• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nezodpovědnost či blbost?

(Zamčená)
23. října 2008 
nebo když někdo nejde přímo po přechodu, ale šikmo, tím si tu cestu ještě prodlouží a my musíme čekat ještě dýl, nebo když jde ,,stádo,, lidí z autobusu a jdou, pomalu, jde jich tam desítka a další a další vycházejí zpoza autobusu :rolling_eyes: Já když vidim, že nějaký řídiš pustil třeba na Václaváku lidi a pořád chodí další a další, tak se zastavim a nejdu, aby taky někdy mohl odjet. Nestalo se mi že bych čekala na přechodu dlouho, vždycky se najde někdo, kdo pustí a že to není hned první auto? No a! Nohy mi neupadnou.
22. říj 2008 v 18:03  • Odpověz
tak na Vaclavaku to je super, treba tam jak se odbocuje k nadrazi, tam je to vzdy super.... :grinning:
22. říj 2008 v 18:05  • Odpověz
kristi: Nesouhlasím s tebou, že důchodce těžko poběží :grinning: Jak jsem jezdila na střední vlakem do Českého Těšína, tak první vyletěli právě důchodce a nezáleželo na tom, že ve vlaku strašně nadávali, že si nemají kam sednou a tak. Měli většinou hůlky, ale ze schodů a do schodů v podchodě běželi jak o závod, aby se dostali co nejdříve na trh. Fakt, měla jsem cca 17 let a nestíhala jsem jim!!!!! Ještě do každého, kdo jim zavázel v cestě, žďuchli, aby byli první.

A co se týče nezodpovědnosti matek. Setkala jsem se s mnoha nezodpovědnými matkami. Jak už v obchodě, kdy nechají lítat děcko, tak právě i na cestě. Nejvíce nesnáším, jak vystrčí kočárek na přechod. Ještě nejlíp, jak je před přechodem nějaké auto a ony nevidí, jestli co jede, tak kočárek vystrčí před sebe místo toho, aby se šly podívat před kočárek, zda něco nejede.
22. říj 2008 v 18:16  • Odpověz
lukin: ok....je mi jasny, ze casto jsou duchodci jen simulanti o holi a behaj jak za mlada :grinning:
22. říj 2008 v 18:18  • Odpověz
Však já jsem psala, že toto chápu, ale třeba 16-ti letý puberťáci, když tak jdou, tak bych zabíjela :confused:
22. říj 2008 v 18:27  • Odpověz
Tak kristi, nevim jak je to možný, ale nám se zatim nestalo, že by nám před autem přecházel starší člověk když se tak zamyslim :sweat_smile: , divnýk ale je to tak. ne žebychom je nepouštěli, ale moc jich tu asi není :sweat_smile: Je přeci jasný, že od starýho člověka nebudu čekat, že to přeběhne, nebo člověka s holema, nebo zlámanou nohou. To je jasný. Ale zdravý člověk by krok zrychlit mohl. Co se týče přecházení s dítětem, tak malé dítě jako je Dominik většinou rodiče vezmou do ruky, ne? Později už to dítě tu ulici taky umí přeběhnout. A když ho mám na ruce, tak samozřejmě neběžím (já jen poboběhnu vždycky s kočárem nebo sama) Rozhodně budu Dominika učit, aby ze silnice zmizel co nejrychleji. Pro jeho bezpečí. Mě osobně by nedělalo dobře přecházet přes ulici před autem s Dominikem za ruku, protože chodí jak hlemejž zrovna v situacích kdy se to nehodí, nebo se rozhodně že zrovna chce změnit směr a když mu to nedovolim, tak je schopnej sebou mrsknout na zem :sweat_smile: . Takže já ho beru na ruku.
22. říj 2008 v 18:45  • Odpověz
mě se stalo, že sem přecházela s kočárem na zelenou a vedle mě šel dědek a normálně se zastavil před přechodem a začal mávat na to auto ať jede :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já sem ovšem jukla na řidiče a ten pochopil, že já mu teda přednost nedám :grinning:
22. říj 2008 v 18:49  • Odpověz
A největší prasárna je když vás pustí auto v jednom pruhu a ve druhým ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
22. říj 2008 v 19:14  • Odpověz
Nebo když tě chtějí popohnat tak tůrujou motor a popojíždějí jakoby na tebe...to bych vraždila :angry:

