• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nízké HCG.

(Zamčená)
23. dubna 2011 
holky založila jsem diskuzi,abych vám mohla odpovědět..dávali mi blastocystu,morulku a třetí embryo nevím,to jsme dávali narychlo,nečekaně,tak nám to neřekli.hcg jsem měla 7.den 7,6 a 10. 31,1 a dle jedné lékařky je to málo:((
14. dub 2011 v 19:08  • Odpověz
@kalop ahojky no ja si myslim ze to zas tak malo neni, hcg u kazde roste jinym tempem a vetsinou ani nikdo nevi kolik ma, kdyz jsi testovala dost brzy, po ketiku se doporucuje testovat az ten 12.-14.den, no ale myslim si, ze kdyz se ti druha carka ukazala uz tak brzy (7,den) tak je to dobre znameni :wink: ja to tedy tak mela i kdyz ne po Ketu, tam se mi jednou povedlo biochemicke a to jsem mela hcg 19 13.den po zavedenni 5dennich embryjek no a za dva dny prisla mrcha :unamused: takze dej si ted zase dva dny pauzu a pak zkus testik :dizzy_face: ono se to dobre rika ale spatne dela,ze? :wink:
14. dub 2011 v 19:20  • Odpověz
autor
@saminka no právě,hůře se to dělá...já dělala i dnes odpo test,mám v albu a čárka je krásně vidět,tak jsem měla velkou naději,ale pani dr.mě dost zpražila:(,děkuju ti
14. dub 2011 v 19:23  • Odpověz
@kalop no tak si myslim, ze by te pani doktorka nemela jeste tak prazit a strasit, vsak je to teprve ranne tehotenstvi a vse roste pomalu....carka vypada krasne :wink: ja jsem taky testovaci maniacka tak se ti vubec nedivim :wink: a kdy ti rekli v CARu abys prisla na krev nebo testovala?
14. dub 2011 v 19:27  • Odpověz
autor
@saminka no test dle caru mám dělat 21.4....bolelo tě taky břicho jako na ms?
14. dub 2011 v 19:33  • Odpověz
@kalop jo celou dobu az jsem si myslela ze fakt ms dorazi, tak se nestrachuj, je to fakt caste a normalni :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:46  • Odpověz
autor
@saminka moc díky,mám vážně strach,jako každá čekatelka:/
14. dub 2011 v 19:48  • Odpověz
@kalop ahojky, něvěš ještě hlavu, byl tam vzrůst a celkem by odpovídal. Já mám ted asi biochemické těhu, slabě pozitivní testy a hcg 17 opakovaně, takže mě asi čeká vyvolávačka :frowning2:
14. dub 2011 v 19:53  • Odpověz
autor
@petrushka32 a kolikátý den jsi po transferu? a jak dlouho ti sledují krev?
14. dub 2011 v 19:55  • Odpověz
@kalop nejsem po transferu, otěhu jsem přirozeně,akorát ne moc dobře no :unamused: takže v pondělí se rozhodne :unamused: co nadělám život jde dál..ale tobě přeju aby to vyšlo, vypadá to nadějně vždycky když to roste,hlavně, že to rostě! :wink:
14. dub 2011 v 19:59  • Odpověz
autor
@petrushka32 tak třeba to neni ještě ztraceno a krev ti klesla? nebo jsi byla jednou?
14. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz
@kalop ne třikrát, z toho dvě hodnoty stejné a hcg nikdy nestagnuje, víš..teda nestagnuje u prosperujícího těhu a třetí odběr zatím nevím jak dopadl..
14. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz
autor
@petrushka32 tak dej pak vědět jak se vede:slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz
já myslím, že je hlavní, že to stoupá.. u každého je to jinak.. přeju ať to dobře dopadne.. :wink: Hlavně jestli nevíš kdy přesně jsi otěhotněla, jsou takové závěry celkem k ničemu.. A ani doktorka takhle brzo nedokáže určit, zda je těhu prosperující, takže bych počkala, nic jiného ti ani nezbývá, mě to připadá že oni jsou s tím vždycky moc brzo hotoví..
14. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz
@kalop no naděje si nedělám, je to,ale šílené a nikomu bych to nepřála.Tobě at se prcek chytí a drží se zuby nehty :wink:
14. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz
autor
@deyana díky já právě vím den transferu a stadium embryí
14. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz
@deyana ahojky, jakou ty máš zkušenost s hcg?
14. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz
@kalop máš to posichrovaný :wink: a bude to dobrý :wink:
14. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz
autor
@petrushka32 jak to,že posichrovaný?:grinning:
14. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz
@petrushka32 první zkušenost dobrá, další už ne.. Měla jsem cca před měsícem pozitivní testík, druhý den odpo slabší čárka, tak jsem tomu nepřikládala moc význam, třetí den ráno ještě slabší čárka, bolesti, krvácení a v nemocnici mi vzali krev a hcg 5, takže bohužel to nedopadlo. Co mám tady načtené ze zkušeností holek, nevzdávat to, hlavně když čárka sílí a hcg stoupá. Stalo se nesčetněkrát, že lékaři někoho posílali na vyčištění a po odmítnutí se za pár měsíců narodilo zdravé mimi..
14. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz
@kalop jako, že už od toho začátku vpravení, ted to jen pohlídat :wink:

@deyana no já taky právě pozit. testík,ale nesílí vůbec, hcg neroste, tak si myslím, že je to jasné.tady už si nic nevysním :unamused:
14. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz
@petrushka32 Tak ono to může snad vyskočit obden, nebo jak jsem to četla.. třeba to bude dobré, bohužel teď nejde dělat nic jinýho než jen čekat.. tak tfuj tfuj ať to začne stoupat :slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz
@deyana jenomže to obden nestouplo víš,zamlklo to...i to se stává, důležité je jít dál no :unamused:
14. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz
@petrushka32 No tak to ti spíš leda tak popřát, aby jsi nemusela na čištění a tělo si "pomohlo" samo, a hodně sil do dalšího snažení :wink:
15. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz
@kalop ahojky tak jak to s tebou vypada? byla jsi na dalsim krevnim testu??? doufam ze mas jen pozitivni zpravicky a hcg ti krasne roste :wink:
21. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz
autor
@saminka jj byla jsem dnes a hcg je už jen 31 :frowning2: ..snad se vyčistím sama
21. dub 2011 v 16:55  • Odpověz
@kalop tak to je mi moc lito, myslim, ze to u tebe prave bylo to biochemicke a menzesem se vycistis, taky se mi to stalo :frowning2: ale nevzdavej to a az se budes citit lip,pust se do dalsiho boje :dizzy_face:
21. dub 2011 v 17:43  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.