• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
autor
ahojky...taky ráno vstávám když holky chodí do školky :grinning: ,ale děsně nerada teda :sweat_smile: ..máš se?
28. bře 2008 v 08:25  • Odpověz
ahojky, nas tedy Martu vytahlo slunicko uz o pul sedme z postylky. Hned je to rano veselejsi :wink: . Jdu neco podelat, mam toho jeste na dnesek dost
28. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
autor
jinak krásné ránko:slight_smile:)))
zdina ahojky...taky musímjít něco dělat ..a máš pravdu hned je to veselejší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 v 08:30  • Odpověz
ahoj ja jsem vyspana paradne mlada uz chrape skoro celou noc obcas se obudi,ale to jen curat nebo napit..ja jdu pracovat zatim s emejte hezky :wink:
28. bře 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
aponchie..to máš fajnee...holky v jejím věku taky už pěkně spali...taky makám :grinning: i když dvakrát se mě nece pěkný den
28. bře 2008 v 08:58  • Odpověz
tak jeden kolac uz mam v troube, za chvili udelam testo na druhy a kvetakova polevka je hned :wink:
28. bře 2008 v 09:42  • Odpověz
autor
šikulka..taky bych si dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaký si dělala?
28. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
ja delam takove rychle jeden tmavy s nastrouhanymi jablky v teste a druhy jogurtovy , ktery posypu nastrouhanymi jablky a na to posupku. Ja potrebovala zlikvidovat horsi jablka, kdyz budud tyden pryc.
28. bře 2008 v 19:46  • Odpověz
autor
tý jo to musí být dlabanec :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..jinak pěkný večer :wink: a co malý spinká?
28. bře 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
už tu nějak dlouho nebyli ostaní holky kdepak se nám toulají?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
mozna emigrovaly na novou temu :frowning2: . Marta spinka venku v kocarku, to je uz tradicni :wink: . vydrzi tam zhruba d opulnoci a je mu jedno zda mrzne ci ne
28. bře 2008 ve 20:29  • Odpověz
autor
njn nechápu,když jsme tu my proč ještě noční sovy...jsem psala včera že už se tohle tíma asík nechytne :frowning2:
28. bře 2008 ve 20:31  • Odpověz
ahoj, jsem se pobavila, je mu jedno zda mrzne či ne :grinning: to malá by tam mrzla max.se mnou,sama ve stojícím kočáru nikdy :unamused: musíme jet
28. bře 2008 ve 20:32  • Odpověz
autor
no s tím kočárkem je to zajímavý..mě taky holky spaly v kočárku pěkně ani jest pomale nemuseli,ale ta třetí veeelký problém aby vydržela bez řvu dlouho v kočárku...snad až bude teplo tak se to spraví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 ve 20:35  • Odpověz
tak u nás, až bude teplo, bude děs běs,pač v kočárku dobrý,ale nesmí být připoutana,ale jinak to asi nepůjde :sweat_smile: z fusaku mi vyskakuje už teď a to na ní mám ještě nánožník, upozorňuju, nechodí ani se nestaví, tak nechápu,proč chce tolik ven :grinning:
28. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz
autor
to naše je drant i v chodítku lítá jak divá..si asi dobrá řidička se jí to líbí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. bře 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
tak jde vidět že začal víkend nikde nikdo :grinning: ...tak přeju všem ať je pohodoví a moc rychle neutíká :wink:
28. bře 2008 ve 23:11  • Odpověz
Nazdaaar...
ja idem cez víkend do Brnaaa, konečneee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2008 ve 23:12  • Odpověz
autor
tééda no vidíššš tak to od sebe budem jen asi 50 60 km :grinning: ..jinak ahojky dlouho si tu nebyla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...máš se?
28. bře 2008 ve 23:16  • Odpověz
veď aj teraz sme od seba asi toľko km... :grinning: :grinning:
Mám sa celkom fajn, len moje deti sa akosi nezmestia do kože, Chiarka len plače a vreští, asi zuby, či čo a Jarko dnes nemal tréning, tak bol ako z divých vajec... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. bře 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
takže se nenudíš co...mě už doma všechno spííí huráááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..a kde budeš v Brně jako část?..my jezdíme do Chrlic manža tam má rodinu a dva roky jsme tam i bydleli
28. bře 2008 ve 23:24  • Odpověz
autor
krásné sníky dobrouu
28. bře 2008 ve 23:55  • Odpověz
Smiling, na Lesné...
A z Chrlic pochadza moja mama, mam tam stryka a bratranca. Kolko ma TM rokov? Mozno sa poznaju, to by bola srandaaa
Chystam sa aj do Chrlic, chcem Jarkovi ukazat pernikovu chalupku pri nadrazi
29. bře 2008 v 11:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.