• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
Ahojky
24. bře 2008 v 01:47  • Odpověz
zdárek, sice tu nikdo neni, ale aspoň jsem se dozvěděla, že schnek taky shání golfky :grinning:
- tak kdybys natrefila na něco dobrýho, dej echo :wink:

chjo, dítě nám usnulo v 8 h cestou od mámy domů, spalo do 2, a teď má mejdan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a já šla spát v 11, a jsem dead - netrpělivě čekám, až začne zívat, a půjdem zase do pelechu...
24. bře 2008 ve 03:20  • Odpověz
autor
velbloudek + kyry..zdravím holky :wink:
kyry...jj ty mejdanky znám pořádáme je celkem často :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jinak taky pokukuju po nějakým pěkným golfiku nebo tříkolce :grinning: máš nějaký tip?....krásný nemodrákoví :grinning: den :sweat_smile: :sweat_smile: všem
24. bře 2008 v 09:46  • Odpověz
kyri, už jsem asi rozhodnutá. Proště lehký golfky se s polohováním nožiček nedělají a asi půjdu do těchhle http://www.babylife.cz/zbozi/273-chicco-simplicity

měla jsem objednaný CAM Portofino, ale ´poslali mi blbou barvu a už týden čekám na správný :angry: dlabu na ně. Máme sporťák Xlander XA, tak nám to musí dohromady stačit :wink:
24. bře 2008 v 10:13  • Odpověz
krasne velikonocni pondeli vsem :wink:
24. bře 2008 v 10:16  • Odpověz
autor
ahoojky všem..tak už mě zase drtí sousedi začíná to být jako v nějakým hororu :confounded: ..jak jste se měli dneska?
24. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
my jsme v ramci moznosti a povinnosti lenosili :wink:
24. bře 2008 ve 21:29  • Odpověz
my jsme byli slavit :wink: MP má pozítří narozky a jinak lenošíme :slight_smile:

smiling, za co tě drtí? :confused:
24. bře 2008 ve 21:31  • Odpověz
jasmne, smiling co mas se sousedy :rolling_eyes:
24. bře 2008 ve 21:34  • Odpověz
jo, už to vidím... Sousedy neřeším. My máme pod náma takový ... , že se s nima nedá normálně mluvit, hluku nadělají mraky, takže já Ondru absolutně v ničem neomezuju a ani to neplánuju :sunglasses:
24. bře 2008 ve 21:38  • Odpověz
ted jsem si to precetla. Na to se vykasly, i kdyz verim ze te to stve a mrzi. Ale kdyz to nejde jinak resit, tak s tim nic nenadelas. Je jasne, ze kdyz ji vezmes sebou, tak se probere uplne a pak bude spatne usinat. Pokud jsi uz zkousela si s nima promluvit a nikam to nevede, tak jedine ignoravat. Vsak mala povyroste a bude spat dyl
24. bře 2008 ve 21:39  • Odpověz
autor
jsem založila i noví téme abych se měla vždycky kam vypovídat když budou raplit..no když to skrátím tak bydlíme v bytovce a naši sousedi nesnaší když malá v noci plače..že se nevyspí a ták ted mě zrovna mlátili do topení opět protože malá když sem ji chystala jídlo plakala..vím je hlučná ale já s tím nic neudělám...jdou tu i pomluvy že ju nechávám v noci řvat a sama spím atd ..prostě deptárna...to je fajne že jste si to užili :wink: ..já taky lenočila holky byly s tatuldem mrskat jako doprovod :sunglasses: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
24. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz
vypadaji oparavdu dobre . Blahopreju :wink:
24. bře 2008 ve 22:10  • Odpověz
24. bře 2008 ve 22:12  • Odpověz
autor
pěkný taky se mě takovýhle tipy líbí ale mám strach jestli to bude dost ochraný v zimě
24. bře 2008 ve 22:16  • Odpověz
dám fusak a kdyby to nestačilo, tak půjdeme do sporťáku :wink:

zdino, děkuju :slight_smile:
24. bře 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
já právě potrebuju nějaký co budu používat i v zimě ten hluboký co máme s tím už pak jezdit nechci
24. bře 2008 ve 22:18  • Odpověz
tak ted babo rad :grinning: nevim jak bych se rozhodla, oboje vypadaji dobre :wink:
24. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
mě se víc líbí ty druhý, ty TINY :wink:
24. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
jdu uklízet, je to tu hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: občas juknu :wink:
24. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
já jdu pomale do hajan malá zatím spí ,ěkte se hezky pa páá
24. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz
ahoj, smiling, so mTi práve dopísala v Tvojej téme o susedoch... :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 ve 22:47  • Odpověz
končím s úklidem, začala mě bolet kolena :grinning:
24. bře 2008 ve 22:50  • Odpověz
tedam to bola rýchlovka Míšo, neprídeš aj ku mne upratať? :grinning: :grinning:
24. bře 2008 ve 22:54  • Odpověz
autor
monkula ahojí..ještě sem ti odepsala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
schnek ..mě dneska nestihli dětičky udělat binec tak je to s uklidem na pohodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz
mon, když ti nebude vadit, že seberu tři věci a konec, tak klidně :grinning:

Ondráš dneska binec traky neudělal, to je od nás, tedy hlavně od MP - pytlik od křupek, krabička od dortíku, krabice od mlíka,........ :rolling_eyes: ale je to i můj binec :sweat_smile: jak jsme spěchali na tu oslavu :wink: ale stejně jsme přijeli o hodinu dýl :grinning: měla bych skládat plíny, ale tááááák strašně se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. bře 2008 ve 23:04  • Odpověz
a taky kuchyň vypadá děsně, dělala jsem dortík (samozřejmě dělanej jen tak se mi poved, ale na oslavu se roztek :angry: ) a Emil má zítra školu a ráno je v práci, takže odejde v 5 ráno a vrátí se v 7 večer :astonished: to už tu budu ležet v koutě a Ondra se psem mě budou ohlodávat :grinning:
24. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz
autor
takže já ještě rači počkám malá se převrací :unamused: :grinning:
24. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz
ahojky
24. bře 2008 ve 23:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.