malou do skolky :grinning: prsi tady
11. bře 2009 v 07:47  • Odpověz
ahoj, tady pršo sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: potřebuju jít do obchodu a to vidím blbě
snídáme jablíčko, ještě máznu rohlíky a madelandem
apí, sprcháč kokosový, Sofuli cosi na rozčesávání vlasů a hodně si toho objednala mamka, já jsem též Oriflame lady :sunglasses:
11. bře 2009 v 07:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.