Ale co se rozčiluju,stejně mně většinou nepouští :sweat_smile:
22. říj 2008 v 19:15  • Odpověz
A jednou když jsem byla už v 9.měsíci,tak se nasrala cyklistka a pustila mně ona a významně se podívala na ty projíždějící řidiče :grinning:
22. říj 2008 v 19:16  • Odpověz
Mě se jednou stalo že mě na přechodu pustilo auto tak sem mu kývla že děkuji a vyšla sem a uprostřed přechodu mě málem srazilo policejní auto které ho objelo(podotýkám že nehoukali,neblikali) a potom sem je potkala na městě jak se koukaj po parkovacích lístcích což by jim za těch 5 vteřin co by zastavili a nechali mě přejít neuteklo že?
22. říj 2008 v 19:19  • Odpověz
aguaverde :astonished: to je síla
22. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz
nikka.vo :Tak tohle mě taky štve, ale jednou (letos v létě) se mě stala fakt perlička. Jela jsem pro manžela do práce , byla kousíček od přechodu a v tu chvilku si to na přechod zahla mamina s asi pětiletým dítětem. Dupla jsem na brzdy div jsem nevylítla předním sklem i s pásama,hodila volantem do protisměru, málem jsem šokem umřela,ale naštěstí bezpečně dobrzdila. No ale z toho bych se i oklepala, řekla si něco o kačeně,která se neumí rozhlédnout a vleze přímo před auto atd.,ale hlavně, že to dobře dopadlo. Ale šeredně jsem se mejlila - ona maminka přilítla k mému autu, za ruku vlekla chlapce a řvala - ty pí.o, mohla jsi mě zabít dítě, co taková kr.va jako ty děla za volantem? No krev mě vlítla do hlavy a taky jsem se do ní obula, že jako chodec nemá bsolutní přednost, že auto nikdy nedokáže zastavit na fleku a že prostě nemůže bezhlavě vlézt do silnice, že si to dítě málem zabila sama.. V tu chvíli se mě začala dobejvat do auta se slovy - ty pí.o, já tě z toho auta vytáhnu atd. No chytla docela slušnej záchvat a nevím jak by to dopadlo, kdyby nezasáhl nějaký pán co šel zrovna kolem a všechno to slyšel. Chytnul paní a odvlekl ji na chodník a taky ji dost zhurta řekl, že blbá je tu jen ona a ať se radši i s dítětem rychle vydá pryč a kouká se uklidnit nebo z ní bude mít vlastní dítě šok!No ještě tam chvilku něco vyprskovala, ale já radši rychle hupsla do auta a ujížděla pryč. Ještě dlouho potom mě z toho zážitku bylo zle... Tak tomuhle já říkám korunovaná blbost!
22. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
konja:ty vo.e :sweat_smile:
23. říj 2008 v 07:04  • Odpověz
konja, to je husty....

nikko, ja malou na ruku neberu. Proste to prejdeme, za ruku chodi celkem svizne a ja se z aut fakt nehodlam podelat.
23. říj 2008 v 07:57  • Odpověz
konja už stačí len to, že predvlastným dietatom ti nadávala pí..
23. říj 2008 v 08:08  • Odpověz
ahojky holky,tak i ja znam spousty pripadu a nekdy fakt otresne,co lidi s detma delaji
a kapitola pro sebe jsou panove,kteri jsou snad bohove,mi prijde
mam dva osobni pripady,jak jsou stupidni :rolling_eyes:
1)na jare-byla jsem uz pekne tehu, nam vyklizeli silnici a parkoviste pred domem, cela ulice uz byla prazdna a prijizdela odtahovka nakladat ty,co neposlechli-ja sla k doktorovi,takze jsem to mela vypocitane.jdu k auto a prijizdi taxi-majitel,dat si synka do skoly-je primo pred nasim vchodem. v cele prazdne ulici zaparkuje hned vedle me,ackoliv me vidi k autu jit-tak se vedle nej protahnu a startuju, ze chci vyjet.on vypustil synka ze sedacky-asi ty tri roky a nechal ho tam behat a kouka se,jak odtahovka naklada-desna podivana-takze ja cucim do zrcatek,kluka nevidim nikde-mame sharana-takze za kufr fakt maly dite se schova, a chci couvat,davam si fakt majzla,jedu nejedu-tatinek se konecne probral a hledal kluka-pochopitelne uz byl za mojim autem, ja pozorovala i jeho a jak tam utikal.tak stojim,proste jsem nemohla ohrozit nikoho,ale hned na me rval a ukazoval mi,ze mam zrcatka-debiiiiiil. mel si kluka drzet!!!!!!!!!! to hlavne ale neee,hned za to muzu ja,jak jinak! pak me stvalo,ze jsem se v tehu nechtela rozcilovat a odjela jsem, ted bych stahla zrcatko a rekla bych mu par svych uprimnych slov-ne prilis slusnych!!!! fakt blbec, jak rikam,odtahovka ho zajimala vic,nez dite,ale nadavat umi hned!!! :angry:

