• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
ahoojky..já většinou chodím pozdě spát páč malá nějak nespí od večera až do rána v kuse..takže jestli jste na tom nějak podobně tak klidně písněte aspoň budu mít s kým klábosit :sweat_smile: :sweat_smile: ..
11. bře 2008 ve 23:34  • Odpověz
ja nespim tak do pulnoci :dizzy_face:
12. bře 2008 v 08:00  • Odpověz
autor
ahojky..já jak kdy sou noci kdy třeba usne kolem deváté a pak se budí jen na jídlo ale vždycky usne....tak když budeš chtít tak klido dojdi splknout když nebudeš moct spát :grinning: ..měj se a pěkný den
12. bře 2008 v 08:50  • Odpověz
jasne ja nemuzu spat zase ,ze mam problemy ,mala spinka celou noc jak miminko :grinning:
12. bře 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
aponchie..ahojky..tak mě holky ty straší taky už v pohodě spí od sedmi osmi až do rána,ale to naše půlroční pískle je prostě noční raubíř :sweat_smile: ,,ale tak ono se to časem spraví holky taky jako malý byly vzhůru a ted spí jak dřeva :slight_smile: ..jinak ses dneska měla?

zdravím všechny noční mamčule dneska :wink: :grinning:
12. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz
zdarky :slight_smile: , aspoň někdo tu ještě nespí :wink:
12. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz
autor
nj u mě klasika poslední dobou :sweat_smile: malá zase ještě opět nespí si zdřímla po šestí h. na chvilku a ted má ještě pořád dost energie na rozdávání...jak ses měla dneska..nejde ti usnout?
12. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz
Marta mi taky nespi, lezi na dece bez pleny a lebedi si
12. bře 2008 ve 23:00  • Odpověz
njn, manžel už chrápe, a já bych se akorát převalovala v posteli, děti mě zatím ještě nezlobí, a místo abych spala, dokud můžu, tak to prostě nějak nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ono je to tím, že jsem doma, kdybych chodila do práce, tak je to taky oněčem jiném...
12. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz
to ja jsme vecer bez chlapa, starsi kluci uz spi, ja bych taky spala jen ten malej loupeznicek ne
12. bře 2008 ve 23:02  • Odpověz
ty jo, koukám, samé zasloužilé matky, smiling, jaké to je mít samé holky? Nelitujete, že aspoň jedno není kluk? :wink:
12. bře 2008 ve 23:04  • Odpověz
autor
meni ..tak říkáš unavíš se písmnekováním jo :wink:
12. bře 2008 ve 23:04  • Odpověz
včera jsme přes tři hoďky s kámoškou kecaly přes ICQ, spát jsem šla o půl jedný a stejně jsem nemohla usnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2008 ve 23:05  • Odpověz
autor
zdina ahojky tak to jsme na tom podobně :slight_smile: ..koukala jsem že má samé kluky hezké :wink:

holky mmnt jdu dělat malé mlíko
12. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz
meni, tak se priprav na to, ze ti miminko nebude v noci spvat. Casto miminka kopiruji rezim maminky
12. bře 2008 ve 23:08  • Odpověz
cau holky,ja mam den,kdyz vy mate noc a nudim se a vsichni spi,tak tohle treba bude nejaky vytrzeni:grinning:(nudim se,kdyz mala spi:grinning:)
12. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz
zdina, no jsem na to zvědavá. Dokud jsem chodila do práce, tak jsem chodila spát brzy, ale jak jsem doma, a i když vstávám relativně brzy, kolem osmé, tak v noci prostě neusnu
12. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz
ja jsem sova, takze ja radeji ponocuji a rano si rad prispim (pokud tedy muzu)
12. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz
zdina,kde zijete?
12. bře 2008 ve 23:14  • Odpověz
tipuju Nemecko podle nutely?:grinning:
autor
jsem tu :grinning: ....meni - taky to tak někdy mívám páč malá nespí tak se nějak zabavuju ..horší ale je když není s kým kecat to je pak nuda a děsně se to táhne :unamused: ..jinak v těhotenství sem toho taky moc nenaspala v noci převalonání a přes den zvracení:slight_smile:)takže nic extra no a pak už s pupkem to nešlo vůbec...
to mi říkaj všichni, že s velkým pupkem už se taky pořádně nevyspím. To už je jedno, nějak se to přežije, prostě se pomalu začínám smiřovat, že se teď pár (možná desítek) let už nevyspím :grinning:
12. bře 2008 ve 23:17  • Odpověz
autor
meni noo já chtěla třetí holčičku :grinning: ale jasný že si někdy řeknu jak by to asík vypadalo s klukem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jinak mi máme dva synovce takže mě stačí hlídat pak jsem z kluků dlouhodobě vyléčená:slight_smile:)))
12. bře 2008 ve 23:18  • Odpověz
holky prijdu jdu kojit, jinak nemecko je spravne. Ta nutela byla recese pro kolegyne z jine dizkuze
meni,ja rikala segre(rodila v patek)at si uziva spanku,dokud muze:grinning:ale ono to nekdy proste nejde,i kdyz clovek by chtel...
kristy, a ty jsi odkud? :wink:
12. bře 2008 ve 23:19  • Odpověz
joo,ona se vlastne cokolada nema davat do nejakych dvou let nebo co ,ze?:grinning:
12. bře 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
zdina v tom kopírování máš pravdu u mě to sedí i v bříšku byla v noci víc vzhůru než přes den...jasný jen utíkej..já už bohužel nekojím
smiling, já bych právě taky chtěla samé holky, i ten můj by kluka mít nemusel, zatím teda nevím, co to bude, ale za holčičku bysme byli tak vděční... Tak proto se ptám, jestli nelituješ :slight_smile: Zdina má sice 3 kluky, ale tu jednu holčičku tam aspoň má :slight_smile:
autor
no holky řekla bych že jednou jak už sou děcka tak se čík už asi dobře nevyspí nikdy :grinning: ..jinak já jsem z Boskovic :slight_smile: ...
12. bře 2008 ve 23:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 15
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.