• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sluni mala ma rada knizky a puzzle skoro nic jineho a hlavne kresleni,(bud je jeste malej na to coz bych rekla,ze klidne jo ,anebo ho to moc brat nebude uvidis:slight_smile:..ma vsecky mozne hracky co ji v dobre vuli mati nakoupila nebo ja s manzou a nic..proste furt maluje a cte coz sem rada pac ji to aspon udrzi chvilku v klidu jinak je celkem divocak :sunglasses: puzzle zacalo bavit i me a chci si koupit aspon trapnejch 1000kusu ,mala uz ve dvou letech skladala to minipuzzle medvidek pu co je tech 54ks v male krabicce naprosto s prehledem sem cumela jak puk a ted dela bezne 100ks vetsi a nebavi ju to,ale nechci ji davat tezsi aby to nebylo spis na skodu potom..

nebyla jsi nekdy ted v H&M v Ostrave?ja chci jet na cumendu na obleceni Hello Kitty pro malou a dneska sem vyhrala na MMA zupanek pro malou :sunglasses:
11. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
No puzzle jsem ještě nezkoušela,ale dobrý nápad,nějaké koupí, a uvidíme :wink: Já do centra nejezdím,jen málokdy je tam na mě moc lidí :grinning: Ty jsi vyhrála? :astonished: To je super,já vyhraju akorát prd :sweat_smile: MMA to je co? :confused:
11. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
mimiaukce neznas? :sunglasses: zupanek za 160Kc jen a je s tim blbem Puem :grinning: jak ja ho nesnasim a male nevadi na hadrech :grinning: :grinning: aspon bude mit radost
11. bře 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jé já jsem cvok.Myslela jsem,že v nějaké soutěži :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já píšu jen MM,nevadí,už je pozdní hodina tak mi to míň zapaluje :sweat_smile: Taky jsem tam vyhrála párkrát :slight_smile:
11. bře 2009 ve 21:51  • Odpověz
a mas tam ucet svuj?jako jestli neco i ty prodavas?ja jo
11. bře 2009 ve 21:57  • Odpověz
to ne jen kupuju :wink: vím,že ty jo,prodávala jsi věci po malé :wink:
11. bře 2009 ve 22:01  • Odpověz
jj a hned jak se to narodi prodam vsecko co nebude potreba pac toho sou takove kvanta,ze neni kam s tim :rolling_eyes:
11. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
jdu chrnet sem death zatim papa:slight_smile:
11. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj tak já včera normálně slyšela že mě malý volá,jdu tam nic neslyším.Sáhnu na něho a samozřejmě jsem ho probudila.Tak už jsem šla chrnět.Malý nechce spát asi tam budu muset jít :confounded:
12. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahoj sluni ja cekam na plynare maji prijit vymenit plynomer a uz tu meli bejt a nic,snehoprsi hnus fialovy teda venku..zima,oprala sem vysala uklidila vsecko a cekam az vypadnou abych se natahla,mala si stezovala,ze ji mam nechat dele ve skolce dneska,ze brzo chodim tak si dachnu pac mi tvrdne brucho zase
12. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Tak spinkej aspoň si odpočineš :wink: Byla jsem v Orif.a představ si,že mojí objednávku vydali někomu jinému :astonished: :angry: Tak mi to znova chystali a musela jsem podepisovat nějaké papíry.Vždyť to kontrolují to fakt nechápu :confused: :rolling_eyes:
12. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
spala bych,ale jeste tu nikdo nebyl a meli napsane mezi 12az 12.15hodin smejdi no a ta pani co si vzala tvoji objednavku tak ji to nevadi,ze ma jine zbozi?
12. bře 2009 ve 12:45  • Odpověz
ahojik holky zdravim ty ja sem nikdy deckam pohadky necetla ty brdo :unamused: :unamused: ja peru pradlo poobedvala jsem a chci necoi upict asi babovku :grinning:
12. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj andy a proc ne :astonished:
12. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
ajoj api vis ze ani nevim oni si spis prohlizeli obrazky holt jsem byla leniva asi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
Apo to fakt nevím.Oni to vůbec nevěděli a ještě mi tvrili,že jsem si to už vyzvedla. :angry: Ale ani jsem se nemusela nervovat,jen jsem řekla,že chci vidět kdo to podepsal.Ona to vyhledala a ani mi neukázala nic.Hned jí bylo asi jasné,že to nejsem já.A bylo to bez problémů.Ale ten člověk si to musel kontrolovat tak mu muselo být jasné,že to není jeho.no nechápu :sweat_smile:
12. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz
uz tady byli smejdi jedni smrdi to tady plynem jak cyp :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sluni taky to nechapu teda to je bordel