2)a druha parada se mi stala s kocarkem,ja jsem ta,co stoji a fakt nevleze na prechod,dokud nestoji obe auta-vim,ze obcas zdrzuju,ale uz se mi i stalo,ze jeden fakt stal a druhy se podival a projel,ze nas malem smetl,takze uz nikdy nejdu....
no ale jela jsem na svetelne krizovatce s mamkou-a vezla, meli jsme zeleneou-ale ta sviti asi sekundu,jen jako povel jdi a nez udelat krok,tak je zase cervena-mistni specialitka,vsichnki to tu zname....a na tento prechod maji ve stejnou dobu zelenou auta,co odbocuji vlevo, uz tu bylo plno srazenych chodcu,takze ja tam mam fakt vlevo hled a uplne ta auta ocima zastavuju,kdyby nahodou....no a s mamkou ano, jel namachorvanec s dodavkou a chtel to pres nas svihnout, zarvala jsem na mamku,strhla ji kocar,magor dobrzdil-chtel nas asi vzit obloukem pres prechod,kde jsme jeste nesli-nechapu!!!, a ja hned zacala sproste rvat-male bylo sotva 5tydnu,hormony mi dost pomohly :unamused: ,ze je to c....ze ho zabiju.....a co on??? ukazoval chytre na semafor,ze mame cervenou!! mel uz pravdu,ale ani bezec to tam proste na zelenou nezvladne a oni ve svem smeru proto maji blikajici upozorneni na chodce-ale co,chlap ma prece prednost a pravdu,neeee :angry:
chtelo se mi jeste pul hodiny brecet,stale jsem videla to auto v kocarku :rolling_eyes:

a mohla bych pokracovat dal...bohuzel
a taky ridim, a taky nesnasim chodce,kteri jdou k prechodu a proste hned prechazeji a ridici poradte si,ano mame volant a brzdy,ale taky mame potrebu alespon nekolika sekund na to zabrzdeni,nejde to jako blesk,coz mnozi fkat nechapou :confounded:

a jeste k pousteni kocarku,je fakt,ze jsem rada,kdyz me pusti,ale nekdy me pousti jeste ani nejsem u prechodu a pak se zlobi,ze stejne zastavim a podivam se do protismeru-nebo prave jestli i ten za nim vi,proc zastavuje,aby me nesmetl...nechci nikoho nastvat,ale ten za nim nemusi byt tak slusny-jak se tu uz psalo a i u nas jsem videla,jak ten druhy toho prvniho objede a pak cuci.....

proste lidem fakt chybi velmi casto pri rizeni uvazovani a rozum :frowning2:
23. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
Pavly,..............s těmi semafory je to v Pardubkách stejný,...............nejhorší snad dopoledne(mám dojem,že je to seřízené podle hustoty dopravy). :confounded:
Takže pokud to jde,dávám přednost podchodům.A když to nejde,musím fak klusat. :grinning:
Zatím jsem mladá,ale až budu stará o holi,tak snad ani nevystrčím paty z domu. :sweat_smile:
Vlastně jsem Vám chtěla napsat úplně něco jiného. :zipper_mouth:
Máme tu 2 velká sídliště.Včera jsem byla s kamarádkou na to větším.Zašli jsme tam na děts.hřiště,které bylo u hl.silnice mezi 2. desetipatráky.Běhalo tam asi 15 dětí(ve věku cca od 2. do 10.let),rodič ani jeden.............já s kamarádkou v šoku,protože jsme asi přehnaně úzkostlivé matky,které dělají svým dětem záchranu na skluzavkách,houpačkách,hlídáme,aby neskončily někomu pod koly apd. :frowning2:
Najednou asi z 8.patra vykoula něčí maminka,zařvala:"Veřeře........!"
Neřeknu,ás mamka taky vypustila na zahradu a organizovala nás z okna,ale tohle bylo fakt drsný. :sweat_smile:
23. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
autor
já vždycky stojím s obráceným kočárkem - jako že je za mnou - když jsem u přechodu. kolikrát ty lidi najedou i na chodník. no a od té doby, co je víc a víc případů, že řidič srazil matku s kočárkem i na přechodu jsem nějak podvědomě opatrnější a fakt se rozhlížím furt dokola,jestli náhodou nejede nějaké auto.
my s manželem jsme docela příkladní řidiči, snažíme se skoro vždycky pustit, ale např. můj otec pustí málokdy. vždycky mu taktně připomenu, že ti lidi byli na přechodě, že by stihl zastavit úplně v pohodě a on jen na to odpoví, že chodci si myslí, že když je vlezou pod auto na přechodě, že si myslí, že je to bude asi méně bolet... :unamused: na jedné straně má pravdu, že lidi si na přechodech dělají co chtějí, ale kdyby byl takový každý řidič... :frowning2:
23. říj 2008 v 10:08  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.