• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Noční nespavci - listopad 2009

(Zamčená)
3. června 2010 
U nás se to vstávání taky posunulo...osmá, sedmá a teď půl šestá. Ale je to tím světlem. Sice máme žaluzie, ale stejně je už v ložnici jen šero.
1. čer 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj, tak malý se mi od posledního očkování začal budit....dneska 5x za noc a ráno jsem ho probudila já :confounded: naštěstí jsme to dospali.. poslední dobou usíná kolem 22 a kolem 7 je vzhůru, někdy vydrží do 8. přes den spí tak půl hodiny, včera 2, ale to jsem musela být s ním vždycky otevře oko jestli tam jsem a spí dál...
1. čer 2010 v 11:54  • Odpověz
Zdeni, já mám také metodu ukojení, odpolko, a večer, a když se vzbudí ráno v 6tak ho nakojím a vrznu do pelíšku a usne, a chrníme do 9hod.
chaala:my jsme koupily rolety, prý 100%zatemění, už se těším až dojdou, žaluzie poletijou ven
1. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz
Kacatko, uvidím v létě na chatě. Hezky okna za závěsuju-pořádně, sluníčko se k nám nedostane :grinning: A pak budu zvědavá, v kolik bude Vany vstávat.

Pett, teda taky toho moc Martínek nenaspí.
1. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz
Chaala, bývalo hůř...po porodu to měl chudák obrácené trvalo to dva měsíce nic nepomohlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: spal ve dne, pak večer od 20 do 23 a do rána jsme byli vzhůru, takže jsem sledovala všechny noční pořady typu volejte věštci :confused: příště musím rodit asi ve dne :slight_smile:
Ráno si ho vezmu do postele a spí u kojení, jen nevím co budu dělat, až nebudu kojit .... Teď si spí v kočáře a vůbec mu nevadí, že tam hážou štěrk na cestu....
1. čer 2010 ve 13:54  • Odpověz
Pett, tak ještě že se Vám to podařilo obrátit nazpátek. Náš první syn, když se v noci vzbudil na kojení, tak se probral, a pak byl schopný koukat hodinku nebo i víc. Takže spaní taky moc nebylo.
3. čer 2010 v 15:46  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.