andy teda to koukam jako blazen u vas spis jedou TV a PC co? :astonished: a co Adelka s okem byli jste u lekare pro kapky?
12. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
Ty já taky nesnáším ty jejich časy,napíšou že přijdou a pak čakáš jak blázen :angry:
andry a proč?
12. bře 2009 ve 13:25  • Odpověz
ja si neumim predstavit mit jen zaplou tv porad a pocak chapu,ze v tom 1+1 neni moc moznosti,ale zase se da s detma kreslit varit tvorit cist a hrat hry,puzzle,kloboucku hup a kdyz je skarede tak jasne pohadka,ale uplne nic?to je smutne pro ty deti potom :slight_smile:
12. bře 2009 ve 13:29  • Odpověz
Tak určitě něco dělají :slight_smile: jinak by to ty děcka nevydržely si myslím :wink:
12. bře 2009 ve 13:33  • Odpověz
cumi na bednu :sunglasses: vim ne :grinning:
12. bře 2009 ve 13:35  • Odpověz
:pensive:
Malé se tak líbí ve školce?Že si stěžuje,že chodíš brzo :grinning:
12. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
mala je od malicka hrozna v tomto utika od nas odejde s kazdym je rada u vsech proste a nejvic ve skolce pna to tam miluje kdyz dojdeme ve 2.30tak breci a utika pryc od nas nekdy je to desne frustrujici jako,ze k nam nechce,ale ona si rada hraje s detma proste ji chybi sourozenec meli sme to udelat uz davno a necekat blba sem byla no kdyz babicka tady na nu sere a se sestrenici svagrova nedovoli se stykat tak ji to asi chybi a je rada mezi detma no takze dneska du az ve 3
12. bře 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak za chvilku se už dočká.Nebude to trvat dlouho a druhý prcek poroste a můžou si hrát.malý taky miluje děti.Na cestě se zastaví a hned všechny chytá zaruku.No některé děcka jsou z toho dost vyděšené :confused: :grinning:
12. bře 2009 ve 13:56  • Odpověz
presne,nase mala vsecky pusinkuje objima a hladi a decka sou vydrene pac nevim no my se s ni hodne mazlime a rikame si jak s emame radi a venujeme se sobe tak ona to bere ,ze ostatni taky,ale ono to tak moc neni teda..ja radsi s ni lezim vecer v posteli a ona me pusinkuje a pta se me jak moc ji mam rada a jak a cteme si nez lapet pred tv a pak sup sup do pelechu a nazdar bazar..verim,ze se nam to vrati a investice do tuleni a rikani si jak s emame tadi neni nikdy naskodu tak ja si du dachnout na chvilenku :grinning:
12. bře 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jj my to máme taky tak.Jen malý je dost smutný,když některé dítko nechce a ještě vyděšeně utíká,ajko by jim chtěl něco udělat.Vždycky na mě kouká a já jen stojí a říkám,že nechce tak se nedá nic dělat.Ale je mi z toho smutno :frowning2: Taky si myslím,že čím víc lásky tím líp :dizzy_face: Běž si hajnout pa pa
12. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
ty proste jsem necetla duvod nenmam ale decka furt necuci na telku to zase ne hrajou si na telku moc nekukaj jo nekdy na dvd kdyz je hnusne ale jinac si hrajou s hrackama anet ta uz je vetsi ze tak si hraje na skolu a s adelkou s panenkama jako ze je jeji mamka a tak adysek s a autama jo pocitac tez ale ze by u neho sedely furt to zase ne dopoledne jsu ve skole pak ukoly kdyz je pekne ven :grinning: :grinning: to je ja jsem sama dycky rada cetla jak byl cas ty brdoi do knihovny jsem chodila :grinning: :grinning:
12. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz
jo uz ma ty ocicky lepsi :grinning: :grinning: nastesti
12. bře 2009 ve 14:21  • Odpověz
tak pecu babovku varim si kafco 3v1 :grinning: :grinning:
12. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
takze zitra uz jde do skolky??asi jo ne pac ales uz nema volno..ja ctu teda porad neco ted mam kralovnu ze saby ..
andy ty uz nepijes turka jak vzdycky? :sunglasses:

byli sme koupit v Humaniku nove papucky male krasne cervene se slonikem a meli i Hello Kitty tenisky a nazouvacky ,ale ted nemam prasule az pristi mesic ji je koupim pac sou nadherne a ne moc drahe origos z UK sem se kukala a levnejsi jak nabizeji na MMB jedna pani je ma v albu je z Opavy a nabizi je o kilo drazsi nez tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak maji v Deichmanu slevu na Nike tenisky ty zalepovaky za 600 a fakt ji sednu perfektne jen maji 28velikost a potrebujeme uz radsi 29 to ma strasne natestno a nemaji tak mame cekat a jdeme ven a mala rve taaaam musime jit a nakonci je nove otevren Dracik obchod s hrackama tak sem se nechala udyndat a koupila jakousi vec ani to neznam Little pet shop se to jmenuje jakesi zviratka 2za cenu jednoho

andy to bys mohla male koupit ta si s tim tady hraje ostosest je to krasne a maji dva za cenu jeden uz jsi tam byla na hracky?maji nadherne velke sady zviratek dinosauru a za dobre ceny teda
12. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.