• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
Tak to jo :wink: To máš dobré,já jsem protivná skoro pořád :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
no v C&A maji nadherne sem kukala kdybych nenarazila na toto tak bych ji koupila tam,mala chce jeste kasicku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kdy to mas dostat sylvi? :grinning:
16. bře 2009 ve 20:35  • Odpověz
A dáváte jí kapesné?
16. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz
apí, tak za 14-20dnů,nějak se mi to prodlužuje, jak neberu prášky :wink: takže ještě hezká doba,ale já si nic nepřipouštím
16. bře 2009 ve 20:42  • Odpověz
nemam hacky a carky na klavesnici kasi :grinning: rozmichanou do vody,kapesne nedostava je jese mala,ale dostava obcas korunky a hlavne od vsech z rodiny posledne dostala ted na narozky od strejdy jednoho i druheho a babicky teda prababicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dostava hodne a muze si vybrat co chce takze chtela nove pyzamko do skolky a ma ho ,ale nejak pravidelne ji nedavame jeste to nejde mozna pristi rok,ale urcite davat budeme a hlavne ne jak andy tak loni detem dala penize kapesne nejake malicke a nesmeli si koupit co za to chteli v obchode to se nesmi prave delat kdyz chces dat kapesne musis brat to co si za nej dite vybere jinak to je na houby i psychologove to tak rikaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 20:43  • Odpověz
holky, malá, když jdem do obchodu, tak jde automaticky k banánům, dva utrhne, chvíli je nese a pak je hodí do košíku nákupního kolečkovýho :slight_smile:
a prosím, od kdy je normál vybírání si věcí na sebe, my neustále řešíme, že když jí dám čepici, běží si pro jinou a i boty :sweat_smile:
16. bře 2009 ve 20:48  • Odpověz
hehe sylvi tak ji nech at si vybira asi je po mamce ne? :grinning: ja udelam vetsinou cenovou selekci par kusu a pak ji necham si vybrat co z toho chce sama
16. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz
apí, já jí nic neříkám, pochválím, že je šikovná, kokyno si neveme, jen zdravé věci, jde po banánech, sýrech, tak to si smí vzít
vařím zeleninovou polívku, ta je vynikající, vařím v ní i masíčko, aby ho snědla aspoň ve vývaru
16. bře 2009 ve 20:53  • Odpověz
no ja dneska uz ne,ale zitra varim taky hovezi vyvar s masickem a poradne silnej at je doma to vzdycky bodne

jo taaak ja myslela jako hadry prave,u nas teda kdyz jdeme do obchodu bere naprosto vsecko,ale nastesti neni takova,ze by rvala a vynucovala si to reknu ne a je to ,ale musim ji to pokazde zduvodnit proc ne :grinning: nastesti nejvic chce teda rybu zivou z toho akvarka a pak chce actimely a nastesti teda neji zadne sladke buchty kolace a tak krom makove to miluje zavin to si bere i dva anebo neco tam hodi a odmita to vratit a ja to nenapadne odhodim a ona pak je uplne vydrena u kasy kde to zmizlo :grinning:
16. bře 2009 ve 20:57  • Odpověz
no malá miluje boty, hele, kdekoli v krámu s botama je rozzářená jak sluníčko, a nevadí jí ani si je zkoušet :dizzy_face:

malá sladké nejí, jako jídla vůbec-buchty ukousne a víc ne, knedlíky, co já miluju s něčím taky ne,nudle s mákem chci zkusit, ty miluju ale tipuju, že už jsem kdysy zkoušela a ona nechce sladká jídla,ale jak se někde dostane k čokošce, to si dá,ale stačí jí čtvereček a víc nechce, miluje kinder mléčný řez,tak si kupujem :dizzy_face:
16. bře 2009 ve 21:03  • Odpověz
tak bud rada to zase Terca porad chlasta mlicko kasicky jogurty proste strasne moc jak mimino a nahrazuje si tim jidlo nekdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
apí,malá nám přestává to mlíko jíst a nejí ani nic jiného krom banánu, jabka, jogurtu a těstovin,jdu dát spršáka a kukat na telku
pá dobrou
16. bře 2009 ve 21:14  • Odpověz
dobru noc :sunglasses:
16. bře 2009 ve 21:17  • Odpověz
Tak malý taky chce vždycky zeleninu a ovoce,kinder řezy a kyšku.Minule chtěl klobásu :grinning: Jo a lentilky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jinak ty boty to já taky tak.Vždycky mu dám vybrat z dvou,které se mu líbí :wink:
16. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
ty jo jednou me mala snedla tri kusy speku po ceste z obchodu co sem mela na spizy :grinning: ale ona zasadne nezakuuje pecivo k nicemu asi delena strava :grinning: :grinning:
16. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz
syl dobrou :wink:
:astonished: špek?Tak to je dobrá :grinning: Si drží linii :grinning: No malý baští snad všechno,jenom mlíko nechce a jogurty taky nemusí,ale kyšku a nápoje to má rád.
16. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
bud rada,ze ma rad kycku ta je zdrava :sunglasses: ja jdu asi lezet bo su uplne mrtva mam jeste cist noviny od rana a zitra to zarizovani se netesim bo je hnusne a ve stredu asi budeme malovat decak konecne a chci si naskrobit krajku na zavinovacce do kocarku a jeste potrebuju nakoupit nejake blbosti viz vlozky ,sitovane gatky,neco do podprdy ,pantofle na porodni sal pac nemam a pro mimi lih vatu atdatd at to mam v cajku a nemusim na to myslet porad
16. bře 2009 ve 21:31  • Odpověz
To víš,že jsem ráda :dizzy_face: Jj běž já za chvilku taky půjdu pa pa :wink:
16. bře 2009 ve 21:34  • Odpověz
Dobré ráno holky,
mám už po cvičení, malá si taky lehla a cvičila jako já :dizzy_face:
Koukám na Sněženky a machry po sto letech a teda jako blbost to je, nelíbí se mi to nějak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahojte
syl malá s Tebou cvičí?To prcek na mě vždycky skočí a rajtuje mi po břichu :stuck_out_tongue_closed_eyes: To víš ono většinou pokračování nějakého slavného filmu bývá blbost :rolling_eyes:
Prďoš dneska vstával v 5hod. :frowning2: Jsem nějak hotová,půjdu si uvařit kafčo :wink:
17. bře 2009 v 10:59  • Odpověz
sluni, no taky na mě hned skočí,ale když jí řeknu, sedni na postel a koukej na maminku, jak cvičí, poslechne :wink:
a spala dnes dobře, v 2145 mlíko, usnula bez dudu a ve 3 se na ni P šel kouknout,tak spala s dudu, nevím, kde ho vyhrabala, asi jí ho nachystal pod polštář :slight_smile:
jdu si taky uvařit kafíčko, šlo se spinkat :sunglasses:
17. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Tak u nás se už spinká :dizzy_face: Piju kafe :wink:
syl malý taky spí bez dudlu,jen večer ho asi 2min.dudlá a pak mi ho dá.Možná se ho zbaví děcka samy :sunglasses:
17. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
nazdarek tak sme z makra doma a jeste sem stihla jit na ten pracak teda ja si tam pripadala jak exot po tolika letech,ale prachy sou potreba a snad neco malo dostanu nez se to narodi proste to blbe vyslo mam 2mesice pauzu mezi detma
17. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz
nakoupila sem aktimely maji v akci tak se naladuju a jdu chrnet prisla na me unava pac prsi je zima a doslo vyuctovani elektriky ty svine zdrazili od 1.1.2009 jako o 10%???baba rikala,ze jo a loni o nejake 4%to je sila teda hlavne,ze si davaji odmeny v predstavenstvu 600 000 jen tak a miliony navic to me fakt sere..takze mame nedoplatek,ale ne nejak hrozny jen kdyz to spocitam tak prumerne to vychazi zdrazeni u nas o 200kc za mesic coz jako dost je ne?
17. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
apí, no všechno se zdražuje pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám kávu vypitou, Sofi ještě chrní, až se vzbudí, půjdem na chvilku ven nakrmit kachny(to musíme denně)
sluni, Sofi dělá kvůli dudu hrozný divadlo, když neví kde je, jinak ho dá z pusy,ale musí vědět, kde je :wink: no ale i tak bude odnaučení asi mazec, si vzpomene a ječí dokud ho nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a já dám, pač na řev a zalykání nemám :pensive:
17. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
ja to prave moc nesleduju to zdrazovani takze pro me je to pokazde sok a posledni 4roky platime 100kc mesicne zalohu na plyn a ja myslela ,ze kdyz mame jen sporak4horaky na plyn,ze je to normalni zaloha a jako nezvedli nam ji varime normalne ,ale lidi kolem cumeli,ze mame tak malo
17. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz
apo já jsem byla taky nas.aná,když jsem to zjistila,ale nám chodí vyúčtování koncem roku,tak už mě to přešlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
syl malý přes den usíná bez,ale večer ho musí mít.Musí vědět,že si ho může vzít,ale pak ho nechce.No já myslím,že to půjde.Každý se odnaučí :wink: .Já bych řev taky nevydžela :slight_smile:
17. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz
holky, já se děsím vyúčtování elektriky,to bude masakr, jako minulý rok asi 1000,- to je v poho,ale před tím 3500,-byli jsme vytopení a vysoušeli si to ,,teplítkem,,
my za elektriku platíme zálohu kolem 700-800 přesně nevím a nic jinýho nemáme :sunglasses:
17. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz
no my sme platili 500mesicne a mame pres litr doplacet a mame vsude sporive zarovky jede nam nonstop jen lednice a hodne moc PC tot vse skoro nesvitime jen lampickou u tv tot vse plus mycka tak to nechapu no a mozna ta pracka pac ja peru prumerne 5xtydne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a asi to zere hodne,ale prej je ten 4,5kc zhruba za jednu kwhodinu coz je dost teda.jdu hajat zatim pa :sunglasses:
17. bře 2009 ve 12:35  • Odpověz
No já čekám na vodu,to je taky hrůzy.Vždycky mi vraceli,ale teď nevím :frowning2: Tak se trochu bojím :sweat_smile:
17. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.