• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
tak se hlásím. Vybírám na netu golfky a pořád nemůžu natrefin na nic kloudnýho :unamused:
23. bře 2008 ve 22:03  • Odpověz
jak se to vezme - moje strsi deti ziji v cesku a muj pritel ma v peci dva kluky a k tomu nase mimco :grinning: a zapomnela jsem mame statek
23. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz
takže máte normálně hospodářství?
23. bře 2008 ve 22:07  • Odpověz
tak s golfkama vubec nevim. To my potrebovat nebudeme. Bydlime na samote, takze musime vsude autem a na prochazky do naseho kopcoviteho terenu musime s poradnym kocarem
23. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
A jaké máte zvířátka? My teda máme jen barák se zahradou a mám co dělat abych stíhala. Statek bych asi nechtěla :grinning: :grinning:
23. bře 2008 ve 22:08  • Odpověz
pes, kocky, kralici a kravy na mleko
23. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz
no já vím, co chci, ale nikde nic podobnýho nemají :grinning:
23. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz
vidim, ze pouzivas satek, ja maleho taham ve vaku a spokojenost. Chodi tak se mnou i do staje :wink:
23. bře 2008 ve 22:14  • Odpověz
jé, kravičky :slight_smile: jj, šátek používám od půl roku, předtím jsem měla kokanku, ale nebylo to ono a tady na MK jsem se dozvěděla kde co, včetně toho, že je škodlivá, tak jsem jí prodala a koupila šátek :slight_smile:
23. bře 2008 ve 22:19  • Odpověz
No to je paráda :sweat_smile: Já bych chtěla taky nějaký zvířátko, ale bydlíme kousek od centra menšího města, tak to nejde. :frowning2: Ale musíte mít na tý samotě klídek.
23. bře 2008 ve 22:20  • Odpověz
ja satek pouzivam tak od tretiho mesice a spokojenost. Chvilku mitrvalo nez jsem nasla jak ho tam vlozit, ale ted pohoda
23. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
já trochu zápasím s nošením na zádech, ale jinak super :slight_smile:
23. bře 2008 ve 22:46  • Odpověz
zdina:chránit jsem myslela jako s kondomem, kdesi jsem četla dost článků že sperma může vyvolat porod, ale to asi až v pozdnějších měsících, ne?nebo i ted?
23. bře 2008 ve 22:47  • Odpověz
na zadech nenosim, ale i presto super
23. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
belano, neboj, to jenom kdybys měla nález k předčasnýmu porodu nebo něco podobnýho, otvírala by ses,... :wink: mudr by ti to poradila :wink: my jsme se nechránili a stejně mi to s ničím nehnulo :wink: :grinning:
23. bře 2008 ve 22:49  • Odpověz
tak ja jsem pri zadnem tehu kondom nepouzivala, o tomhle jsem jeste neslysela a ani se mi o tom dr. nezminoval.
23. bře 2008 ve 22:50  • Odpověz
zdino, bylo každý těhotenství a porod jiný?
23. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz
balano nektere tehulky maji alergii na sperma, tak jasne nebo jak pise schnek. Ale pokud jsi v poradku tak opravdu zadny duvod.
23. bře 2008 ve 22:59  • Odpověz
bylo, tri predchozi to si nejak uz nepamatuju a brala jsem to jako samozrejmost. Neprozivala jsem to tak jako tohle. U prvniho jsme se zacala otvirat, tak jsem byla v nemocnici, porod taky zazitek - za dva dny vyskrab, protoze ze mne sly kusy srazene krve. Kdyz jsem rikala sestram ze me boli bricho, tak rekly ze to moc prozivam a mam hodne chodit :angry: . No jo mlada a blba
Ted s Martou hodne jsem si to prala a tesila se na to. Emocne jsem to prozival uplne jinak. Porod byl sice tezsi, ale bez problemu a stejne jakmile jsem mela martu v naruci vse zapomenuto
23. bře 2008 ve 23:04  • Odpověz
a měla jsi třeba postupně rychlejší porody?
23. bře 2008 ve 23:08  • Odpověz
ani ne, u prvniho mi zacaly bolesti kolem 16 hod a kluk se narodil v 23hod. u druheho u vecer a narodil se pred polednem. Ale noc ve spitale byla v celku klidna, zacalo to az nad ranem. Dcera taky tak 5hod. Ted ten malej mi dal vic zabrat. Tyden jsem stridave odjizdela po porodky a zase se to na chvili uklidnilo. To spravne zacalo rano kolem 4 a narodil se pred polednem. A od osme se to zacalo dobre rozbihat.
23. bře 2008 ve 23:13  • Odpověz
já jenom pevně doufám, že příště to půjde samo :confused:
23. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz
nechci ti brat iluze. Me taky kazdy rikal ze u ctvrteho at vyrazime hned pri prvnim stahu, ze bychom to taky nemuseli stihnout a pak. Ale stejne si stezovat nemuzu. Jsou tady holky, ktere to nepocitaji nahodiny, ale na dny a pak stejne epi nebo i cisar
23. bře 2008 ve 23:17  • Odpověz
nám tom trvalo 25hodin, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. bře 2008 ve 23:19  • Odpověz
takze vyvolavacka nebo cisar?
23. bře 2008 ve 23:25  • Odpověz
vyvolávačka
23. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
tak to sis teda uzila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: . Ja mela dost toho tydne, ale nebyl oto v kuse.
No nic jdu spat, uz jsem se stacila osprchovat a mezitim se mi vyvencil pes. Dobrou a zase vecer :wink:
23. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
ono to zas tak hrozný jako takový nebylo, strašný byly lidi okolo mě, bohužel :pensive: taky půjdu, jsem mrtvá. dobrou :slight_smile:
23. bře 2008 ve 23:47  • Odpověz
autor
ahojky koukám,že jdu pozdě :frowning2: nebo že by brzo:slight_smile:)) :sweat_smile: :sweat_smile: ....schnek vítám tě..tak holky krásný sníky :wink:
24. bře 2008 v 00:39  • Odpověz
autor
jo a pěkný Velikonoční den:slight_smile:))
24. bře 2008 v 00:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.