• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční nespavci - listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
Ahojte maminky, prosím vás, můžete mi písnout, jak ty vaše listopadový mimča spinkají? Myšleno kdy vstávají, jak se v noci budí, kolik spí přes den atd?
Já už začínám být zoufalá. Náš Denda, se v noci budí i po hodině a půl. A dokud nemá to prso v papule, tak znovu neusne. Zkoušeli jsme místo toho dudany, čajíky, ale nic. Kvůli nespinkání jsme začali s příkrmama (kašičky, mrkvičky) ale nic se nezměnilo. Přes den víc papá, míň spinká ale jak říkám pořád žádné zlepšení.
Budu ráda, když mi napíšete jak jsme na tom vy.
Díky
23. kvě 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahoj Pikynka, nejsme narození v listopadu, ale na začátku prosince, tak snad nevadí, že reaguju :slight_smile:
Naše holčička spí v noci od osmi večer a vstáváme kolem pů šesté. V noci se vzbudí asi 2x na kojení a hned usíná. Dudlík taky nemáme, protože ho odmítá. Přes den spí asi 4x-5x, většinou půl hodiny ,ale někdy jí stačí i pár minut.
24. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
:slight_smile: ahojík, náš Matýsek chodí spát cca v 19hod, a následuje kojení kolem 4, vstáváme tak všelijak 7-9hodka, i když dneska vstával za noc 3kráznevím co to :unamused: snaf už se to nebude opakovat, jinak zkusím dát kaši na noc, přes den spí akorát po obídku tak hodku, jinak nic, závidíme chaalo :grinning:
25. kvě 2010 v 09:37  • Odpověz
xkacatkox, vy už spíte jen po obídku? Tak to teda koukám,že to Matýsek vydrží, ještě je malý.Matýsek to asi dochrupká v noci, to naspí víc než my. Já ještě můžu srovnávat se synem, ten spal v tuto dobu 3x po půl hodince přes den a v noci se budil víckrát. Tak mi to teď u Vanynky přijde úžasný :wink:
25. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
přesně tak, my spíme už jen po obídku, no v noci, ten dnešek byl na prd :unamused: , doufám, že měl jen nějakou náladu a dneska to bude dobré, ale máš pravdu, když je vše OK tak vstáváme jen jednou za noc, byli časy kdy spával celou noc, ale nějak se to pokazilo
25. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
My jsme dneska taky vstávaly častěji, ale kvůli rýmě a možná nám do toho začaly i zuby :confounded: Ráno byla teplota, ale Vany je smíšek, tak se i s teplotou směje.
A Matýsek spinkal celou noc , když byl maličký? To u nás nehrozilo :grinning: ...ani u jednoho.
25. kvě 2010 ve 13:45  • Odpověz
jo to jo, spával celou noc, kde ty loňské sněhy jsou :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
/www.azrodina.cz/1698-co-delat-kdyz-se-dite-v-noci-budi-spani-a-probouzeni-deti-starsich-6-mesicu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2010 ve 14:41  • Odpověz
nějak tu tu umlklo :slight_smile: asi metoda zabrala :grinning:
27. kvě 2010 v 09:55  • Odpověz
Máte pocit,že někomu tato metoda pomohla? Nám bude osm měsíců a ta metoda mi přijde drastická.Zkusila jsem to, ale ten řev jsem nezvládla a kolem půlnoci si ho vzala k sobě.Já vím,že je to úplně špatně.Ten křik se vůbec nedá vydržet a hlavně se pak vůbec nemůže utišit. Holt bude asi spát se mnou. :frowning2:
27. kvě 2010 v 11:31  • Odpověz
Taky by mě zajímalo, jestli tato metoda pomohla u miminka, které se často budí. Je někdo takový?

Tantana, hlavně aby jste byli oba v pohodě. Myslím, že každé dítě je v tom spinkání jiné. Některé miminko tu mamku potřebuje cítit u sobe a jiné spiká spokojeně samo.
27. kvě 2010 ve 12:26  • Odpověz
No já to chtěla vyzkoušet, ale manža naprosto proti, on je takový Matýskův ochránce, když zase matku něco napadne :grinning: , ale mi máme spíše problém s usínáním, pak už je to v poho, a vstáváme jednou za noc.
JInak dětčata, dobrá kniha je---Nejšťastnější miminko v okolí, autora nevím, vyd.Ikar, se pobavíte, a zjistíte, že nic se nemá hrotit, každé dítko je jiné, takový relax pro rodiče :slight_smile:
někdo řeší časté vstávání Ferbenovoou metodou, to my nepřijde od věci, já ji našla v knížce od Gregory.

