• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
autor
táák co maminky připravení na noční klábos nebo to vypadá na brzké hají belí :grinning: ..já dorazím tak kolem jedenácté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 v 19:41  • Odpověz
ja jsme ready:grinning:
13. bře 2008 ve 21:27  • Odpověz
tak jedenáctá odbyla a nikde nikdo :grinning: , jsme se vrátili domů, a pokud se tu nikdo neukáže, jdu spát, mám toho za dnešek nějak dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 ve 23:28  • Odpověz
copak jsi dnes delala?
13. bře 2008 ve 23:30  • Odpověz
dopolko různé nákupy povenku, byla jsem z toho větru pěkně vyfoukaná, a když u nás začlo pršet, už jsem byla naštěstí doma, a teď večer jsme byli na koncertu, jedna z posledních akcí, které ještě stihnu, pak už se nikam dlouho nedostanu :grinning:
Co ty, malá ti spí? :slight_smile:
13. bře 2008 ve 23:36  • Odpověz
ahojte, ja cely vecer zehlim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 ve 23:42  • Odpověz
to máš o zábavu postaráno, žehlení zrovna nemusím, sama si kupuju věci, co se nemusí žehlit, takže zatím žehlím jen trička pro manžela, a to jen jednou za čas... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
jojo,jsme se vratili z prochazky a spinka:slight_smile: a ja se nudim,ale abych uklidila to ne :grinning:
13. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
ja mam susicku,tim zehleni odpada a je to super uleva,nedokazu si predstavit mit jeste hory pradla..a pri 4 detech...to by me slehlo
jediny co obcas zehlim jsou manzelovi uniformy..tot vse
13. bře 2008 ve 23:47  • Odpověz
sušičku nemám, ani zatím neplánuju, ale některé holky z mého termínu porodu, které plánují používání látkových plen, už sušičku řeší... :slight_smile:
13. bře 2008 ve 23:49  • Odpověz
ja susicku mam taky, ale kdyz je pekne davam radeji pradlo ven. Mam rada tu vuni
14. bře 2008 v 00:00  • Odpověz
dozehleno, tady nikdo, takze jdu take spat
14. bře 2008 v 00:33  • Odpověz
smiling včera nedorazila :dizzy_face: , tady to vůbec nežilo... jsem hnedka usla :slight_smile:
14. bře 2008 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky dobry tema..jakpak se mate maminky i maminky cekatelky.....vidim ze resite susicky...to mi radsi pouzivame papirove pleny....za prani za vodu za prasek a za elektriku se taky neco plati ze,,,, :sweat_smile:
14. bře 2008 v 16:05  • Odpověz
deny ono tak nejde o pleny, jako o pradlo vubec. Ja taky pouzivam papirovky, protoze jinak bych se z toho pradla asi zblaznila
14. bře 2008 v 16:42  • Odpověz
autor
ahojky holky :slight_smile: ...omlouvám se že jsem včera nedorazila ale nějak mě zlobil PC :confounded: ,jak jste se měli dneska?...jinak když vidím že jste se bavili o žehlení tak to vysloveně nesnáším :confounded: a skládání věcí do skříní taky děs no a pak utírání nádobí taky bléé většinou to nechám v odkapávači a pak to sklidím :grinning:
..jinak dneska jsem dělala omáčku s kuřecích prsíček s těstovinama jsem si myslela že zbyde i na zítra a houbelec ty mí potomci v čele s taťuldem skoro všechno snědly pořád si chodili přidávat až tam skoro nic není takže zítra budu muset něco vykoumat co udělat...co budete dělat vy ať mám inspiraci :grinning: :wink: ...budete dneska koukat na něco v telce?..pěkný večer :sunglasses:
14. bře 2008 v 19:56  • Odpověz
ahojky, smiling u nas na diskuzy se osvedcil tento recept. U nas bude v nedeli k obedu, zitra maso nalozim. Ja vcera pekla veprove, knedlik, zelicko. Taky jsem myslela ze maso zustane jeste i ne dnes a nic :frowning2: . Ale dneska jsem to odbyla polotovary.

