• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
jako každým rokem.. ty jejich volné disciplíny, to je teda něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no ale zase, co vymyslet v délce snad 1min? to je taky naprd.. :unamused:
15. bře 2008 ve 23:14  • Odpověz
hlásím se do klubu, mužík v hospodě, tak se vykecávám:grinning:
koukala jsem jedním okem od PC, volná disciplína mě zrovna zajímala, ale vše to byl tanec, někdy "tanec", snad jen jedna měla originální výstup - cvičila pejska.
15. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz
můj manža právě imituje usínajícího medvěda na gauči.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2008 ve 23:19  • Odpověz
mě se právě líbí, když předvedou něco jiného.. nějakou taneční kreaci se naučí každá, navíc, když tam mají instruktory a všecko :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mě se líbí, když třeba misska zaspívá nebo něco takového, prostě ze sebe.. :wink: :slight_smile:
15. bře 2008 ve 23:22  • Odpověz
zazpívá :grinning:
15. bře 2008 ve 23:22  • Odpověz
přesně tak, říkala jsem si aspoň jedna zpívající či na nástroj hrající, jediná ta s pejskem potěšila, že to bylo něco originálního. Navíc většina při tom tanci jen vlnila bokama a snažila se o co největší dekolt, ale nohy měly jak prkno absolutně netaneční. Teda mě se to kecá, jsem jak vorvaň a nezatancovala bych asi ani slow waltz:grinning: Míry momentálně asi 100-100-200 :grinning:
15. bře 2008 ve 23:23  • Odpověz
ja sice muze doma mam, ale cuci do faktur, tak ho nebudu rusit, aby nahodou nechtel pomoct :grinning:
15. bře 2008 ve 23:25  • Odpověz
nojo, nám se to kecá, co? :grinning: :grinning: :grinning:
hele, ale mě řekl jiřina, že jsem nejkrásnější, takže s tím pocitem teď momentálně existuju.. :grinning:
15. bře 2008 ve 23:26  • Odpověz
a jsem spokojená.. :grinning:
15. bře 2008 ve 23:26  • Odpověz
carlisse :grinning: jako vorvan jsem se citila pred porodem, ted je to o malinko lepsi, ale stale nic moc. Tentokrat se mi nedari zhubnout
15. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
jojo, zdino, tohle rušení se moc nevyplácí :grinning: , by tě chtěl zapřáhnout a co pak?.. :grinning:
15. bře 2008 ve 23:27  • Odpověz
Míšo já to četla. Mě můj řekl nedávno že jsem jeho typ i když mám nějaké to kilčo navíc, taky pěkné, ale nedlouho předtím mi řekl když jsem mu ukázala šaty na segřn maturák že bych měla zhubnout, tak si pak vyber:slight_smile: Samo, že vím, že bych měla a pochlubím se - už na tom intenzívně pracuju, už týden běhám každé ránko a posiluju cejchu, jsem zvědavá, jak dlouho vydržím:grinning:
15. bře 2008 ve 23:28  • Odpověz
ja jsem cvicila asi 3tydny a tento tyden uz to zase flakam :unamused:
15. bře 2008 ve 23:30  • Odpověz
jéé, o hubnutí mi neříkejte.. jsem zhnilá až hrůza, sice chodím každý den s kočárkem, ale to není ono.. :angry: a nejhorší je, že jsem došla do stádia, kdy si říkám, že se na to vyprdnu, když si chceme brzo pořídit druhého prcka, že jako zhubnu pak :angry: :angry: .. a to je nejhorší, pak budu mít nahoře 30 kilo a neudělám s tím už tím tuplem nic.. :angry:
15. bře 2008 ve 23:31  • Odpověz
já jsem běhávala a teď když jsem se k tomu zas dokopala jsem si vzpomněla, jak mě to bavilo:grinning: Vždy si po ránu zaběhám a pak jsem celý den fit a je to supr pocit. Prostě do příštího roku budu krásná štíhlá sexy mamina:grinning: (hehe, hlavně si na to co jsem napsala nikdo nevzpomeňte až budu pořád stejně vorvanitá i za ro:grinning:)