Náš Matýsek spinká spokojeně sám, v posteli se mnou by ani neusnul,prakrát jsem to zkusila a dělal akorát vylomeniny.Nakojím, a šup do pelíšku.
27. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
Musím se přiznat......že jsem byla už vysílená a nevěděla jsem kudy kam.Ada se budila snad po dvou hodkách už asi měsíc.Nejdřív jsem si myslela,že je to spurtík,ale ten trvá týden a né měsíc!!!!!!Nezabíral dudlík,pochování ani maminčina postel....jen a jen její prso!!!!!!!!!Tak jsem vyskoušela tu metodu nám zabrala do 2 dnů.První den horor musela jsem se opravdu moc držet abych to vzládla...prořvala opravdu 2 hodiny.Druhý den už se prodila jen v jednu a pak ve 4hod!!Chviličku byla vzhůru a do patnácti minut usnula......třetí den už se probudila kolen 4 hod.To nám zůstalo už jsem ji nechtěla trápit,takže ještě jí kolem té 4až 5hod kojím...protože si myslím,že je maličká a mně to nezabije!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Zdenko, to jsi ale dobrá, že jste to s Adriankou zvládly :slight_smile: Přijde mi, že to zabralo velice rychle...ale vydržet ten brekot,viď.
28. kvě 2010 v 17:05  • Odpověz
@chaala to bylo opravdu hroznýýýýýý!!!!!!!Nevím jestli zabrala ta metoda nebo už si Ada řekla,že potřebuje konečně kvalitní spánek!!!Hlavní je,že už spinká přes měsíc klidně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak uvidíme jak dlouho.....Dudlík už máme zase při usínání.....takže jsme ve finále zase všechno porušili. :slight_smile: :wink:
28. kvě 2010 v 18:23  • Odpověz
ale je fakt super, že to zabralo :slight_smile: A bydlíte v paneláku, že jsi vydržela s tím plakáním? My dudlík nemáme, protože Vanynka ho odmítala. Je ale celkově klidnější, než byl náš Luky. Tak jsem to ani neřešila, že bych nakupovala různé tvary. A ty jsi adě dudlí na spinkání nedávala, když usínala sama?
28. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
Tak my spinkáme v kuse celou noc, hurá :slight_smile: snad mu to vydrží.Též jsme neměli dudyna, Matýsek ho bojkotoval, tak si říkám, že bude umět alespoň dříve mluvit :grinning:
28. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
@chaala naštestí bydlíme v rod. domečku....Ada dudlík taky vůbec nechtěla až tet ho cucá jak o závod :wink: :wink: :wink: :wink: Takže si myslím,že ho tet používá na zoubky :frowning2: :frowning2: :frowning2: Dneska hororová noc...myslím si ,že nám začínají růst zoubky :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...i přes den je protiva :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. kvě 2010 v 08:09  • Odpověz
@xkacatkox jéééééééééé umět dřív mluvit!!!!!!!Tak to je v.......,mi ho začli používat :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2010 v 08:11  • Odpověz
@zdenka33 no, ono to může být nakonec jinak, ale co jsme měla na fakultě psychologii, tak nám to naša učitelka říkala, ale řeknu ti, někdy bych byla raději kdybych ho měla, když jedeme po městě a řve jak protržený, protože nemůže zabrat atd., jsme tak ráda, že nám začal spnkat celou noc, vstáváme v 6ráno , a pak ho dám ještě hají a chrupkáme do 9cca, huráááááá
30. kvě 2010 v 11:50  • Odpověz
@xkacatkox tak to máte fajn s tím spinkáním.....my jsme bojovali už od narození(moc plakala) ten první měsíc byl očistec!!!!Fakt jsem byla zralá na blázinec....ježdění v kočárku u nás probíhalo taky tak(řev) :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tet děkuji za každý její úsměv :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. kvě 2010 ve 12:17  • Odpověz
Zdeni, tak to jste měli výhodu, že bydlíte v domečku. Žádní sousedi, tak řev nikdo neřešil. :slight_smile:
Ať máte oubek rychle venku, aby byla Ada zase v pohodě.

Xkacatkox, vy jste ale spáči :slight_smile: . Paráda.
30. kvě 2010 ve 14:16  • Odpověz
@chaala děkujem mooooc......jsem zvědavá jestli to bude zoubek :wink: :frowning2:
30. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz
Zdeni, tak jaká byla dnešní noc? Byla lepší než ta včerejší?
31. kvě 2010 v 16:43  • Odpověz
@chaala ne ne budí se mi čím dál dřív....zoubky taky nikde :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,tak nevím.přes den byla dneska v pohodě i spinkala dobře :slight_smile: Takže nabrala síly na noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co vy???
31. kvě 2010 v 18:05  • Odpověz
No my vstáváme za noc 2x, nakojíme a hned usínáme. U syna to bylo horší, tak tohle je docela v pohodě :slight_smile: Jen to naše vstávání už v půl šesté. Ale v tom článku od Tebe jsem zjitila, že je to normální a člověk s tím nic neudělá, i když budem posouvat usínání. A to jsem zkoušela a je prava, že to bylo na nic...půl šestá je naše :grinning:
31. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
@chaala malá si to vstávání posunula sama..byly doby kdy jsme vstávaly 8 hodin.Jak posunuli čas stáváme kolem 6 hod :frowning2: Už pravidelně takže si myslím,že jí to zůstana.Ráno jsem si jí vzala do postele a jěště mi usnula do 7 hodin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ukojila jsem jííííí
31. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz
ukojila, to je hezké :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz
No mi ted vecer jakztakz usneme,ale pak v noci uz ne.Beru si ho k sobe a pak chrupe asi taky tak do tech sesti :confounded: .Jsme hodne bez tatky a tak se muzeme roztahovat,akorat jsem premyslela az zacene lezt aby mi nespadl.
31. kvě 2010 ve 20:12  • Odpověz
jééé to jsem si hrozně přála aby Ada spinkala semnou,jenže ona to od mala nevyžaduje :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jak já se těším až to jednou příjde :slight_smile: :slight_smile:

@tantana neboj nespadne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
@xkacatkox ještě že kojím to jediné zabírááááá :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.