• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nová těhulka :)

(Zamčená)
21. května 2008 
Ahoj, jsem tu nová, vůbec se tady neorijentuju :frowning2: Jsem začínající těhulka, teprve ve 2-3 týdnu, jsem po potratu takže ostře sledovaná :wink: Dneska jsem měla na testíku 2// a hned sem musela na gyndu - hrozný co? Jinak mi bude 30, čekáme první mimčo. Doufám že se tu nějak vyznám časem :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2008 ve 22:41  • Odpověz
Mimo, koukám, že termín máš v listopadu. Moc gratuluju.

Ale zkus se podívat sem : http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=49716&vOffset=1740&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end

Jsou tam holky se stejným termínem porodu, tak si tam budete mít o čem povídat :wink:
21. bře 2008 ve 22:42  • Odpověz
autor
Děkuju moc :sweat_smile:
21. bře 2008 ve 22:46  • Odpověz
Není zač :wink: A vítám tě tu :wink:
21. bře 2008 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj Holciny vsechny vas moc zdravim.sem tu nova a poprve-uz mam spozdeni mesicku asi 12dni,vcera-Vpatek sem byla u lekare a tam mi sdelily ze neni nic videt ze pokud sem tehotna tak ve3-4tydnu vzali mi krev a v utery jdu pro vysledky :unamused: strasne bych si prala kdyby to byla pravda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: uz sem jednou o miminko prisla ve 4 mesici pred 3rokama,strasne se tesim :dizzy_face: ....co myslite,myslite ze bych mohla byt tehotna?i kdyz nic nevidi?Nekde sem cetla ze mimodelozni tehotenstvi tez neni videt:frowning2:dekuju za odpovedi budu se na vas tesit :wink:
22. bře 2008 ve 14:48  • Odpověz
ahoj lenuli: no tehotna bys byt mohla, on dr. hned nic videt nemusi, u me bylo prvne videt tak az v 5 tt plodove vejce, tj. jen ten zaklad tehotenstvi...a co tehu test? ten bych byt tebou delala jako prvni a budes vedet hned :wink: . Jinak hodne info najdes v diskusi zacinajici tehotenstvi, tak tam jukni. Resi se tam vse kolem tehu..tak at ti to vyjde a muzes se tesit, ikdyz toho mas jeste hooodne pred sebou, tak at je to jen to nejlepsi... :slight_smile:
22. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj lisounek :dizzy_face: dekuji ti za odpoved :slight_smile: ...ano tehotensky testy sem si delala tri dva byli obe carky jenze slabounky a ten treti sem si delala jeste v ten patek pred lekarem,a uz ta druha byla silnejsi.... :wink:
22. bře 2008 v 15:10  • Odpověz
lenuli me bylo mimi videt az v 7tt bylo totiz ve skutecnosti mladsi a melo teprve 5tt mela jsem plodne dny pozdeji takze se neboj urcite ttam je :dizzy_face:
22. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
denousek:Ahojky tak dekuju moc sime potesila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bala sem se-aby to nebylo mimodelozni hodne sem toho cetla na internetu moc dekuji :slight_smile:
22. bře 2008 v 15:15  • Odpověz
lenuli: tak to je jasne, moc gratuluji :wink: mimodelozni se bohuzel zatim nepozna, ale neboj nic ono vykoukne, u me to bylo asi jako u denouska, taky mam mladsi tehu a zbytecne me tak plasili :unamused:
22. bře 2008 v 15:20  • Odpověz
ahoj lenuli já jsem měla v červnu taky pozit těhu test a za 14 dní mi řekli že je to mimo ale myslím si že bys měla nějaké potíže mě bolelo břicho a slabě jsem krvácela jinak ti přeju hodně štěstíčka
22. bře 2008 v 15:57  • Odpověz
bobina:Ahojky to me mrzi,nechtela bych to prozit :unamused: jinak dekuji za odpoved,zatim bolesti zadne nemam ani nekrvacim :wink:
23. bře 2008 v 10:23  • Odpověz
Holky nevite kdy asi zacinaji otikat nohy? :slight_smile:
23. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
lenuli: tak ja doufam, ze nohy otekaji az v poslednim trimestru, ja teda alespon zadne otoky zatim nepozoruji a na gynde mi je vzdy pravidelne kontroluje. Takze to nejhorsi bude az v lete.... :pensive:
