• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
Zdravím, hezký večer. Peosím o radu - malý nám nějak podezřele,zvrací - začalo to odpoledne, myslela jsem, že je to po banánu, kterého spolykal větší kousky. Ale od 18. hod. zvracel už 4x a teď nově hned po kojení. Prosím, co s ním? Asi teda budu volat pohotovost, mám strach z dehydratace, ještě jdu pohledat nějaké info na netu....teď usnul.
15. bře 2008 ve 23:50  • Odpověz
katako určitě volej raději pohotovost, hlavně po tobě budou chtít podrobný popis toho zvracení, jestli je to obloukem, nebo ublinknutí z koutku apod... Může to být pro mimčo dost nebezpečné, raději bych neriskovala. držím palce, aby to bylo v pořádku, dej vědět!
15. bře 2008 ve 23:53  • Odpověz
s tím kouřením tě market obdivuju.. je vidět, že to jde.. :wink: , budu s tím muset něco fakt dělat :frowning2:
15. bře 2008 ve 23:56  • Odpověz
no bylo to obloukem, on už normálně skoro nezvrací. Tak volám. Já právě mám strach, když jde z něho asi všechno ven.
15. bře 2008 ve 23:56  • Odpověz
Míšo asi takhle. kde je vůle tam je i cesta, ale ta vůle je kolikrát hooodně dobře schovaná:slight_smile:
15. bře 2008 ve 23:57  • Odpověz
katako, zavolej si raději na pohotovost.. tam ti poradí, popř něco doporučí.. držím palce, aby byl malý v pořádku :wink: :slight_smile:
15. bře 2008 ve 23:58  • Odpověz
no jestli to bylo obloukem, tak volej.. oni už si budou vědět rady :wink: :slight_smile:
15. bře 2008 ve 23:59  • Odpověz
u mě je teda setsakramensky dobře schovaná, mrcha jedna :angry:
15. bře 2008 ve 23:59  • Odpověz
třeba časem vyleze, musíš jí nějak vyplašit:grinning:
16. bře 2008 v 00:07  • Odpověz
jéé holky u nás asi bude rošambo, táta něco naznačuje.......................................... :grinning:
16. bře 2008 v 00:12  • Odpověz
ty se máš, tak mazej:grinning: U nás bude prd:grinning:
16. bře 2008 v 00:14  • Odpověz
šel hodit sprchu :grinning: , prý můžu přijít za ním :grinning: .. tak jdu, aby neřekl... HIHIHI
16. bře 2008 v 00:19  • Odpověz
tak všem přeji krásnou noc a pěkné sny :wink: :slight_smile:
16. bře 2008 v 00:20  • Odpověz
dobrou
16. bře 2008 v 00:21  • Odpověz
ahoj holky jste tu ještě nějaká? :wink:
16. bře 2008 v 00:25  • Odpověz
holky dobrou :wink: , ja uz toho mam taky za dnesek dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2008 v 00:25  • Odpověz
holky kdyz tak ponocujete teda spis ne :grinning: tak zacinaji formule dneska nekdy v 5rano? :grinning:
16. bře 2008 v 07:55  • Odpověz
já se probral v obýváku ve dvě ... :unamused: :grinning:
16. bře 2008 v 07:58  • Odpověz
autor
ahooojky a pěkný večer :grinning: ..a vítám všechny co skákli na kus řeči když jsem tu nebyla :wink:
..tak včera jsem nedorazila páč jsem celou dobu byla s Petrou v pokoji vůbec ji nebylo dobře měla vysokou horečku a zvracela a k tomu ju bolelo bříško...nakonec páč nám nešla srazit horečka jsme museli na pohotovost..napsali jí antibiotika,který zároven působí i na to bříško páč zjistili že je prochladlá...takže ted marodíme tudíš žádná sláva,ale snad se to bude rychle zlepšovat a Lůca se nenakazí

..no a jak jste se měli o víkendu? :wink:
16. bře 2008 ve 23:06  • Odpověz
ahojky smiling, tak u me vikend nebo jiny den je naprosto jedno. Prace, prace a opet prace. Krome toho bylo vcera krasne, takze jsme vyrazili nakupovat hlinu, kvitka, truhliky a tak. Takze jsem vcera presazovala, do toho umyvala okna v obyvaku, prala, varila, v mezicase kojila a prebalovala.... vsak to znas :wink: . Ale kdyz je tak pekne jak bylo vcera tak mam i daleko vetsi chut do prace. Za to dneska bylo hnusne, ani se mi nechtelo z postele
16. bře 2008 ve 23:56  • Odpověz
autor
ahojky tak s tím počáskem máš pravdu dneska to bylo na houbelec..my si bohužel neužili ale ani toho sobotního sluníčka skrz to nemocnění akorát s malou sme se byly trochu vysmradit na balkoně ven sme nešli aby to holkám nebylo líto...a nejseš unavená?..
17. bře 2008 v 00:18  • Odpověz
rano jsem byla strasne, i jsem zaspala. To hlavne diky tomu ze i Marta spal, ale po obede jsme si lehli vsichni, takze mi pak bylo lip. a jak je Petrusce, horecka uz klesla?
17. bře 2008 v 00:21  • Odpověz
autor
no já po ránu sem hotová každej den nesnáším totiž raní stávání už odjakživa :grinning: ..jj už kleska sláva docela i klidně spí tak snad to všechno usoupí o půl třetí jí budu dávat další odměrku té medicíny...
17. bře 2008 v 00:35  • Odpověz
autor
jinak my si taky nacpali břuchy všichni a šli zakládat na sádlo :sweat_smile: :sweat_smile: od čeho je to taky neděla nic se nedělá že:slight_smile:))))..ještě aby to tak fungovalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 v 00:39  • Odpověz
ja se byla vysprchovat a dnes koncim. Tak dobrou :wink: a at je Petuli lip a lip
17. bře 2008 v 00:57  • Odpověz
autor
já taky jdu zavírají se mě oči...díky...krásné sníky :wink: brouu
17. bře 2008 v 01:04  • Odpověz
cau holky,tak jak dopadla katako nevite?
17. bře 2008 v 01:07  • Odpověz
autor
ahojky bohužel nevím...měj se a pěkný sny až půjdeš spát dobrou :wink:
17. bře 2008 v 01:09  • Odpověz
autor
pěkný večer dneska holky :wink:
17. bře 2008 v 19:35  • Odpověz
dobry vecer vsem :wink:
17. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.