• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
autor
jéé já tu holčičku přehlídla tak to se omlouvám :slight_smile: ..no nám to líto fakt není a manža je rád že se má čím chlubit tady na okrese totiž hned tak se třema holkama nuikdo není :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a jak už jsem psala nám stačí kluka hlídat:slight_smile:)))
12. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
No, naši známí se řtyřikrát o kluka pokoušeli, bohužel, čtyři holky...už to vzdali :grinning:
12. bře 2008 ve 23:30  • Odpověz
jo a muj ma v peci dva kluky, takze pokud to pujde, tak na leto planuju jeste jedno a posledni tehu
12. bře 2008 ve 23:31  • Odpověz
ty jo,fakt jo?ja jsem z 5ti deti
12. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz
a jaky je vekovy rozestup mezi vami
12. bře 2008 ve 23:34  • Odpověz
autor
meni ..no mě je sice 26 ale na čtvrtý bych se už necítila..

zdina tý jo tak to jste dobří já mám co dělat s výchovou tří dětí a někdy mám takový období kdy si říkám jak to ti naši rodiče s náma dělali :slight_smile:
12. bře 2008 ve 23:38  • Odpověz
já si tak plánuju tři děti, ale to třetí, až ty dvě odrostou, ale kdoví, jak to všechno bude :slight_smile: , zatím si stejně neumím představit ani to jedno :grinning:
12. bře 2008 ve 23:42  • Odpověz
smiling pockej az budou deti opravdu vetsi. Ja bych taky predtim nerekla, ze budu chtit jeste dite. Koukam, ze ty je mas taky v rozmezi peti max. sesti let. To jsem tak mela taky a mela jsem toho plny brejle. Dnes bych uz samozrejme spoustu veci resila jinak. No,jo vyhoda i nevyhoda mladi :wink:
12. bře 2008 ve 23:43  • Odpověz
segra 32, bracha 27, segra 24, ja 23 a bracha 14
12. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz
smiling, co ty víš, kdy se ještě na stará kolena zblázníš a to čtvrté si pořídíš :wink: Jinak máš dcerku, co se jmenuje jak já :grinning:
12. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz
meni, to je presne ono. U nas na diskuzi 37 je spousta maminek, ktere maji doma pubertaky a ted se rozhodli pro miminko. Nedokazi si predstavit, ze ti pubertaci za rok, dva odmaturuji a osamostatni se.
12. bře 2008 ve 23:47  • Odpověz
zdina, přesně tak bych to viděla i já. V tomhle věku ještě není pozdě na miminko, a mě by se to moc líbilo, puberťáci už mámu nebudou potřebovat a určitě je pěkné, když se máš zas s kým pomazlit, ne? :wink:
12. bře 2008 ve 23:50  • Odpověz
autor
já vím taky jsem chtěla jen dvě a jak sem viděla že už jsou holky větší tak mě to nějak chytlo a chtěla jsem ještě další :grinning: ..ale tak nějak ted počkám až bude Lucík větší a začnem si tak nějak užívat dohánět co jsem zamškala dovolený sem tam někam zajít a ták ..otěhotněla jsem v 18 porodila v 19 tak jsem toho moc nestihla...samozřejmě tím jsem mysela podnikat i něco z děckama přece jenom budou už celkem velcí a nebude to jak s mimčem že...
meni a jak se jmenuješ Lenka..
holky a pro jaký jména jste mě se líbí takový ty zahraniční ale jsem spíš pro klasický český
...
mmnt skusím uspat malou
12. bře 2008 ve 23:57  • Odpověz
marta uz spi, jdu povesit pracku
13. bře 2008 v 00:00  • Odpověz
smiling, já jsem ta Lucinka :grinning: , je fakt, že pro holku bysme měli spoustu jmen, chtěli jsme Sáru, ale vzhledem k narození by měla hned po sobě narozky, svátek, vánoce... Tak jsme se domluvili na Emmě, ale s klučičím jsme měli fakt problém, mě se ty jména moc nelíběj, vybrali jsme jen to jediný, Matyáš. Nejsem vůbec pro dávat jména dětem po rodičích :slight_smile:
13. bře 2008 v 00:04  • Odpověz
autor
jasný já pokračuju v uspávání ale zatím to moc nevypadá :confounded: :sweat_smile:
13. bře 2008 v 00:05  • Odpověz
my jsme s vyberem meli docela problem aby to pasovala jak v cesku (rodina vubec nemluvi nemecky) a taky tady v nmecku. Takze z toho vysel Martin Jakob. Mela bych vytrit kuchyn
13. bře 2008 v 00:08  • Odpověz
Abigail sice v CR neni,ale neni to nic tezkeho na vysloveni atd...
13. bře 2008 v 00:09  • Odpověz
no jo, už tu zívám, tak jdu do hajan, jsem zvědavá, jak dlouho se tam budu převalovat, než usnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak dobrou a zas brzy naviděnou :dizzy_face:
13. bře 2008 v 00:15  • Odpověz
dobrou:slight_smile:
13. bře 2008 v 00:16  • Odpověz
meni tohle tehu jsem prozivala uplne jinak a taky s malym je to uplne jine. Neda se to popsat. No a ja si musim vnoucata porodit sama. Od kluku se pry tak brzo nedockam
13. bře 2008 v 00:16  • Odpověz
autor
holky který jdete spát krásné sníky a třeba zase dneska večer :grinning: :slight_smile: :slight_smile:)
13. bře 2008 v 00:18  • Odpověz
autor
já bych zase měla umyt nádobí ale asík se na to dneska výjmečně vyprdnu a nechám to na dopoledne vařit nemusím mám ještě z dneška teda už ze včerejška tak neva když budu dopolko umývat jinak to nesnáším když mám ráno v kuchyni haldu nádobí...
13. bře 2008 v 00:22  • Odpověz
holky dobrou, ja jeste pockam na mojeho, uz by se mel kazdou chvili vratit a pak taky do postylky
13. bře 2008 v 00:24  • Odpověz
autor
zdina tak jo tak se taky měj já taky půjdu..a díky za písmenka a zase dojdi :wink: pááá pěkné sníky
13. bře 2008 v 00:41  • Odpověz
jste prd noční klábosilky :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2008 ve 02:54  • Odpověz
autor
bram..ahojky..si hotová rekordmanka v tom časovím období zde :sunglasses:

