• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Netěhulky pokec jen tak

(Zamčená)
14. ledna 2010 
my máme vodu v ročním vyúčtování družstva, takže nás topení ani voda netíží,pač se to rozpočítá, i když teplá voda asi ne nebo nevím :sweat_smile: :confused:
17. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
Aha tak my máme všude měřáky.Ale na teplou budete mít určitě taky měřák :wink:
17. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz
no na vodu asi jo,tu si choděj zapisovat, tak proto si myslím, že je součástí ročního vyúčtování :wink:
teplo-topení je rozpočítané na byty, garsonky tratěj jako dost a ti co tu nebydlí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo a ty šatky nemáme, někdo mě přehodil, musím dát inzoš, že takové koupíme, jsou nádherné a musíme je mít :dizzy_face:
17. bře 2009 ve 12:50  • Odpověz
tak sem nespala ,ale odpocivala jsem a cetla si noviny ted si dam obidek mam spiz s hranolkama a salat z cinskeho zeli a pujdeme delat vajicka na velikonoce :sunglasses: mala dostala hromadu ozdubek na vajca od tety Bety tak se tesi az to vsecko polepi,venku zase prsi :rolling_eyes:
17. bře 2009 v 15:49  • Odpověz
ahoj, my byly naproti tatínkovi(stále nemáme auto) :angry: na buse, šli do obchodu koupit maxíkovi kapsičky a malá před dveřma vzala mašinu a už běhají s tatínkem venku :sunglasses:
17. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
takže jdu uvařit vodu na kávu, až se vrátí a připravit hrozno do misky
17. bře 2009 v 17:06  • Odpověz
jaktoze nemate auto??to tak dlouho trva?ja myslela,ze nez se to opravi mate nejake co vam puci ta pani

dneska ma maxik na veceri slavky po francouzsku :grinning: :grinning:
17. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
ne, má krůtí kapsičku :slight_smile:
auto jsme měli půjčená 21dní, toť nárok od pojišťovny, pak týden od kamaráda, co byl na dovče a o víkendu od kamarádky :wink:
a naše máprý pořád něco neopraveného, serou na to zmetci
17. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
teda to je desne dlouho uz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak odpol.byl tata venku s malým,byla tam zima fuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
syl to je hnus s tím autem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
apo taky něco chytáme na Velikonoce :dizzy_face:
17. bře 2009 v 19:17  • Odpověz
dobre ranko ted sme vstali az :grinning: venku je jak na jaro sviti slunicko hned je lepsi nalada snad nebude snezit jak je predpoved :stuck_out_tongue_closed_eyes: pujdem na nakup a zajdem si na obed do hospy :sunglasses: a budeme se valet jak jinak manza je doma dneska a zitra tak si to uzijem
18. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
Ahoj teda apo já závidím :grinning: Malý zase vstával o půl šesté :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku je fakt skvěle,prádlo se mi suší venku,tak snad to sluníčko vydrží :grinning: Odpol.jdeme ven,musím vylítat plno věcí :unamused:
18. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj ja cekam na manzu az dovali z mesta a pujdeme na obed bo uz mam hlad jak hrom dala sem si zatim salat s dresingem a moc me to neuspokojilo :grinning: sviticko sluni ,ale desne fouka..vidis to mi pripomelo abych objednala susak na pradlo.jak sme zateplili uz se neda pridelat do toho sadrose ten starej a musime dat do ramu oken cosi co stoji pres 3tacy dobre co?kdyby nam to rekli driv mohli si vseci navrtat diry dopredu..ted uz to nejde
18. bře 2009 v 11:36  • Odpověz
Nemáte balkón?Já mám taky sušák na balkóně,ale chtěla jsem přidělat sušák na zábrádlí.No to by mi ho tam musel být někdo schopný dát :angry:
18. bře 2009 v 11:45  • Odpověz
nemame balkon :sunglasses:
18. bře 2009 v 11:49  • Odpověz
Tak to je blbé.Potom teda nechápu proč vám to neudělali i se sušákama :astonished: :angry: A ještě máte plastové okna tak to nevím jak to půjde :confounded:
18. bře 2009 v 11:51  • Odpověz
tak blbe to az tak neni kolik lidi nema balkon ,ale hodil by se to je fakt zato mame nadhernej velkej byt,nicmene predseda si to vyvrtal a nam nikomu nic nerekl sobec..ted musime delat toto

http://www.euro-susaky.cz/stranka-proc-si-poridit-okenni-susak-na-pradlo-1
18. bře 2009 v 11:54  • Odpověz
No to je teda pěkný zmetek.Ten sušák vypadá dobře.Není nad to,když se prádlo suší venku :dizzy_face:
18. bře 2009 v 11:57  • Odpověz
no presne ja uz bych susila az bych brecela sakra pac hrozne rada peru a v byte to neni ono ikdyz je to hned suche
18. bře 2009 v 11:59  • Odpověz
Jj já se vždyky těším na jaro :grinning: Tomu se nic nevyrovná.Musím toho využít dokud nezačne zase sněžit :angry: :rolling_eyes:
18. bře 2009 ve 12:05  • Odpověz
ty jo ja uz myslela,ze nastava jaro a Karlos vcera rikal,ze ma dnes snezit a budime se rano a sviti nam slunko do oci mame loznici na vychod :grinning: ,ale uz se pomalu zatahuje
18. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jj má být ještě dost hnusně.To je nejhorší sluníčko člověka naláká a pak buch a sníh :angry: No než půjdu ven prádlo dám dovnitř ať ho nemám zasněžené :grinning:
18. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz
co mate dneska na obed?
18. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz
Měli jsme čočku na husto já ji teda moc nemusím,ale malý ji má rád :wink: Co máte vy?A nedělej mi chutě jo :grinning:
18. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
jdeme na italskou polevku a cmindu po kaplicku takze nic uzasneho :grinning: ale vecer sem koupila kraba a uvarime ho a nevim s cim a jak asi jen zeleninu dusenou k tomu :grinning:
18. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
hoj z práce, vidím to do 6 nejmíň :cry:
18. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz
by ses radsi valela na pelechu s maxikem co? :grinning: :grinning: :grinning:
18. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
Tak kraba jsem ještě neměla,ani nevím jak se dělá :confused:
syl snad to rychle uteče.Určitě máš plno práce :slight_smile:
18. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz
apí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se válí babí :grinning:
letím, fakt nestíhám
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.