23. bře 2008 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj lenuli,já jsem to měla asi stejné jako ty.V pondělí jsem viděla //,ve čtvrtek jsem běžela k DR,ten mi řekl že nikde nic,taky mi dělala test a byl pozitivní.Naklusala jsem znova v pátek a zas nic.Taky mě strašil mimoděložním a dokonce mi dal doporučení do nemocnice kdybych krvácela.Nemusim ti popisovat,jaký ten víkend byl :frowning2: sledovala jsem každé píchnutí...a hádej co...v pondělí tam byla maličkatá tečka :grinning: byl to nádherný den.Jsem si jistá,že u tebe je to stejné :slight_smile: měj se.
23. bře 2008 v 16:22  •  2 děti  • Odpověz
lenuli2 mě začaly otýkat nohy až v cca 30tt..dřív vůbec nic. Záleží taky jak hodně solíš a piješ. Já solila hodně, ale hodně jsem i pila, takže se to srovnávalo..od toho 30tt mi maličko natýkaly nohy a prsty na rukách
24. bře 2008 v 10:48  • Odpověz
Dekuji vam holky za vase odpovedi :wink: zitra jdu pro vysledky z krve tak uvidime ale zatim nemam zadne potize co by naznacovali mimodelozni :slight_smile: ....pekny zbytek dne
24. bře 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahojky:slight_smile: Jsem tu také nová...měl by mi teď začínat 7 týden. A i když ze začátku jsme s přítele váhali jestli si mimčo vůbec nechat:( Tak teď doufám že bude vše v pořádku a už se moc těším.... Ještě totiž studuji a zatím spolu ani nebydlíme...ale všechno se snad nějak zvladne..hlavně nevíme jak to říct rodičům...sice už je přítely 27 a mě letos 22...ale přišlo to neplánovaně a naši jsou bohužel poněkud staromódni:(
25. bře 2008 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj nová těhulko, tak tě vítám mezi námi harcovnicemi, možná budou tví rodičové chvíli koukat, ale jestli jsi pevně rozhodnutá mimíse si nechat, což si myslím, že joo, tak se na řeči rodičů vyprdni a těš se z těhotenství i rodičové si zvyknou a budou se nakonec těšit. Chápu ale, že tvá situace není zas tak růžová. Co kdybyste se s přítelem domluvili a šli spolu aspoň do podnájmu, ať nebydlíte od sebe a ty nemusíš viset rodičům na krku, co? :wink:
25. bře 2008 v 15:33  • Odpověz
lenuli, tak jak Ti dopadli krevní testy???? :wink:
25. bře 2008 v 15:47  • Odpověz
nakashi: já mám sice už manžela, ale taky ještě studuju, neboj, to zvládnem :wink: a rodiče to pochopí...
25. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
jadviga:ahojky tak krevni testy ukazuji tehotenstvi,doktor mi rek ze porad nic nevidi,a ze ted musime sledovat jestli to roste abych nebyla mimodelozne strasne me tim poplasil dneska mi opet brali krev a zitra v 1 mam volat na vysledky tak se modim.a jeste neco dokonce ted budu sama s babickou ,s pritelem sme se rozesli,ale i presto si miminko chci nechat myslim ze to zvladnu i sama,co myslite holky?
25. bře 2008 v 17:14  • Odpověz
ahoj Lenuli, držim pěsti a´t to dobře dopadne.
A přítel to ví, že jsi těhotná ?
25. bře 2008 v 17:18  • Odpověz
nakashi: taky jsem tu nová, i když v pokročilém těhu. když jsem mamině oznamila, že bude babičkou, tak byla docela v šoku a zklamaná. no a nedavno z ní vylezlo, že už nakupuje oblečky a je na ní vidět, že se strašně moc těší.
25. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
lenuli: snad to dopadne dobře :slight_smile: , a s přítelem jsi byla jak dlouho???? Ví o tom???? A jak se k tomu staví???Třeba to dáte ještě dohromady :sunglasses:
25. bře 2008 v 17:27  • Odpověz
jadviga:jojo pritel to vi byli sme spolu7mesicu nevim zda to chci dat dohromady zpatky moc se ome nezajima porad ho zajimaji hry na pc jeto takovy dite :unamused: ...nezajima ho ani jak sem dopadla u lekarky kdybych mu to nerekla sama tak se snad ani nezepta... :wink:
25. bře 2008 v 18:21  • Odpověz
kacka2:dekuji ti :wink: ano pritel to vi z prva se moc tesil ale pak zacal jako by nejevit zajem a videl jen zabavu okolo sebe.
25. bře 2008 v 18:22  • Odpověz
lenuli, psala jsem ti do IP.
25. bře 2008 v 18:38  • Odpověz
jadviga: :slight_smile: ija
25. bře 2008 v 19:02  • Odpověz
A můžu se zeptat kolik je mu let, chlapi se občas bojej že je brzy na rodinu, že si ještě moc neužili :unamused:
Třeba můj soused, teď se mu nardilo už druhý mimčo, je mu 30 a jak říká ta jeho holka, tak má "chudáček" krizi !!! A ona je doma sama celej den až do pozdního večera :angry:
26. bře 2008 v 08:12  • Odpověz
jremu 22...
26. bře 2008 v 08:17  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.