15. bře 2008 ve 23:33  • Odpověz
my taky planovali jeste jedno, takze taky potrebuji zhodit to co mam navic, ale stale kojim a kdyz jsem zacala min jist, tak jsem mela i min mlika
15. bře 2008 ve 23:35  • Odpověz
market :grinning: :grinning: :grinning:
u mě je problém, že nemám pevnou vůli, vím to o sobě a je to naprd.. :unamused:
15. bře 2008 ve 23:36  • Odpověz
Já jsem právě už kojit přestala, takže jsem přemýšlela na co se mám teď vymlouvat a na nic jsem nepřišla, tak jsem začala cvičit:grinning:
15. bře 2008 ve 23:37  • Odpověz
jezis o behani ani nemluv. Ja jsem pred par dny zkousela bezet a malem jsem vypustila dusu :angry:
15. bře 2008 ve 23:37  • Odpověz
jéé 5 dětí.. ty brďo, obdivuju tě :wink: , já bych chtěla 3, ale manža nechce :unamused:
15. bře 2008 ve 23:38  • Odpověz
běh, jo? to je co? nějaké cizí slovo? nebo spíš cizí a sprosté.. :grinning: , bych dostala infarkt.. jsem tudle dobíhala autobus a myslela jsem, že jsem umřela.. :angry:
15. bře 2008 ve 23:39  • Odpověz
tak asi pockam az prestanu kojit. No ale kdyz budu kojit dyl, tak to pokud to vyjde mela byt tehu. Kruci, si clovek nevybere :sunglasses:
15. bře 2008 ve 23:39  • Odpověz
jo počkej, až jak to napsala Míša mi došlo že to plánované je páté, ale zas tři už máš odrostlíé, tak to je něco jiného, ale stejně teda..:slight_smile:
No já běhám doma na trenažeru, venku mi to nedělá dobře na kolena, ale když jsem na to vlezla prvně, tak jsem po 1,5 minutě nevěřícně koukala na display a říkala si: "sakra já běžím 1,5 minuty a jsem polomrtvá, ten monitor se na tuty zasekl":grinning: Nezasekl... pak jsem se do toho lehce dostala a už to docela jde, ale dneska jsem to dotáhla na 25 minut a po doběhu lezu hned do sprchy, páč se potím jak čunííííííík:slight_smile: Malá si na to už zvyká, že se mnou tráví ráno u trenažeru a v koupelně:grinning:
15. bře 2008 ve 23:41  • Odpověz
já už se nemám na co vymlouvat, jsem líná, to je to správné slovo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2008 ve 23:41  • Odpověz
Míšo taky jsem byla, ale nakopla mě jedna věc - manžel fotí, fotí akty, dokud fotil svobodné bezdětné holky říkala jsem si - prostě ještě neměly dítě, tak to se jim to pak drží figura, ale nedávno fotil maminku dvouletého chlapečka - no prostě kočka se supr postavičkou, tak jsem si řekla, že se musím dát dokupy, abych se pak sama cítila na to, že bych taky klidně mohla pózovat:grinning:
15. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz
svagrova ma doma kolo, ale skoro na nem nejezdi. Malej se probudil jdu kojit.
15. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz
jé, noční kójo, ještě že už je to za námi:slight_smile:
15. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
já taky, když vidím hezkou maminu, tak si říkám, kurňa? to by bylo super, vypadat líp.. no a pak 2-3 týdny držím dietu, cvičím a pak dostanu na něco chuť, třeba takhle večer a je to.. :angry: prostě se nedonutím, dodržet to..
15. bře 2008 ve 23:47  • Odpověz
na noční kojení si ani nepamatuju.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. bře 2008 ve 23:48  • Odpověz
taky jsem děsně "slabovůlovatá", ale na druhou stranu ze dne na den jsem dokázala přestat kouřit při krabičce denně několik let, tak zmáknu i tohle kurnik:grinning:
15. bře 2008 ve 23:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.