• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční maminkovská klábosárna:))

(Zamčená)
29. března 2008 
miška se začíná kroutit a je protivná, tak snad brzy zabere :wink: :slight_smile:
20. bře 2008 v 00:33  • Odpověz
Misakri, videla som Ťa v inej téme... :grinning: :grinning:
Holky, odcházím do hajan, dcerka spí, zítra opět na viděnou... :dizzy_face: :dizzy_face:
Ešte to z tou mojou češtinou nie je zlé, čo poviete? :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 00:35  • Odpověz
Zdenka je u taty od rozvodu tj. uz strasne davno. Nejak se to tak stalo. Ted uz to jde, ale na zacatku to pro mne bylo hodne tezky, ze ji nemam u sebe.
20. bře 2008 v 00:35  • Odpověz
Ani sa Ti nečudujem, máš môj obdiv, mne keby niekto zobral tie moje zlobidlá... :angry: :angry: :angry:
20. bře 2008 v 00:37  • Odpověz
mon, no krása... rodilá mluvčí :wink: :slight_smile:
krásné sny
řvemeeeeeeeeeeee :angry:
misakri, to sú tie prázdniny trávené v Brne a s mamou a sestrou len mluvíme a mluvíme :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 v 00:38  • Odpověz
a ty to mas ako cestina - slovencina?
20. bře 2008 v 00:45  • Odpověz
holky koncim, muj se na mne vyznamne kouka a ze zavislak :grinning: dobrou a zase vecer :wink:
20. bře 2008 v 00:47  • Odpověz
autor
ahoojky maminy:slight_smile:)...koukám,že k nám přibyla nová noční maminka tak tě u nás vítám monkula :wink: ..jinak jak jste se vypsali na dnešní večerní jízdu? :grinning: ..pěkný den
20. bře 2008 ve 12:57  • Odpověz
nevim zda budu dnes tady, mam plne dva kose pradla na zehleni a dalsi v pracce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
zdina ahojky..tak uvidíš jak ti to výjde...ať ti to jde pěkně od ruky :wink:
20. bře 2008 ve 14:11  • Odpověz
Ahojtee, ja som už teraz hotová, doobeda som drhla koberec, pred chvíľkou som sa vrátila s tromi taškami z Lidlu a o ôsmej idem ešte do posilovne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Smiling, vďaka za privítanie, inak, v Blansku mám kamarátku, čo sa tam presťahovala... :wink: :wink: :wink:
20. bře 2008 v 18:32  • Odpověz
:confused: haloo,je tu nekdo :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. bře 2008 ve 21:56  • Odpověz
ja, ja ja som tu, a ty si ešte tu? :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 22:09  • Odpověz
noooo hiii konecne nekdo ale zrova uz se chystam spat...vseci spi prdi na to co... :grinning:
20. bře 2008 ve 22:11  • Odpověz
Ja na to neprdím, som sama doma, manžel išiel s kamošmi do Brna, asi na disku či kam... :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 22:13  • Odpověz
tak si predsa len zdrhla, :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
holky, kde jsteeeee :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 22:21  • Odpověz
Ahoj, přidávám se k ponocujícím :grinning:
20. bře 2008 ve 22:23  • Odpověz
jee sorry jeste dela neco jineho....

monkula ve ctvrtek na disku ? :confused:

za chvili uz stejne povalim kdyz muzu tak spim kdyz je malej klidnej :grinning:
20. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
Ale zajtra je sviatok, nie?

Panebožeee, šnečku, miláčku, Teba som sto rokov nečítala, ako sa máš, děvenko? Ako sa má Ondra?
20. bře 2008 ve 22:26  • Odpověz
ahoj mon :slight_smile: máme se fajn. V květnu se chystáme na pár dní do SR :wink: a co vy? jak se máte?
20. bře 2008 ve 22:29  • Odpověz
Jarko začal hrať futbal, zajtra má prvý zápas, ale obaja sú nejaký sopľavý, tak neviem, či pôje...
Chiarka sa pokúša o prvé kroky, a ja somkonečne začala chodiť do posilovne..
Ozaj, ty to nevieš, 15.1. mi babi z Brna zomrela... :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive:
20. bře 2008 ve 22:32  • Odpověz
to nevím, to je mi líto :frowning2:
Ondra už chodí normálně kolem nábytku, teď ho i docela chytlo chodítko - má takovýho hrocha, co se o něj opírá, hrozně ho to baví, ale zatím se neumí otočit, když dojede ke zdi :grinning: jinak ho ohromně byví dělat neplechu - dobře ví, že dělá lumpárnu, ještě se na nás´vždycky tak koukne :grinning:

koukala jsem v receptech, že tě baví bylinky a tyhle věci :wink: mě to poslední dobou láká, ale nevěděla bych co a jak.... potřebovala bych nějakou kamarádku, co jí to zajímá. A tak celkově si poslední dobou připadám jak z jinýho světa, nějak si nemám s kým pokecat (myslím jako normálně, ne po netu :wink: )....
20. bře 2008 ve 22:38  • Odpověz
schneku, tak sme na tom podobně...
Ja teda milujem svoje deti, ale chcem rozprávať aj o niečom inom, nie len o nich... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Preto ani nehľadám spoločnosť iných mamičiek :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. bře 2008 ve 22:40  • Odpověz
no právě, nějak nemám poslední dobou na to scházet se s jinejma maminkama a probírat plenky, papání, kakání,.... potřebuju se bavit o "normálních" věcech...

jak daleko je od vás Partizánske?
20. bře 2008 ve 22:45  • Odpověz
No, dosť.... :confounded: :confounded: :confounded: Takých dvesto určite...
20. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz
tak to je hodně... v létě pojedeme na dýl, tak jsem myslela, že bych se mohla přijet juknout, ale to je fakt hodně :confused:
20. bře 2008 ve 22:52  • Odpověz
škodaaa :frowning2: :frowning2:
Aj sisstin mi slíbila, že ma príde pozrieť... :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 22:53  • Odpověz
no tak třeba někdy příště :grinning:
20. bře 2008 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.