• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
api piju taky\ ale radsi mam to 3v1 ne nejde do skolky bude s dedou :sweat_smile: :sweat_smile:
12. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
a kde je ten obchudek api vedle ceho :astonished:
12. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
ja 3c1 nemusim tam je cukr ze? :grinning: fuj jak je tam cukr tak to nevypiju nejsem zvykla sladit prave a turka uz vubec ne :grinning: to se ma ze bude s dedou teda aspon si uzije :sunglasses:

no preci vedle kaufu tam jak je to nakupni molo nechodis tam?ale tyto hracky maji i v tesku a v pompu
12. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
ahoj, my dnes byly u kamarádky a dvojčat :slight_smile: vláčkem tam i zpět, máme to 5minut :sweat_smile:
12. bře 2009 v 18:58  • Odpověz
tak to byl dlouhatanskej vylet :grinning:
12. bře 2009 v 19:00  • Odpověz
z bytu na vlak v náruči, 5minut vlakem, 5minut v náručí ke kamarádce, u kamarádky si děti hrály, jedli,spaly, pak 15minut-čekání na tatínka a pak 5minut vlakem, od vlaku 15minut pěšky domů, pak kočárkem nakoupit, a teď dělá tatí v pokojíku hají a Sofi mu asi vypráví, co dělala přes den, jdu mu uvařit kávu, večeřeli jsme chleba s másílkem a rybičkama, juj, já je miluju, malá jen chleba s máslem, rybičky užírala prstíkem z našich chlebů, čuník malinkej.
12. bře 2009 v 19:05  • Odpověz
sylvi jedla mala chobotnice nekdy?nebo kraba?ja chci male neco udelat a nejak ta mrazena chobotka se mi nelibi nevim co koupit teda..miluje rio mare tunaka z te mini plechovky cele to sni sama a bez chlebika samozrejme :grinning:

mala si porad hraje s tema blbostma teda to jak vybalis z obalu tak sou to takove male blbustky jen a obal jako krava :grinning:
12. bře 2009 v 19:08  • Odpověz
Apo koukám,že tam pořád něco máte.Nám tu všechny obchody ruší :angry: Byl tu super obchod s dětskými věcmi a docela levný a kvalitní.Nechápu proč to zrušili.to už je druhý obchod :rolling_eyes: Hlavně,že to tu je sám ťaman :angry: Nevím,kde budu chodit nakupovat.Tesco je děsné.Asi se odstěhuju k vám :grinning:
12. bře 2009 v 19:18  • Odpověz
apí, jedla chobotničku na pizze a mám v plánu koupit v plechovce, já to miluju, je to jemný masíčko a vynikající :dizzy_face: a malé chutnalo
12. bře 2009 v 19:20  • Odpověz
tak se prestehuj tady je toho docela dost na deti teda:globus (tam se da slusne nakoupit,ale je to uz drazsi zato kvalita)tesco (no comment,ale nektere hadriky na mimi sou krasne jen s nema nemam zkusenost pac je nekupuju,ale hledave sou to jo,Kik nebrat samej sunt,C&A nadhera a pak Takko da se..a nejake obchudky v centru nicmene po podrobnem zkoumani zjistuji,ze je to same polsko a predrazene jak prase takze kdyz to koupim v tom Auchanu tak me to vyjde levneji mnohem a jeste sou tam nejake boty CCC a Cocodrilo a jakesi jine znacky ty ja neznam ..takze se vybrat da ja teda mam nej zkusenost s C&A to je super i reklamace i kvalita

