• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
sylvi ja te v tomto chapu pac ste rozumni,ze si nenaflakate deti jako smeti a nemuzete jim dat zakladni veci,a ten byt mate teda brzo doplacenej to uz tak dlouho platite?u nas jeste 17let :grinning:

sluni ve Svedsku a Dansku jsem jine rozmery polstaru nevidela nikdy takze to je jejich mira asi
16. bře 2009 ve 13:04  • Odpověz
apí, máme to na 5let, tzn. v listopadu si k narozeninám nadělíme poslední splátku :dizzy_face:
právě proto nechcem další, buď je to půjčit si mega a platit 30let a nejet na dovču, nic moc si nekoupit, nebo mít 2kk a spokojenost a všechen ostatní komfort :slight_smile:
16. bře 2009 ve 13:09  • Odpověz
No ono je docela prd to bydlení.V tomhle to bylo kdysi lepší :pensive:
16. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
no to jo chapu te ja uz bych to taky radsi mela za sebou,ale na 5 let by me mega nikdo nedal a 2+kk tady stoji o stopade min jak 3+1prave :astonished: tak uvidis jestli si tak si to nechej co uz nadelas a pokud ne tak si uzijte par let a sup do dalsiho a dalsiho a dalsiho :grinning: podivej na andy ta zivori 5lidi v jednom pokoji a prej jim to nevadi :grinning: :grinning: mame velkej byt,ale vic jak 2deti bych taky nechtela az bude casem dum tak treti jo,ale takto ne chci at ma kazde dite svuj prostor svuj pokoj zazemi a svobodu a ne krceni se nekde v koute to by me deptalo jak svina :rolling_eyes:
16. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz
Teda 3děti v bytě tak do toho bych taky nešla.Ale barák je něco jiného,až na to kde vzít ty prašule :unamused: No a 1pokoj ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 13:17  • Odpověz
jako tady je to fakt hrozně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: půjčit si milion na 30let to je hroznej závazek a malá bude chodit do kroužků, což by asi nemohla,pač to bysme neuplatili všechno, je to děs, všechno je o penězích :pensive:
16. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
To máš pravdu :pensive: Prachy jsou potřeba jinak je to na houby. :rolling_eyes:
16. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz
16. bře 2009 ve 13:27  • Odpověz
Jé ty jsou krásné :dizzy_face: Kupuješ je?
16. bře 2009 ve 13:55  • Odpověz
jo jo :sunglasses:
16. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz
Teda malá bude kočka :dizzy_face: Já už se tak těším na léto,škoda,že malému nemůžu dát taky šaty :grinning:
16. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
sluni nějaké výrobky mám v albíčku :slight_smile:

Apon to nevím zda bych zvládla, musela bys mi poslat obrázek svetříku :slight_smile:
16. bře 2009 ve 14:18  • Odpověz
kalerat mam ho v albu jak je tam napsane dovolena v Zakopanem takovej barevnej

sluni kasli na predsudky a oblec ho do satu :grinning:
16. bře 2009 v 16:20  • Odpověz
Teda kal jsi fakt šikula :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
apo to bych mohla :grinning: Aspoń by se mu dobře čůralo,nemusel by se vysvlíkat :grinning:
16. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak malý už spí :slight_smile: Ty brďo je tam zase kosa jak z nosa :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malému zas rostou zuby :cry: Bobek malý,už aby je měl všechny venku.Byli jsme venku,ale byl dost protivný a pořád chtěl domů :frowning2:
16. bře 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoj, odpo jsme šly pro sunar a na hřiště a známí pak šli na kávu, venku bylo fajn, dokud svítilo sluníčko,pak zalezlo a kosa jak hrom.Pak jsme ještě šli všichni nakoupit něco k papu, malá na motorce a nechtěla domů vůbec, takže se vztekem to bylo,ale pak se zklidnila
16. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
ty jo u vas je slunicko?u nas tak prd a zima k tomu,mala dostala dnes zupanek z MMB s medvedem pu tak v tom furt chodi :grinning: ja nemam na nic chut,ale spali sme 3hodky odpoledne !!takze to nez usne ,ale snad do pul devate padne ,ale me nejak dela zle spani odpo..jak se probudim je mi blbe od zaludku ikdyz to zajim proste jak prastena asi 2hodky a v tv prd asi tak
16. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
maji humra a kraba a jine potvory v makru v nabidce epikure tak premyslim co koupit :stuck_out_tongue_closed_eyes: co male bude tak chutnat ..zatim ji kraby a krevety a nic jineho nezkousela jak je to s tou chobotnici sylvi?
16. bře 2009 v 19:47  • Odpověz
apí, my měli chobotnici jen z konzervy zavařenou,ale výborná, myslím, že by to malé chutnalo :wink:

u nás ráno pršelo, zmokly jsme po cestě na poštu,ale odpo svítilo slunko, malá spala od 11hod do 13,45 to se nestalo už několik dní :confused:
a dnes uspává tatínek, takže já mám havaj,ale hlad :unamused: jenže potřebuju dát dolů 5kilo do začátku června do dovči,ale najíst se musím, je mi blbě od žaludku
16. bře 2009 v 19:53  • Odpověz
a kolik stoji v plechovce?a jak to chutna z ni?asi tak zhruba ja to nikdy nejedla nebo o tom nevim spis ten kontejl morskej,ale tam to nepoznas

nema cenu hladovet spis si di zabehat nebo si pocvic denne pul hodky ono schudnout jeste neni vyhra ,ale zpevnit telo prej
16. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
apí, denně cvičím sedy lehy plus trocha posilování-protahování
jedině v ečer je čas a klid se najíst :confounded:
16. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
kasli na to ja taky bagruju vecer nejvic ,ale naucila sem se hodne a dobre snidat a fakt to pomaha nicmene ted to beru vselijak kdyz su tehu zejo,ale pak to shodim

kdy budes testovat jestli jo nebo ne?
16. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
Syl tak sluníčko vám závidím tady vykouklo na 1min. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apo župan už přišel? :astonished: To byla rychlovka :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 20:18  • Odpověz
apí, času dost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
16. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
jsem si 100%jistá, že těhu nejsem,to bych tušila už od začátku :slight_smile:
16. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
no psala sem ji jestli to poslala a ani neodpovedela a zrovna dosel ,ma napsane v podminkach,ze posila vzdy v patek tak mela nastesti stejnou banku jak ja a penize mela pripsane hned ten den mala je nadsena ja taky apc konecne ma kvalitni zupanek za zlomek ceny teda,sem ji koupila loni takovej smejd ve vyprodejaku znouze pac sem nemohla narychlo sehnat na dovcu a do ostravy nebyl cas jet a hned sem ho vyhodila do kose vubec to nesalo bez kapuce uplne na houby :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 20:20  • Odpověz
Tak to je super :wink: PUa má malá ráda,ne?Tak je určo spokojená :slight_smile: Ono je vždycky lepší kupovat kvalitní věci,než pak dopadnout takhle.Ale jak píšeš,že to bylo na rychlo,to chápu :wink:
syl Ty jsi to cítila minule hned od začátku? :astonished:
16. bře 2009 ve 20:27  • Odpověz
sluni :grinning: ne :wink: to vyčmuchal test týden po vynechání :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 20:28  • Odpověz
:grinning: Už jsem si myslela :grinning: No tak my si počkáme :grinning:
16. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz
nemáte na co :grinning: myslím, že to bylo těsně před Ovu a tu poznám bezpečně-bolí mi břucho, jsem protivná a to nejsem :sunglasses:
16. bře 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.