Kuře jako z KFC

4 plátky kuřecích prsíček, 350-500 ml podmáslí, 150 g hladké mouky, 1 lžička soli,
1 lžička sladké papriky, 1/2 lžičky pepře, 1/2 lžičky sušeného česneku, 1/2 lžičky kořenína steaky,
špetka strouhaného muškátového oříšku, olej na smažení

Maso dáme do podmáslí (já jsem do podmáslí namačkala ještě hromadu čerstvého česneku, ale v receptu nebyl) a necháme uležet (čím déle, tím lépe). Mouku smícháme se vším kořením, maso v ní obalíme a usmažíme ve vyšší vrstvě oleje. (já jsem maso na krájela na meší kousky a na talíř dala kažému jen hranolky a maso doprostřed stolu na mísu).
14. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz
tak dneska to na noční klábosárnu vůbec nevidím, musím se trochu věnovat manžílkovi :wink:
14. bře 2008 ve 21:46  • Odpověz
ja tu dnesni klabosarnu vidim asi do perin jsem mrtva po saune a asi brzo usnu :slight_smile:
14. bře 2008 ve 21:49  • Odpověz
autor
zdina..ahojky..noo receptík vypadá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: díkec uršo ho někdy vyzkouším...
jinak holky taky to dneska na klábosárnu nevidím :unamused: malá mě usla chvilku před desátou hurá :grinning: tak jsem zvědavá jak bude dlouho spát tudíš toho půjdu využít...klabosárnu doženem jindy musíme si někdy dáchnout né :sweat_smile: :slight_smile:))))))..tak holky krásné sníky a brzy na písmenkovanou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: jo a přeju pohodoví víken :wink:
14. bře 2008 ve 22:06  • Odpověz
tak eště že sem šla včera spát, když tu nikdo nebyl :grinning:
15. bře 2008 v 09:49  • Odpověz
meni ja byla, ale sama si nepokecam :angry: . Sla jsem spat az o pul druhy. Ted padim do staje, tak vecer :wink:
15. bře 2008 v 18:20  • Odpověz
No, dneska to taky nevidím na vysedávání u netu, zas až zítra, když už ne v týdnu, tak aspoň o víkendu se věnuju manžílkovi :dizzy_face:
15. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
autor
zdravím holky..meni jasný jen se mu věnuj :grinning:
holky já nevím jak se tu dneska mihnu :frowning2: prostřední je nemocná a má dost horečku tak musím být u ní takže kdybychom sme se nepotkali tak pěkný večer ale spíš to vidím že jestli jí to neklesne tak budu v noci vzhůru a budu hlídat tak se ukážu.¨..mějte se páááááá
15. bře 2008 ve 21:18  • Odpověz
meni jsi omluvena :wink: manzea ma prednost
smiling at male ta horecka rychle klesne. Neni to nic prijemneho u tak maleho ditka :frowning2:
15. bře 2008 ve 21:41  • Odpověz
já já já se hlásím do klubu nočních koníkářek.. :grinning:
15. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
ahojky, ja byla ted ve sprse. Koukalas na missky?
15. bře 2008 ve 22:47  • Odpověz
ne nekoukala, mi to manža přepnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 ve 23:01  • Odpověz
mi jako chtěl zalichotit a řekl mi, že má doma tu nejhezčí... jsem z toho byla tak vytlemená, že jsem ani nezaregistrovala, že to přepnul.. :grinning: :grinning: :grinning: , to měl dobře promyšlené.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2008 ve 23:02  • Odpověz
to byl od nej dobry tah :grinning: ja ted videla missku na netu, ale rekla bych nic moc. takovy nevyrazny typ. Jinak vubec nemam zdani jake holky tam lets byly. Co ale komentovaly zensky z jine diskuze tak ani jedna nezaujala.
15. bře 2008 ve 23:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.