tamany nesnasim a nechodim tam skoro vubec jen kdyz neco treba nemuzu sehnat,ale radsi du do sekace pro znackovou vec nez k nim :confounded: a vubec nechapu jak nekdo kdo penize ma tam koupi deckam boty teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
No boty u ťamana ani nemluv :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda já od nich žádné nemám ani nikoho neznám,kdo by je měl,ale stejně bych to nekoupila :stuck_out_tongue_closed_eyes: No snad nám tady něco otevřou.A Takko tak tam se si nic nekoupila nikdy.Nevím jak u vás ale tady je to hrůza :grinning:
12. bře 2009 v 19:27  • Odpověz
CA taky mám ráda, Sofi má už slušnou výbavu na léto :slight_smile:
a od tamana neberu nic, nechala jsem se strhnout kamarádkou, koupila jsem malé 2punčochy a i po dvou vypráních smrděli, tak jsem je vzala a vyhodila, takže vyhozený prachy, já tam nekupuju vůbec nic, Sofa má next, ca, adidas a boty humanic nebo baťa, adidas, v létě plánuju ty sante
12. bře 2009 v 19:30  • Odpověz
Syl to santé Ty jsi mě tak navnadila,že jsem tam zašla a nevím jak jinde,ale mi se tam žádné boty nelíbily.A to už prý mají novou kolekci :sweat_smile: Tak nevím asi zajdu k Ba´tovi nebo do Deichmana
12. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
12. bře 2009 v 19:42  • Odpověz
To by je u nás museli mít :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty dětské tam nemají ani jedny.Mají tam troje a teda fakt vůbec nejsou hezké.Leda,že bych si je objednala přes net :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 19:44  • Odpověz
sluni, to se obávám, ženejde, no možná někde jo,ale zrovna na ofiko stránkách kamaráda to nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
No tak to mám smůlu.Možná jim ještě něco přijde.Když to mají inzerované,tak by to snad měli mít,ne? :confounded:
12. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
kamarád je majitel sante obuvi, víš, oni po netu neprodávají :wink: ale můžem k němu do velkoskladu,ale to je na den tam něco najít :confounded:
12. bře 2009 v 19:50  • Odpověz
No nevadí tak když nebudou mít koupím jinde :grinning:
12. bře 2009 v 19:54  • Odpověz
sylvi presne tak ono tam moc neusetris prave pokud ti teda je jedno jak se v cem dite citi tak jo,ale moje mala nesnasi ty puncochy od tamana co maji ty nite vevnitr to nemuze ani oblict!!jako mame 4kusy velmi kvalitnich z Italie puncosek ani tak extra drahe nebyly a sou porad nadherne pevne nepadaji dolu a ty nite tam nejsou!Vignoni znacka myslim :sunglasses:

teda u Bate nic moc pro nas v 29cisle :stuck_out_tongue_closed_eyes: zajdu do toho Gorolu a objednam male na miru za 650Kc kozene sandalky jsou vypracovane a presne na nahu berou miry takze super cena..jedny suntacke do skolky na zahradu vemu ,ale ne u tamana nenecham kurvit nohu male a taky to smrdi jak cyp byla sem se tam schvalne kuknout jak andy rikala ,ze je tam kupovala a jako 70kc za detske zalepovaky sem na to cumela teda ja bych to nekoupila a nektere zeny to prodavaji na MMB!!!sem cumela a ty hello kitty co maji v humanicu fakt maji o 150levnejsi
12. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz
Ahojte tak máme za sebou úklid,malý pomáhá jak šílený :grinning: Dneska sbaštil na oběd úplně všechno.Celou polívku i druhé hned za sebou :astonished: jsem koukala :grinning: :dizzy_face:
13. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz
holky, malá nemá žádné jeansy skoro, má jedny a potřebuju ještě,tak pokukuju po mmb, chci next, ty jí sedí, nemusí být nové,tak přemýšlým ty pejsek a kočička, se mi líbí,ale nějak nevím...jsou holčičí???

malá se probudila, řev jako kráva,sem ji přemluvila,ať si ještě dáchne, tak leží a trucuje, pač jsem ji seřvala :pensive:
13. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
syl proč by nebyly?Pokud se Ti líbí tak je kup :sunglasses:
Malý zase nechtěl usnout,byl unavený pořád zíval třel si oči,ale lehnout ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když si lehl tak za půl min.spal :grinning:
13. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz
já nevím, no, některý jsou vyloženě klučičí :sweat_smile:
13. bře 2009 ve 13:31  • Odpověz
Tak kup nějaké skoro holčičí :grinning:
13. bře 2009 ve 13:53  • Odpověz
ahoj holky zdravim tak jsem byla makat adelka byla u dedy pred chvili mne ji doved kometku malou balim adyskovi batuzek a budu delT RIZKY NA CESTU JEOU ZITRA SE tridou do prahy vystupovat jako krtecci jedou zitra v pul sesty a prijedou zitra odpoledne v pul paty :grinning: :grinning:
13. bře 2009 ve 14:46  • Odpověz
tak jsem si uvarila 3v1 a ba :sweat_smile: :sweat_smile: bovku k tomu nam
13. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
ahoj andy kurna ja bych mela strach ho pustit do prahy v tom case busem :astonished: sem byla na nakup jdu vybalit na veceri mame kraba :dizzy_face:
13. bře 2009 v 16:33  • Odpověz
ahoj dobre ranko preji ade uz banrovala od sesti kometka mala annet se vzbudila pred chvili api oni jedou vlakem ne autobusem :grinning:
14. bře 2009 v 07:56  • Odpověz
ty brdo jeste lepsi ty drahy taky maji poead neco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ty vogo v 6rano je strasne tak ji rekni at si potichu hraje sama a nebudi
14. bře 2009 v 08:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.