• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Než založím novou diskuzi

(Zamčená)
19. listopadu 2009 
vies, niektore beru nimi otvorenu temu ako ich "majetok" a preto akykolvek pokus pomoct im beru ako snahu zavriet im "ich" temu :wink:
ja si myslim, ze ak das link na temu, kde uz nieco rovnake alebo podobne bolo napisane, je to pomoc a nie snaha o zrusenie temy
2. čer 2008 v 18:29  • Odpověz
no ona to brala ze nie som ochotna jej pomoct, ze tam radsej nahadzem tisic linkov...

a prave to bola tema, ktora sa tu preberala naozaj velakrat a.... o chvilu ste jej to ajtak zamkli :slight_smile: a musela pokracovat v tej uz otvorenej teme, ktoru som jej aj ja odporucila... a nedala si to vysvetlit a nedala..... :confounded:
2. čer 2008 v 18:34  • Odpověz
kasli na nu :wink:
2. čer 2008 v 18:43  • Odpověz
emjee verim, ze to musi byt niekedy zaujimave citanie, co Vam chodi do IP :sunglasses:
2. čer 2008 v 19:21  • Odpověz
nedalo by sa zjednodušiť hladanie keby sme mohli kliknúť na základnú tabulku na názov témy a zoradilo by to témy podla abecedy alebo podla nicku? aj to by pomohlo v rýchlejšom hladaní :wink: to je len môj názor
16. čer 2008 ve 23:01  • Odpověz
neviem nájsť nikde nič o čističkách vzduchu...nechcem zakladať novú tému,kým si nie som istá,že tu už nie je...pomôžte.dík
17. čer 2008 ve 13:32  • Odpověz
17. čer 2008 v 15:50  • Odpověz
Ďakujem.
17. čer 2008 v 17:18  • Odpověz
ako mam poslat link?
17. čer 2008 v 17:25  • Odpověz
co nevies? skopcit alebo ci ho poslat IPckou alebo emailom?
skopcis tak ze si najdes to co chces poslat a oznacis si tu adresu ( das CTRL C) a potom sa prekliknes bud do IP posty alebo do emailov a tam das ( CTRL V) a ten link tam skopcis :wink:
17. čer 2008 v 19:35  • Odpověz
aha dakujem :grinning:
18. čer 2008 v 17:52  • Odpověz
Zdá se mi divné, že některé založí diskuzi, která už na koňovi je, dostanou i odkazy na již založené diskuze stejného tématu a přitom vesele pokračují v psaní.
5. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz
lukin, žeee a ešte sa na Teba niektoré aj urazia :sweat_smile:
5. srp 2008 v 17:20  • Odpověz
jo, tohle se tu často opakuje... každá kravina se omílá 8x :sweat_smile:
6. srp 2008 v 11:03  • Odpověz
schneku, gratulace :slight_smile:
6. srp 2008 v 11:06  • Odpověz
To snad není pravda, jak jsou některé koníkovky blbé. Založí téma, které tu je už xkrát a vůbec je to nezajímá. Ještě řekne, že to téma už bylo dávno a že chce aktuální info. Už tak to je na koníkovi dost nepřéhledné.
monkula: Máš pravdu, už zase jedna někoho zrypala, že ji upozornila na to, že už taková téma je.
27. srp 2008 ve 12:01  • Odpověz
a co Vam mam ja povedat, kolke na mna nadavaju? :grinning:
27. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz
zuz: Já být tebou, tak jsem dávno v blázinci :grinning:
27. srp 2008 ve 14:08  • Odpověz
ja by som povedala ze by bolo celkom dobrym pravidlom,keby sa namet na otvorenie novej diskusie musel schvalit adminom....vam by to usetrilo kopec prace a mne kopec nervov,ked vidim ze niekto sa tym proste "zivi"....cim viac tem otvorim,tym budem slavnejsia a tym ma budu mat viacej radi :sweat_smile: :sweat_smile: alebo co ja uz tomu nerozumiem...
zuz no,tebe sa musi riadne ckat :grinning: :grinning: ta furt ohovarame :grinning:
27. srp 2008 ve 14:10  • Odpověz
bubba, dik za napad poslala som ho vyssie :grinning:
27. srp 2008 ve 14:47  • Odpověz
jeeeeeeeej aspon k niecomu som tu bola osozna :grinning: :grinning: sa tesim
27. srp 2008 v 19:56  • Odpověz
No nevim, je jistý, že tu vždycky je aspoň jeden admin online? Protože můžu vymyslet opravdu aktuální téma a kdyby tu nikdo z adminů nebyl, tak je mi celej koník na dvě věci, protože si to nikdo nepřečte a tudíž nepomůže :frowning2:
27. srp 2008 ve 20:11  • Odpověz
:grinning: mna napadlo nieco podobne elitera, akurat z pohladu admina :grinning:
27. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz
emjee, tj. "to by byl klid"? :grinning:
27. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz
ne ne, uzivatelky by vyslapali ine chodnicky, ktore by sa z pohladu admina tazko zametali :stuck_out_tongue_closed_eyes: takto len presmerujem temu a duplu zavriem a neskor zmazem
27. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz
preco?ved zaujemkina si kludne moze pockat na odpoved aj den nic sa jej nestane.a veci kriticke sa maju riesit u lekara alebo pediatra a nie na MK.no ale ved to je jedno.ak sa bude napad pacit nasmu "bozstvu" :grinning: tak si ho uz dopracuju detailnejsie :grinning: ak nie,tak zametame zametame :grinning: dalej
27. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz
bubba :grinning: :grinning: :grinning: vtip roka :grinning: :grinning: :grinning: zaujemkyna si kludne moze pockat na odpoved aj den :grinning: :grinning: :grinning: ty si na koniku prvy krat? nepoznas tie rychlo-potrebujem-odpoved-a-nemam-cas-hladat? otvoria aj 4 rovnake temy v roznych sekciach, lebo nemaju cas ani len cakat, kym im niekto odpise v tej jednej
27. srp 2008 ve 21:13  • Odpověz
emjee: Taky jsem se zasmála bubbě, že by mohly den počkat :grinning:
Ale ty neustále se opakující diskuze jsou fakt opruz. Např. Jídelníček 9 měsíčního mimča, Co by mělo jíst osmi měsíční dítě?, Co dáváte 7 měsíčnímu mimču? ..... :sweat_smile: Takhle by mohly zakládat 6,7,8,9,10,11,12,13 .... měsíční jídelníčky :grinning: :angry:
27. srp 2008 ve 21:32  • Odpověz
lukin, nie iba jedalnicky ale aj spanok, hranie, kakanie a plac :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 ve 21:39  • Odpověz
a nedajboze ich presmerujes do terminov :grinning: to je na novu temu o zlom adminovi :grinning:
27. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.