• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sylvi predstav si ja jak sem zapomela zaplatit tu fakturu posledni tak sem to vcera zaplatila pres IB a dneska mi dosel dopis upominka a penale 250kc tak sem tam volala esti mi to prominou a ta baba to nebere na financnim tak sem ji psala maila sakris ,ale nekdo nezaplati a prominou mu to a nekdo musi jak to vlastne je?
11. bře 2009 v 11:30  • Odpověz
Ahojte tak tady sněží a to dost :angry:
apo pokud jsi to zaplatila teprve včera tak to nevím.Zkus se domluvit,že je to Tvoje první prodlení a vysvětlit něco si vymysli.Na porpvé to většinou prominou :wink:
11. bře 2009 v 11:32  • Odpověz
hura volala sem ji a prominula mi to :sunglasses: hehe ja rikala ,ze je to poprve a ona neeee uz posledni predtim ste zaplatila o dva dny pozdeji sakris :grinning:
11. bře 2009 v 11:34  • Odpověz
:grinning: To víš oni si to hlídají :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně,že prominula.Ale teď už Ti asi nepromine nic :unamused:
11. bře 2009 v 11:35  • Odpověz
no to nevadi uz si dam bacha..ja nezebych nechtela,ale zapominam na to pripichnu to na nastenku,ze potom a konec :stuck_out_tongue_closed_eyes: kurna tady lije a snezi dohromady fakt hnusne pocasi
11. bře 2009 v 11:42  • Odpověz
Já taky zapomínám,ale zatím jsem ještě penále neplatila :slight_smile: Tak snad to tak zůstane nadále :confused: Mi se tam jenom nechce jezdit.Objednávám přes net a nejraději bych byla aby mi tam někdo jel skontroloval a dovezl až pod nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 11:46  • Odpověz
11. bře 2009 v 11:47  • Odpověz
a ty nemas odberni misto nekde pri ruce?ja mam v centru mesta a pak skoro u baraku,ale tam nechodim pac maji malo otevreno ..no a ted sem si objednala,ale prej mi to vyhotovi az jim dojdou prachy coz bude asi patek tak mi to posle a radsi to zaplatim hned..nekde si to napisu asi na celo :grinning:
11. bře 2009 v 11:48  • Odpověz
mě taky přijde v pátek prý, za litr
11. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
mam hlad jak prase..nechapu jak nekdo pise,ze v tehu nepribral ani kilo!!cetla sem na konovi holky co prej ani deko,ale mi rekni z kama se to jako veme ty kila ditete krve placenta voda a tak?pokud ovsem neschudnout 10kg predtim nechapu..ja se zatim drzim,ale vecer sem musela sezrat doslova hovezi biftek na pepri se zeleninou na kterou mam velke chute a nedela mi dobre..po sopaku grcam jak amina..a usnula sem v posteli s nanukem :grinning: uz nekdy v 22hodin
11. bře 2009 ve 12:04  • Odpověz
Mám ,ale musela bych čekat až jim přijde zboží a to se mi nechce.Mám hl.centrum asi 15min.tramvají :grinning: Ale i tak se mi tam nechce.Já si jako nestěžuju,jenom jsem lenivec v tom počasí :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apo tomu moc nevěřím,že nepřibraly nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda doufám,že tady někdo do mě nepustí,ale myslím,že je to blbost
11. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
no ja to rikala Karlosovi a on rikal,ze je to blbost pac nemuzes jako neprbrat ani deko kdyz dite ma cca3kg voda palcenta krev dalsi 3kg atd proste si mysli,ze je to kec :grinning:
11. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz
No leda,že by měly pěknou nadváhu a k tomu dost zvracely,ale i tak když se to uklidní,tak stejně přiberou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 ve 13:02  • Odpověz
ahojik holky tak jsem mela raani tak ja toho zubare popletla ty brdo prej jsme meli prijit na pul devaty ne pul dvanacty takze jdou az v kvetnu je preobjednala :slight_smile: ja vim api ze si tam rodila terinku :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
nazdar andy no teda to nemas na listecku napsane? :grinning: a co adelka byli jsme s tim okem u lekare?
11. bře 2009 v 16:22  • Odpověz
mela jsem to v kalendari napsany prave jenze pul dvanacty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ne alik ji koupil kapicky tak uvidime doufam ze ji to pomuze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 16:24  • Odpověz
ty jo vy nejdete se zanetem :astonished:
11. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
uvidim do zitra jestli se to nezlepsi tak alik s ni zajde rano :wink:
11. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
aha no ja bych sla asi radsi hned prece jen sou to oci a nic jineho nez septonex mu nedaji :astonished:
11. bře 2009 v 18:49  • Odpověz
jo presne ten mame :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 18:59  • Odpověz
a co terisek a co mimisek v brisku :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
Ahojte malý už spinká.Dneska bylo počasí jak na apríla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Úplně šílené
11. bře 2009 v 19:06  • Odpověz
ajoj sluni to bylo teda :grinning: :grinning:
11. bře 2009 v 19:14  • Odpověz
Jsme byli venku a každou chvilku něco jiného.Svítilo sluníčko pak kroupy pak pršelo a pořád dokola :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .No ale zvládli jsme to hodinu,jsem čučela.Ale nevypadá to,že by to mělo být lepší :frowning2:
11. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
mala je v pohode,dneska byl odpocinkovy den pac bylo desne dokonce snezilo a prselo zaroven ,fakt humus,miminko kope a pretaci se uplne dokola kolem ,uz bylo hlavickou dole a zase je nahore :grinning:

holky co ctete detem pred spanim ?
11. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
apo já nic nečtu.sem tam to zkouším,ale malý nechce :frowning2: A to mám plno pohádek.Tak mu zpívám.Doufám,že později ho to chytne :slight_smile:
11. bře 2009 ve 20:29  • Odpověz
ja ted Kremilka :sunglasses:

andy asi necte nema kde asi :frowning2:
11. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
A kdy se jí to začalo líbit?
Proč by neměla kde? :confused: Mě se líbí pohádky do te´d :grinning:
11. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
mala miluje knihy od malick aprakticky poslouchala cokoliv a hrozne rada uz asi 2roky si vecer precteme jednu pohadku dame pusu a ona u lampicky si veme stoh knih ceske i anglicke (to mam jeste z UK nejake krasne Little Miss serie super vec)a cte si sama,teda spis prohlizi brumla u toho a pak u toho usne a ja du za 15min zhasnout a sebrat knihy a chodime i do knihovny a tak si smi vybrat naprosto co chce sama ikdyz s tim nesouhlasim posledne treba barbie na horach..fakt humus cteni a pochopila to sama,ze je to idiocie a nechtela to tak ja Medvicka Pu jak sme to cetli malem sem omdlela pac gramaticky slohove to vybec neni pro deti,uziti slov a kombinaci je desne to neni pro nase deti vubec,obrazky krasne,ale leda tak si to sam predelat a cist vymyslene..u nas knihy leti porad a porad skoro kazdy mesic koupime par knih pro ni a cteme a cteme rekla bych min 30min denne spolecne a pak jeste sama..plus miluje ukolu kresleni a doplnovani do knizecky ,ale to az posledni rok

andy bydli preci 5lidi v 1+1 oni asi u tv usinaji kdyz to maji v jedne mistnosti.. :sunglasses:
11. bře 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak to Ti závidím.Malý vůbec nemá zájem :frowning2: Ještě tak leporela,zvířátka to si chvilku prohlížíme já mu vykládám co je co a snažím se to dost rozvádět,aby si zvykl.Vymýšlím si pohádk y o zvířátkách atd.ale fakt ho to baví jenom chvilku :pensive: Pak vždycky řekne ne a lala.Tak zpívám.Doufám,že až bude větší tak se mu to začne líbit :dizzy_face:
No nevím jak to má,ale stačí přece přečíst pohádku a pak můžou čučet :wink:
11. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.