• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
krásný večer :wink: :slight_smile:
17. bře 2008 ve 23:09  • Odpověz
autor
ahoojky tak dneska mimča nespinkají holky?...malá ještě nechrní ale začíná být protivná..
17. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz
marta uz chce jit spat, takze dnes z toho holky nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2008 ve 23:33  • Odpověz
autor
no malá mě právě usla takže toho jdu využít za chvilku zase vstávám k prostřední aby si vzala antibiotika...krásné sníky vám i mimískům :wink:
17. bře 2008 ve 23:44  • Odpověz
jsem tadyyyyy :grinning:
17. bře 2008 ve 23:47  • Odpověz
míša nějak protestuje... ale už to trvá 3 noc.. vypadá to na zubáky :angry:
17. bře 2008 ve 23:48  • Odpověz
autor
já ještě psala jeden příspěvek ale jinak mažu :grinning: výjmečně před půlnocí..taky jsme měli takový období ale zuby nikde ale ono je asík brzo ale byla taková protivná a uječená v noci a pořád si strkala ruky do pusy..ale ted se to zase uklidnilo tak nevím dá se říct že s toho vznikli jen pomluvy tady v baráku že nechácám po nocích řvát mimino a sama chrápu :confounded: ..no co dodat lidi sou někdy prostě napalicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak ať brzo usne :wink: ..krásné sníky tobě i malé :slight_smile:
18. bře 2008 v 00:02  • Odpověz
na lidi se s prominutím vy.er, my nechali míšu včera ječet v noci 3/4hod, už to prostě nešlo a v pohodě, my naštěstí máme docela dobré sousedy, jednou sice měli připomínky, typu bouchání do topení, ale od té doby klid.. všichni jsou jaksi rozumní a chápou, že se děti musí nechat občas řvát a ne je pořád brát na ruce proto, že bydlíme v paneláku.. :unamused: :slight_smile: :wink:
18. bře 2008 v 00:07  • Odpověz
krasny vecer vsem, Marta opet spi v venkku v kocarku. Dnes jsme si dali prochazku asi 7km :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
18. bře 2008 v 19:16  • Odpověz
dneska zase nikdo?
18. bře 2008 ve 23:15  • Odpověz
já jsem tadyyyyy :grinning:
18. bře 2008 ve 23:19  • Odpověz
autor
ahoj já už taky :grinning: ..koukala sem na slečnu drsňák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mám ráda tuhle herečku a myslím si že se ten film vydařil..jak se máte teď večer?...malá mě zase ještě nespí,ale vypadá to že by mohla usnout páč je najezená přebalená tak uvidíme teď momentálně cvičí v postýlce..
18. bře 2008 ve 23:30  • Odpověz
u nás se taky ještě nespí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale začíná být protivná, tak snad.. :unamused:
18. bře 2008 ve 23:32  • Odpověz
autor
holky taky je u vás bílo..tady je to jako by měli být vánoce a né první jarní den :sweat_smile: ...no snad půjdou mě malá zase usla od šesti do půl osmé a pak klasika chodí až kolem té půlnoci a to ještě minimálně jednou do rána jí néli dvakrát..
18. bře 2008 ve 23:35  • Odpověz
no a Marta by se pro zmenu mel probudit na nocni krmeni. Spi od sedmi, napred venku a pak jsem ho prenesla , protoze se rychle a dost ochladilo. Ma byt az -10
18. bře 2008 ve 23:35  • Odpověz
autor
zdina..teda to je spáč..a až se nají spí do rána jo?...to u nás nehrozí a přitom ona spí od půnoci do rána teda ale budí se na to jídlo žrout ráno do půl deváté vstává jde spát kolem dvanácté spí maximálně hodinu a půl a pak si zdřímne vždycky k večeru..takže si myslím že toho zase až tak nenaspí...snad se to zlepší až bude venku hezky a ona bude už sedět hezky v kočárku a koukat kolem sebe...ten mráz je síla no ..pořád vyhrožujou že koledníkom bude pěkný kosa :sweat_smile:
18. bře 2008 ve 23:42  • Odpověz
vetsinou se naji kolem pulnoci a vydrzi az do rana do 7-8hod. Uz se ale parkrat stalo, ze se probudil kolem pate, naji se a spi dal. Jdu nacpat mycku, cekala jsem az kluci zalezou do postele. Dokud nespi to nema vyznam zapinat.
18. bře 2008 ve 23:45  • Odpověz
autor
se ti nedivím..já mám vytahaný nádobí pořád a to je nás pět..ten si vezme skleničku ten to a už se to hrne :confounded: ..dneska mám ještě plný dřes mormálně to umývám průběžně celý den ale dneska jsem měla totální lenooru a byla jsem nedospalá tak se mě nic nechtělo :confounded: ..takže mě to čeká ted nebo ráno bléé :slight_smile:
18. bře 2008 ve 23:49  • Odpověz
to ja radeji pokud to jde tak jeste nez jdu do postele. Nemam rada kdyz rano prijdu do kuchyne a koukam na spinave nadobi :angry:
18. bře 2008 ve 23:55  • Odpověz
autor
tak to já taky ne...přímo to nesnáším...co máte v plánu na zítřek..a co budete vařit dobrýho? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. bře 2008 ve 23:59  • Odpověz
uz chvili si nad tim lamu hlavu, dnes jsme meli jen cockovou polevku s parkem. Mela jsem nejake vyrizovani na uradehc, takze na zitra asi vytahnu z mrazaku kus veproveho - napadaji me prirodni rizky
19. bře 2008 v 00:03  • Odpověz
autor
já si právě říkala že asi čočku udělám zítra ale ještě uvidím,možná ještě špenát no asík se zeptám holek co by chtěli a uvidím...neboo ještě když sme u masa tak bych mohla udělat ročtěnou..mmnt
19. bře 2008 v 00:08  • Odpověz
musim jit na chvili se psem, se mi vuuuubec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 00:13  • Odpověz
autor
no to ti nezávidím taky by se mě do toho počáska dvakrát nechtělo...já jdu udělat to nádobí teda pro změnu hned budu tady jsem to zkoukla a není to zase tak strašný..jinak malá teď usla hurááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 v 00:18  • Odpověz
kdyz ti mala spi tak ty uz muzes jit taky. Tak dobrou :wink:
19. bře 2008 v 00:21  • Odpověz
jeste- jak se dari Petrusce?
19. bře 2008 v 00:22  • Odpověz
autor
no vypadá líp ale jak dojde k večeru tak se jí vždycky ta teplota zvedne...uvidíme jestli bude mít teplotu i zítra rači s ňou zajdu na kontrolu dřív páč mě nepříjde zase až tak normální když bere antibiotika aby měla horečku nevím snad to bude dobrý..možná je to tím že přes den blbne není ju možný udržet v pelechu tak to těma je večer unavený no..
19. bře 2008 v 00:29  • Odpověz
to je jasny, ze kdyz je ji lip, tak ji v posteli neudrzis. Kolik ma pres den a jak ji to stoupne vecer?
19. bře 2008 v 00:31  • Odpověz
autor
přes den neměla a večer měla teplejší čelo né zase tak žeby hořela to né..naměřit sem to nemohla protože se včera večer teploměr rozbil a dneska jsem lékárnu nestihla manža byl dlouho v práci..musím ho koupit dneska..
19. bře 2008 v 00:37  • Odpověz
jasne, tak pak dej vedet jak je na tom. Ja dneska koncim dobrou :wink:
19. bře 2008 v 00:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.