tak jsem nakonec šla spát až před druhou a dneska jsem jak tělo bez duše :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ..jak jste seš vyspali na dnešní den? pěkný den holky :wink:
13. bře 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
Talířky s Medvídkem Pú ohrožují zdraví dětí, varují hygienici

Na českém trhu se objevila zdraví nebezpečná dětská sada nádobí s motivem Medvídka Pú. Podle hygieniků výrobek obsahuje formaldehyd, který může u dětí způsobit záněty sliznice či zhoršení alergických reakcí. Hygienici varovali, že nádobí bylo v prodeji snadno dostupné, neboť bylo součástí dětského časopisu Medvídek Pú a jeho báječný svět.

13. 3. 2008 10:45 - 13. 3. 2008 11:56 Aktualizováno - PRAHA
"Laboratorními testy talíře byl zjištěn formaldehyd. Výrobek pro obsah této látky nesplňuje požadavky závazných předpisů o ochraně veřejného zdraví,“ varoval hlavní hygienik České republiky Michael Vít.

Talířek a vidlička z melaminu pochází z Číny. Do Evropské unie výrobky dováží polská firma. Dětské nádobí mělo být k časopisu přidáno již několikrát. Vít Novinkám řekl, že zatím byl jako závadný označen pouze talířek s vidličkou. Ostatní přílohy časopisu se teprve testují a výsledky by měly být známy v následujících dnech.

Dětem hrozí při použití talířků bolesti hlavy a záněty nosní sliznice. Formaldehyd dráždí oči a vyvolává slzení. "Po požití s potravou velice rychle metabolizuje na kyselinu mravenčí, která může způsobovat podráždění zažívacího traktu,“ dodal Vít.

Výrobek kvůli nebezpečné látce bude stažen z prodeje. Lidé, kteří si dětské nádobí již zakoupili, ho mohou vrátit prodejci

...taky jsem to viděla na stánku a chtěla to koupit ale nakonec jsem se rozhodla pro shrecka a ještě že tak..taky děsný se do toho prodeje dostane kde co :confounded:
13. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz
jj taky sem to male koupila ,ale strasne nerada (nemam rada tlusteho hloupeho pua :angry: :grinning: )nj ale podlehla jsem talir mame i bandasku vic jsem nedovolila a tak nevim jestli ta bandaska je taky,ale asi jo kdyz je to stejnej matros teda aspon me tak prijde co myslis?nj parada ja o tom Shrekovi nevedela :angry:
13. bře 2008 ve 13:30  • Odpověz
autor
no asi to bude na jedno brdo :unamused: ..a ted ber jí to že když si na to určo zvykla že..jéé ještě že jsem to nekupovala naše děcka by to ořvali kdybych jim to brala...
13. bře 2008 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.