• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Než založím novou diskuzi

(Zamčená)
19. listopadu 2009 
zuz: Jo, jo. Fakt hrůza :grinning:
27. srp 2008 ve 21:41  • Odpověz
emjee: Taky jsem si všimla :grinning: Jej, já bych s nima zatočila :grinning:
27. srp 2008 ve 21:43  • Odpověz
Nebo diskuze: Let s ročním dítětem na Mallorcu, Let s ročním dítětem do Řecka, atd. :grinning: :angry:
27. srp 2008 ve 21:56  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: no prepacte sa ospravedlnujem,tieto temy by fakt nemali na seba nechat cakat :grinning:
27. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz
bubba: tak vidíš :grinning:
28. srp 2008 v 06:57  • Odpověz
no tak ste mi pokazili radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja som myslela,ze aka som sikovna :grinning: :grinning: a zatial mi elitera pripravila vo svojom pase vyznanie :grinning:
28. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz
Bubba, sebekritika je pěkná věc :grinning: Je fakt, že to bylo adresovaný některým uživatelkám, ale tys mezi nimi nebyla :wink:
28. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz
skoda :frowning2: ja nebudem nikdy slavna :grinning:
28. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz
ahojte adminky,

mohli by ste zavrieť témy pri dojčení - Odmietanie prsníka, Dcérka odmieta prsník. - resp. ich presunúť do témy Hnevanie sa pri kojení, ale možno aj Non stop na prsníku .... lebo väčšina problémov je aj tak v zmysle mám málo mliečka - t.j. Laktačná kríza. A prečo sú na českom koníkovi niektoré témy, ktoré sa na slovenskom neobjavia a naopak? To je potom ešte viac zdvojených tém, už mi to prerastá cez hlavu, kde som o čom písala a musím sa opakovať, ďakujem
31. srp 2008 v 00:24  • Odpověz
Annag,

pretoze ak zakladatelka temy pri jej zakladani neodfajkne, ze chce zverejnit temu aj na cz/sk verzii, tak sa tema jednoducho v cz/sk verzii neobjavi....

Pre mna osobne je tato moznost zbytocna, nakolko sa velakrat stane, ze zakladatelky tuto moznost vyuziju aj vtedy, kedy je to uplne zbytocne a odpovede ceskych/slovenskych uzivateliek im vobec nepomozu (napr. dlzka materskej, vypocet materskej, vyska materskej, ake urady navstivit a podobne).... a kedze navstevujem len sk verziu (nemam dovod ani potrebu sa realizovat v oboch verziach), tak ani nemam pocit zdvojenych tem v este vacsom rozsahu...

P. S. Odmietanie prsnika, nonstop na prsniku a laktacna kriza nemusia mat vobec ziadnu suvislost, takze nemyslim, ze by presun bol riesenim....
31. srp 2008 v 01:50  • Odpověz
ok, dakujem za vysvetlenie :slight_smile:
31. srp 2008 v 10:43  • Odpověz
ahojte...nenašla som nič o umývačkách riadu...pomôžte prosím, asi zle hľadám.
26. říj 2008 v 16:26  • Odpověz
sestri, v prvom rade, temy spojene s byvanim a zariadovanim musis hladat na www.modrastrecha.sk
http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThreadID=42345
:wink:
26. říj 2008 v 17:05  • Odpověz
ďakujem...
26. říj 2008 v 19:59  • Odpověz
prosim vas, nezakladajte v casti Spolocny termin nove temy, pokial este neviete, ci ste alebo nie ste tehotne! takto zalozene temy totiz vzdy skoncia tak, ze sa popise mnoho stran este predtym, nez sa tam vobec objavi prva tehulka.

odteraz budeme takto zalozene temy zamykat a odomkneme ich, az ked sa u adminov prihlasi nejaka uzivatelka s aspon 4tt v pase!

na diskusiu o snazeni sluzia temy v casti Snazilky, su tam uz temy snad na kazdy mesiac alebo aspon rocne obdobie, tak prosim, prispievajte tam :wink:
7. bře 2009 ve 20:03  • Odpověz
a co je na tom take zle,ked je tu niekolko prispevkov na jednu temu???Preboha ved sa neda citat celu diskusiu,a odpovedi,kt. mna ani nezaujimaju....kym sa dostanem k svojej odpovedi.Ja mam problem,tak zalozim novu diskusiu a tam mi odpisu odpovede na moju otazku.
9. bře 2009 v 18:23  • Odpověz
lubec, ak napíšeš, do starej témy svoju otázku, odpovedia Ti, nemusíš kvôli tomu čítať celú diskusiu...
9. bře 2009 v 18:25  • Odpověz
Nikdo po tobě nechce aby si studovala celou diskuzi, stačí když vložíš do té stávající nový příspěvěk a vyjde tě to úplně nastejno, protože se zobrazí nahoře - stejně jako nově založená diskuze. Jen použít vyhledávač a směle do toho :wink:
9. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
krista, som ta predbehla :grinning:
9. bře 2009 v 18:27  • Odpověz
Všimla jsem si :slight_smile:
9. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
9. bře 2009 v 18:31  • Odpověz
sak ano,ja zadam svoju otazku,oni odpovedia,medzitym odpovedaju aj na otazky inych mamiciek,a niekedy od mojej otazky uplynu aj 3 a viac stran,tak musim citat aj tie 3 strany,ci nahodou este niekto neodpovedal neskor.
10. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz
lubec ale to uz je len o lenivosti :slight_smile: Ja si myslim, ze ak mas problem, otazku, na ktoru chces odpoved, tak si najdes dve minutky na to, aby si si v rychlosti preletela tri stranky a zistila, ci ti niekto neodpovedal :slight_smile:
10. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz
lubec sak ked sa niekde opytas tak tam napis...prosim odpovedajte mi cez ip nemam cas sem chodit pravidelne alebo co..chapes je to easy pokial sama chces
10. bře 2009 v 15:44  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
25. čer 2009 v 19:31 • nikeee20
Poprosim vas, ked zakladate novu diskusiu, zamyslite sa trochu nad jej nazvom.
Nazvy typu

Chcem vedietvas nazor
Problemy
Ako dalej
Poradte prosím ako ďalej
Poraďte mi
Vas nazor

nehovoria vobec nic o tom, s cim potrebujete poradit. navyse je aj odrazom vasej neznalosti a(lebo) ignoracie pravidiel... :pensive:

4. Ak vytváraš tému daj si trošku námahy s jej názvom aby vystihoval o čom daná téma je. Nehanbi sa využiť viac ako dve slová pre názov témy. Názvy typu "Pomôžte mi!","Ako ďalej?" a podobne nikomu nič nevravia.
http://www.modrykonik.sk/forum/rules.php
25. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
Opat pripominam - ked zakladate novu diskusiu, zamyslite sa aj nad jej nazvom...!
Je totiz mozne, ze diskusie s nic nehovoriacimi nazvami zacneme v dohladnej dobe rychlejsie mazat nez ostatne diskusie... :wink:
13. říj 2009 v 09:28  • Odpověz
Opat obnovujem tuto temu a chcem vas poprosit o zamyslenie nad nazvom temy, ktoru zakladate. Temy Prosim pomoc, Poradte mi, atd. nic nevystihuju .

4. Ak vytváraš tému daj si trošku námahy s jej názvom aby vystihoval o čom daná téma je. Nehanbi sa využiť viac ako dve slová pre názov témy. Názvy typu "Pomôžte mi!","Ako ďalej?" a podobne nikomu nič nevravia.
http://www.modrykonik.sk/forum/rules.php
19. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.