• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
a kdy ? :grinning:
16. bře 2009 v 10:37  • Odpověz
nevimm treba zitra sla by jsi semnou co rikas :wink: :wink:
16. bře 2009 v 10:38  • Odpověz
zitra nemozu bo jdu na pracak :grinning: poprve po 10letech jdu na pracovni urad ty brdo takze mam dopoledne a pak jedeme do Makra na nakup pac doma nic neni a maji tam hezke povleceni a plenky v nabidce,tak zajdete s Alesem a neco detem kupte :grinning:
16. bře 2009 v 10:39  • Odpověz
a co vubec delate kdyz si doma aj alesa mas nemate zadnej plan na zabavu? :grinning:
16. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
Nazdar ženský :grinning: se na vás jdu kuknout, to máte ale radost :grinning: že jo :slight_smile:
16. bře 2009 v 10:42  • Odpověz
nazdar bazar a jak se mas?
jo ty jdes uradovat jo tak jo :grinning: :grinning: neboj zajdem sice decka maji hracek dost :grinning: :grinning:
prosim te jak te znam tak tam kuknes sama mozna nekdy :grinning:
16. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
nojo noo :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:44  • Odpověz
aby neco nechteli co? :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:45  • Odpověz
ale prosimte ty ses :grinning: :grinning:
16. bře 2009 v 10:55  • Odpověz
no a co bydleni?porad spokojeni v jednom pokoji nebo jdete do neceho vetsiho?ja si to teda neumim predstavit tak zit takovou dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 10:57  • Odpověz
bydleni zatim jak jsme :grinning:
16. bře 2009 v 11:00  • Odpověz
ty vogo ja to nikdy nepochopim,ze vam to nevadi tak zivorit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 11:02  • Odpověz
ale my prexce nezivorime je o fakt jeden pokoj ale kdyz neni tolik financi ale ja vim mme dva pocitace atd ale uvidime treba se postesi stacvcil by aspon o jeden pokoj navic aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
a co to je kdyz ne zivoreni dobrovolne zit tolik let v jednom pokoji 5lidi? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: to rikas porad co vas znam a nic..ja to proste nikdy nepochopim a nemluv za deti prece ty musi trpet tim,ze nemaji prostor na hrani soukromi a tak to je preci normalni a hlavne zadne kamose proste nic porad v jedne cimre vseci :wink: jako znam lidi co tak bydleji docasne,ale nechcou to a snazi se a vy prave to neresite,prosim te finance nema nikdo a proto si bere hypoteky a ted uz pracujes tak vam ji daji to je blud ,ze ne nemate si kupovat fotaky na splatky laptopy a jine kraviny a resit spis bydleni ne? :sweat_smile: to je jak nekdo rekne,ze nema penize ma chudobu,ale ma doma na splatky elektroniku to je des..
16. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
vsak jedine hypoteku :grinning:
16. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
no a proc ji teda davno nemate?
16. bře 2009 v 11:29  • Odpověz
api máme se dobře, akorát teď pořád někde lítáme a taky jsem se dala na háčkování čepiček a tak po večer háčkuju :grinning:
16. bře 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahojte
kal Ty už jsi tu teda nebyla dlouho :astonished: :grinning: Jé háčkuješ?Já zase pletu :grinning: Zrovna malému svetr,už mi chybí jen rukávy.Tak se pak pochlubím.Hoď taky nějaké fotky ať Tě můžem pochválit :wink:
apo ta výměna,mě se líbila,ale nebylo vzrůšo to je zase fakt :grinning: V makru už jsme něbyli ani nepamatuju,chlap pořád nemá výplatu a to ji měl mít minulý týden :angry:
16. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
ahoj, holký, my včera možná založili na mimino :zipper_mouth:
16. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz
Jé syl jak se vám to povedlo? :grinning:
16. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
sylvar coze???????????????????? :grinning:

sluni hele jak bys rekla ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jestli oni by nemeli chrapat s tim kocourem uprostred jako antiko :grinning: :grinning:

vyplata ahaaa musim zkontrolovat ucet taky me serou nekdy to posle 13 nekdy 16,ale aspon neutratim,jedeme do Makra vyjimecne pac tam jako extra levneji neni nez v obyc obchode,ale chci si koupit vino co nemaji u nas a tam je a kuknout na to povlecveni prosim te chrapeme ve dvou na stridacku jedno ma manzel jeste co zil sam a muchloval se v tom beztak s nejakejma courama mu to pokazde rikam at si toho vazi,ze sem to este nevyhodila :grinning: :grinning: :grinning:

kalerat tak to mi jdes do rany umela by jsi podle obrazku uhackovat svetricek????ja ho shanim a nikde nemuzu sehnat je to z H&M prizovej svetrik barevnej a strasne fajn akorat je nam malej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 12:32  • Odpověz
tak jsme se nadlabli ty brdo a za chvili mazu do prace :grinning:
16. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
holky, no vášeň byla :slight_smile: :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
hehe vasen vasen a co ted? :grinning: ja vam to teda moc preju v dnesni dobe radsi kdyz deti muzes mit nez opacne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz
apo :grinning: Tak to my jich máme víc,ale některé jsou podobné jako Ty vaše až na to,že u nás je to naopak,tak to by měl nadávat spíše chlap :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning:
syl :grinning: no vidíš,jak to jde lehce :grinning: :zipper_mouth:
16. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz
hehe sluni kdyz ja mam modrobilou loznici a to jeho se mi hodilo do kramu tzv a jako nemam s tim problem ,v17bych asi vzteky vyhodila vsecko po jeho uletech s jinejma ,ale ted se nemuzu rozhoupat najit povleceni co by mi tam sedlo to jeho dame na zahradku na chatku a me se moc libi to bile s vysivkama co maji v Ikea ,ale rozmer na pytel pac maji mensi polstare :astonished:
16. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
holky, jako jestli jo, jdu se zastřelit :unamused: jako nemůžem mít dítě, v listopadu doplatíme byt a budem moct žít naplno, jezdit na dovolené, jako zní to sobecky,ale já o to nechci přijít a hlavně, do dvou pokojů asi nemůžem mít dítě přeci :sunglasses:
16. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
Jj já to taky neřeším a chlap taky ne,aspoň nic neříkal.V Ikei mají pěkné,ale ty jejich polštáře nechápu :confused: Asi chcou být originál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.